بررسیفناوری

بررسی بهترین آنتی ویروس های رایگان کامپیوتری

کدام ویروس کش برای ویندوز شما مناسب است؟

امروزه تعداد آنتی ویروس ها به قدری زیاد شده است که انتخاب بهترین گزینه برای ما سرگیجه ایجاد می کند، همچنین از طرفی وجود یک آنتی ویروس خوب روی سیستم از کارهای مهم و با اولویت بالا در سیستم عامل می باشد. اگر نمی دانید از کدام ویروسکش ها استفاده کنید، امروز با ما در ماگرتا همراه باشید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

تفاوت نسخه های رایگان و غیر رایگان در ویژگی های جانبی آنها از قبیل فیلتر اسپم، کنترل والدین، فایروال پیشرفته و.. می باشد و نوع کسب درآمد آنها می باشد که در این سرویس ها از روش هایی مانند مانند نشان دادن تبلیغات جهت کسب درآمد استفاده می شود.


بیت دیفندر رایگان – Bitdefender Antivirus Free Edition

این نسخه از بیت دیفندر به صورت رایگان امکان استفاده از این برنامه به عنوان یکی از بهترین ویروسکش های رایگان برای کامپیوتر به شما خواهد داد. بیت دیفندر ویژگی های امنیتی خوبی دارد و شما به راحتی می توانید از آن استفاده کنید. همچنین برخی از ویژگی های جدید نسخه اصلی هم در این برنامه به صورت رایگان جهت آزمایش و تست قرار داده می شوند.

آنتی ویروس رایگان بیت دیفندر
ویروسکش رایگان بیت دیفندر

نسخه رایگان آنتی ویروس اوریا – Avira Free Antivirus

طبق بررسی ها Avira Free Antivirus حدود ۹۹٫۷ درصد از تهدید ها را حذف می کند و بار سنگینی روی کامپیوتر شما اعمال نمی کند لذا این گونه می توان این برنامه را به عنوان یکی از بهترین ضد ویروس های رایگان معرفی کرد. رابط کاربری برنامه تمیز و مناسب است از ویژگی هایی مانند تغییر دهنده آی پی رایگان برای کاربران و.. استفاده می کند.

نسخه رایگان آنتی ویروس اویرا
نسخه رایگان ویروسکش اویرا

تنها مورد منفی این برنامه، وجود تبلیغات فراوان و آزار دهنده می باشد که به نوعی منبع درآمد شرکت هم می باشد.

آنتی ویروس رایگان Sophos Home

بیشترین کاربرد Antivirus Sophos Home در خانواده ها می باشد. این برنامه امنیتی شامل ابزار های ضد فیشینگ، کنترل محتوا، حفاظت ضد ویروس نرم افزار و.. می باشد. کنترل مرکزی تا ۱۰ کامپیوتر در یک کامپیوتر، کنترل مرور کودکان و.. همگی از ویژگی هایی هستند که این برنامه در اختیار شما قرار می دهد.

 آنتی ویروس رایگان Sophos Home
ویروس کشرایگان Sophos Home
 صفحه رسمی دانلود آنتی ویروس sophos

نسخه رایگان آنتی ویروس اوست – Avast Free Antivirus

همیشه نام Avast Free Antivirus در لیست بهترین ویروسکش های رایگان وجود داشته است، برنامه ای که که تقریبا هر کسی آن را می شناسد. با ادغام غیر رسمی Avast و AVG می توان این برنامه را با پایگاه داده قوی معرفی کرد که بیش از ۴۰۰ میلیون کاربر دارد.

 نسخه رایگان آنتی ویروس اوست
نسخه رایگان آنتی ویروس اوست

مدیریت رمز عبور، حالت اتوماتیک برای کاهش بار کامپیوتر و.. از ویژگی های کاربردی این برنامه می باشد.

 صفحه رسمی دانلود آنتی ویروس avast

نسخه رایگان آنتی ویروس کسپر اسکای – Kaspersky Free

Kaspersky Free یک نسخه کوچکتر از برنامه اصلی کسپرسکی می باشد که ویژگی های حفاظت حریم شخصی، پرداخت امن، ضد فیشینگ، اسکن ایمیل و.. از اصلی ترین ویژگی های آن می باشد. شما به صورت رایگان می توانید از همه ابزار های این برنامه استفاده کنید و از حمله ویروس ها در امان باشید. کسپر اسکای واقعا قدرتمنده.

 نسخه رایگان آنتی ویروس کسپر اسکای
نسخه رایگان ویروسکش کسپر اسکای

به علت وجود برخی تحریمات و یا تنظیمات فایروال سیستم شما ممکن با خطای Access Denied هنگام مراجعه به صفحه رسمی دانلود آنتی ویروس ها مواجه شوید برای رفع این مشکل شما باید آی پی سیستم خود را تغییر دهید که با کمی جست و جو در اینترنت به راحتی می شود این کار را انجام داد.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *