سبک زندگیسلامت

درمان کرونا با نیش زنبور عسل از زبان پروفسور اکبرزاده خیاوی

با زهر زنبور عسل می توان کرونا را درمان کرد!

درمان کرونا با نیش زنبور عسل : پرفسور عظیم اکبرزاده خیاوی متخصص بیوشیمی بالینی در برنامه طبیب شبکه ۳ بیان کردند که زهر زنبور عسل می تواند برای درمان کرونا کارساز باشد. در ادامه با بخش درمان ماگرتا همراه باشید.

سخنان پروفسور عظیم اکبرزاده خیاوی متخصص بیوشیمی بالینی درباره تأثیر زهر زنبور عسل بر درمان کرونا :

پروفسور عظیم اکبرزاده خیاوی

زهر زنبور عسل می تواند کرونا را درمان کند. طبق ارتباطهایی که با بعضی از شهرهای کشور مثل مشکین شهر و اردبیل داشته ام هیچ کندو داری مبتلا به کرونا نشده است. طبق آزمایش هایی که با همکاری یکی از دانشجویان خود انجام داده ام مشاهده شد با تزریق زهر زنبور به یک بیمار حاد کرونایی، این فرد پس از یک روز کاملاً بهبود یافت و با تزریق زهر زنبور عسل در زانو، می توان کرونا را درمان کرد.

واکسن زهر زنبور عسل برای کرونا

ایشان در ادامه سخنانشان فرمودند :

من حتی فرمول واکسن زهر زنبور عسل را برای ویروس کرونا آورده ام. از شمال کره زمین تا جنوب کشور بدانند واکسن هم نمی تواند برای از بین رفتن ویروس کرونا موثر باشد بلکه تنها نیش زنبور عسل این قابلیت را دارد.

اگر حدود یک ماه زهر نیش زنبور را به کارشناسان ما بدهید می توانند داروی مناسب این ویروس منحوس را کشف کنند. باید بدانید درمان کرونا با نیش زنبور عسل هیچ عارضه ای هم ندارد و حتی می تواند راه حلی برای رفع بیماری حاد تنفسی باشد

برنامه طبیب شبکه ۳ و صحبت های پرفسورعظیم اکبرزاده


بر اساس فیلم منتشر شده از آقای عظیم اکبرزاده عضو انستیتو پاستور ایشان بر این عقیده اند که مدت هاست بر روی خواص درمانی زهر زنبور عسل در حال مطالعه می باشند و خودشان نیز تاثیرات زیادی را تجربه کرده اند. بر اساس صحبت های ایشان زھر زنبور عسل می تواند ٧۵ بیماری از قبیل آلزایمر را درمان کند

پرفسور عظیم اکبرزاده سالیانه ۲ بار زانوهای خود را با زنبور عسل مورد گزش قرار می دهد و تا کنون بیمار نشده است.

✅ نظر شما در مورد درمان کرونا با نیش زنبور عسل چه می باشد؟

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

1 دیدگاه

  1. پروفسور عظیم اکبرزاده خیاوی گفت:

    پروفسور عظیم اکبرزاده خیاوی در برنامه طبیب که درمان کرونا با نیش زنبور رو معرفی کردند امیدوارم همه انسان هارو نجات دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *