فناوری

دانلود بازی Beamng Drive برای اندروید 🚗 + نسخه مود شده

دانلود بازی Beam Drive NG Death Stair Car Crash Simulator ، شبیه ساز تصادف اتومبیل برای اندروید به همراه نسخه بینهایت مود شده

دانلود بازی Beamng Drive اندروید : با بازی جالب شبیه ساز تصادف رانندگی اتومبیل ، Beam Drive NG Death Stair Car Crash Simulator می توانید به تست مقاومت ماشین خود بپردازید! به طوری که با انتخاب یکی از ماشین‌ها، اتوبوس‌ها و یا وسایل نقلیه دیگر، به محل دفن زباله خواهید رفت و در آنجا می‌توانید یک تست سقوط واقعی را انجام دهید. در ادامه با بخش اندروید ماگرتا همراه باشید.


معرفی و بررسی بازی Beam Drive NG Death

همانطور که در ابتدا گفتیم این بازی مهیج و جالب شبیه ساز تصادف اتومبیل می باشد و با انتخاب ماشین مورد نظر خود باید از سراشیبی ها با سرعت بالا به پایین سقوط کنید و شاهد از بین رفتن و له شدن ماشین خود باشید.

ویژگی های بازی:

  • شبیه سازی خوب رانندگی
  • گرافیک خوب
  • تنوع در تعداد ماشین ها
  • موسیقی متن مناسب با محیط با بازی

هر چه مدت خراب شدن و میزان خرابی ماشین شما بیشتر شود، امتیاز بیشتری را کسب خواهید. همچنین کل فرآیند را می توان بر روی ویدئو ضبط کرد و سپس جزئیات آن را در زمان حرکت آهسته مشاهده کرد.

بازی پیشنهادی: دانلود بازی دنده دو ترافیک به همراه نسخه مود شده برای اندروید

دانلود بازی بیمنگ درایو اندروید

این بازی تا کنون بالای 500 هزار نصب و امتیاز 3.5 از 5 را در گوگل پلی دارد و هم اکنون می توانید نسخه معمولی و مود شده این بازی Beamng Drive را برای اندروید بصورت رایگان دانلود و نصب نمایید.

✅ حجم بازی شبیه ساز کامیون اندروید 48 مگابایت می باشد. این بازی قابلیت اجرا بر روی اندروید 4.0 به بالا را دارد.

لینک دانلود نسخه معمولی از گوگل پلی
لینک دانلود نسخه معمولی از مایکت

دانلود بازی Beamng Drive – بیمنگ درایو برای اندروید به همراه نسخه مود شده

زنجیران

هم‌بنیانگذار ماگرتا ، عاشق دنیای وب و ۷ سالی ست که فعالیت جدی در حوزه اینترنت دارم. تخصص من تولید محتوایی‌ست که مورد نیاز مخاطبان است. مدیر ارشد تیم شبکه های اجتماعی سایت هستم. به قول ماگرتایی‌ها وقت بروز شدنه !