اخبارعلمی

تحقیق در مورد قناری برای کودکان ✳️+ ویژگی و نوع زیستن آنها

بهترین مقاله درباره زندگی قناری ها برای دانش آموزان کلاسی و تمامی پایه ها

تحقیق در مورد قناری ها : قناری جزو پرندگان زیبا و کوچکی است که دارای صدای زیبا و دلنشینی بوده و می‌تواند با استفاده از صدای خود سبب آرامش روح و شادی اطرافیان خود شود. این پرنده با دو نوع وحشی و اهلی موجود است که هر یک از آن‌ها نوع زندگی گوناگونی دارند. میزان طول بدن این نوع پرندگان چیزی حدود 13 الی 24 سانتی متر است که معمولا طول آن‌ها به صورت متوسط برابر 17 می‌باشد.

باید بدانید که قناری نر دارای میزان ارزش، قیمت و فروش بسیاری نسبت به قناری ماده است، چرا که قناری نر با صدای دلنشین و جذاب خود می‌تواند دلبری کرده و همه را جذب خود کند. ولی قناری ماده به اندازه قناری نر خوش صدا نیست و به همین علت دارای ارزش کمی است. در ادامه با بخش تحقیق ماگرتا همراه باشید.

تحقیق پیشنهادی : تحقیق درباره پلنگ ها

تحقیق در مورد قناری برای کودکان

رفتار شناسی قناری

این نوع پرندگان برای خود قلمرویی دارند و باید به صورت جفت زندگی کنند. شما باید یک نر و یک ماده را در نزد یکدیگر نگه دارید که آن‌ها پس از عادت کردن به یکدیگر به جفت تبدیل شده و تولید مثل کنند.

در واقع مسئله مهم اینجاست که گاهی ممکن است بین قناری نر و ماده دعوایی رخ دهد که این موضوع به این خاطر است که قناری ماده آماده و یا حاضر به جفت گیری نیست که شما در این مواقع باید بتوانید آن‌ها را از یکدیگر جدا کرده و در زمان مناسبی آن دو را به یکدیگر نزدیک کنید.

تولید مثل و فرزند آوری قناری ها

پس از جفت گیری زمان تولید مثل و فرزند آوری است که در این حالت زمانی که قناری ماده آماده تخم گذاری باشد، شروع به کار خواهد کرد تا برای خود و فرزندانش لانه‌ای بسازد.

پس از ساخت لانه قناری بعد از گذشت 4 الی 5 روز و عادت کردن به لانه خود تخم گذاری را شروع خواهد کرد و پس از اتمام تخم گذاری موظف است تا دو هفته روی تخم‌های خود بخوابد.

از این طریق او قصد دارد تا فرزندان خود را پرورش داده و به دنیا بیاورد. در این مدت دو هفته‌ای او بسیار کمتر از لانه خارج می‌شود و بیشتر اوقات قناری نر غذای او را به داخل لانه می‌برد.

زمانی که قناری‌های کوچک به دنیا آمدند مادر و پدر موظف هستند تا غذاهای مقوی را برای آن‌ها فراهم کنند که بتوانند بچه جوجه‌ها را پرورش داده و بزرگ کنند.

جوجه قناری‌ها پس از گذشت 18 روز قادر به ترک لانه خواهند شد و پس از آن والدین به مدت یک هفته نیز به آن‌ها خواهند رسید و از آن پس شما باید جوجه قناری‌ها و پدر و مادرشان را از یکدیگر جدا کرده و به صورت جداگانه نگه دارید. چرا که وقتی قناری ماده تصمیم به تخم گذاری دوباره بگیرد، به فرزندان قبلی خود حمله خواهد کرد و آن‌ها را می‌زند.

تحقیقات پیشنهادی : تحقیق درباره پرندگان
و
تحقیق در مورد زندگی گربه ها
و
تحقیق در مورد کانگورو چگونگی نگهداری از بچه ها

به پایان تحقیق درباره زندگی قناری ها و ویژگی‌های زیستی آن‌ها رسیدیم؛ اگر دیدگاهی در این رابطه دارید حتما آن را از بخش نظرات با سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

طهرانی

بنیانگذار مجله اینترنتی ماگرتا و متخصص سئو ، کارشناس تولید محتوا ، هم‌چنین ۱۰ سال تجربه سئو ، تحلیل و آنالیز سایت ها را دارم و رشته من فناوری اطلاعات (IT) است . حدود ۵ سال است که بازاریابی دیجیتال را شروع کردم. هدف من بالا بردن سرانه مطالعه کشور است و اون هدف الان ماگرتا ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *