سبک زندگیمد و زیبایی

آموزش ساده بافتن مو با کاموا ۲۰۲۰ به صورت مرحله به مرحله 👧

بافت مو با کاموا چگونه است؟ بافت مو با کاموا و مهره

آموزش بافت مو با کاموا ساده و بافتن ساحلی : بیشتر خانم ها تصور می کنند که برای زیبایی موهایشان حتماً باید به آرایشگاه مراجعه کرده و با صرف هزینه های زیاد، آن را رنگ و یا مدل های مختلفی به آن بدهند، در ادامه در بخش مدل مو ماگرتا آموزشی را برای شما تهیه کرده ایم که این موضوع را نقض خواهد کرد.

آموزش بافت مو با کاموا رنگی و ساده

یکی از ایده های جالب برای زیبایی تر کردن مدل موها در خانه، بافتن موها با کاموا می باشد. برای انجام این کار تنها به موارد زیر نیاز خواهید.

  • مقداری کامو
  • چند کش پلاستیکی
  • یک موی بلند

بزن بریم برای شروع آموزش بافت مو با کاموا و مهره!

مرحله اول: در مرحله اول آموزش بافتن مو با کاموا باید موهای خود را به طور کامل و با استفاده از یک شانه مناسب شانه بزنید تا صاف و یکدست شود. پس از آن که موهای خود را به صورت کامل شانه کردید، حال آن قسمتی را که قصد دارید توسط کاموا بافته شود را مشخص کرده و سراغ مرحله بعدی بروید.

مرحله دوم: موهایتان را به شکل بخش بندی شده قرار داده و فاصله بین هر دسته را 1 یا 2 سانت قرار دهید. این کار باعث می شود در هنگام بافته شدن موها، تداخلی پیش نیامده و موهای بافته شده بهتر دیده شوند.

بهترین آموزش بافتن مو با کاموا
آموزش بافتن مو با کاموا ساده

مرحله سوم: بالای موهایتان را که نقشی در بافته شدن ندارند با یک کش محکم ببندید تا در طول فرآیند بافتن موها مزاحمتان نشوند.

مرحله چهارم: موهای خود را به سه بخش تقسیم کرده و سمت راست این قسمت را روی قسمت میانی قرار دهید. سپس بخش چپ را روی قسمت میانی قرار داده و این کار را تا جایی که ممکن است انجام دهید. پس از آن می توانید بافت موهای خود را به کمک یک ژل یا تافت مستحکم تر کرده و یا از کش استفاده کنید.

مرحله پنجم: برخی خانم ها برای اینکه بافت موهای روی سرشان بیشتر باقی بماند، از یک کش کوچک برای بستن ابتدای موهای بافته شده شان استفاده می کنند. شما هم می توانید این کار را انجام داده و یک سانت پایین تر از اول موی بافته شده را با کش ببندید. این کار موهای بافته شده را برای چند روز به همین شکل نگه می دارد و اگر قصد دارید تنها چند ساعت آن را داشته باشید نیازی به بستن کش نیست.

✅ مطلب پیشنهادی : آلبومی از شیک ترین مدل های بافت مو

مرحله ششم: در این مرحله از آموزش بافتن مو با کاموا باید کامواهای رنگی را به موهایتان اضافه کنید. بنابراین سه رشته از کامواهای رنگی را جدا کرده و از آخر این رشته کاموا بگیرید. سپس انتهای کاموا را از قسمت بالایی کش یا قسمت بالایی موهای بافته شده رد کرده تا کامواها از داخل موهایتان عبور کند.

آموزش بافتن مو با کاموا ساده و رنگی
استفاده از کاموا در بافت مو دخترانه

طول این کامواها در هر بخش باید یکسان باشد. در این قسمت توجه کنید که طول رشته کاموا با طول موهایتان برابر بوده و همه بخش های بافته شده را حتماً با کاموا پوشش دهید.

مرحله هفتم: شش رشته از نخ کاموا کنار موی بافته شده خود داشته باشید. در این صورت خواهید توانست دو نخ کاموا را انتخاب کرده و سپس آنها را به سمت چپ موهای خود ببرید و چهار نخ از کاموا ها را در کنار آن قرار دهید.

مرحله هشتم: در این مرحله از آموزش بافتن مو با کاموا باید کامواها را بافته و در کنار یکدیگر قرار دهید. سپس رشته چپ موها در یک قسمت، رشته میانی را در قسمتی دیگر و بخش بافته شده موها را به همراه قسمت راست در سمت دیگر قرار دهید.

✅ مطلب پیشنهادی : مدل مو کوتاه دخترانه و زنانه ۲۰۲۰

مرحله نهم: پس از آن رشته میانه موها را از روی موی بافته شده عبور دهید. سپس این رشته را دوباره روی بخش میانی آورده و سپس رشته چپ موها را از زیر رشته میانه موها رد کنید. این رشته را از روی آن قسمت از موها که بافته شده نیز عبور داده و در قسمت میانی قرار دهید.

مرحله دهم: حال رشته میانه موها را از زیر رشته میانه موها و داخل موهای بافته شده عبور داده و این مراحل را به قدری تکرار کنید که مو و کاموا کاملاً در هم تنیده شود.

آموزش بافتن مو با کاموا جدید
آموزش بافت مو با کاموا رنگی رنگی

در این بین حتماً توجه کنید که کامواها به شکل محکم بسته شده و همچنین به صورت افقی روی موهای بافته شده قرار بگیرند.

مرحله یازده: سپس کامواهایی که به نظرتان اضافه می آید را ببرید تا بافت موها مرتب تر و زیباتر به نظر برسد.

اگر مراحل بالا را به خوبی انجام دهید، کار بافتن موها به کمک کاموا در همین جا به پایان می رسد. بسیاری از خانم‌ها، اولین باری که این کار را می کنند نتیجه خوبی نمی گیرند. اگر شما هم جزو این دسته افراد هستید اصلاً نگران نباشد؛ چرا که با کمی تکرار و تمرین می توانید این کار را به بهترین شکل انجام دهید.

از این که تا پایان آموزش بافتن مو با کاموا همراه ما بودید از شما متشکریم. نظرات و انتقادات خود را از طریق بخش نظرات به اطلاع ما برسانید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *