ترفندفناوری

آموزش حذف ساجست پست اینستاگرام و عدم نمایش پست های پیشنهادی

بستن پست های پیشنهادی Suggested ، حذف قابلیت جدید لیست پیشنهادی اینستاگرام

چگونه پست های پیشنهادی اینستا را حذف کنیم (suggested post instagram) – این قابلیت که به تازگی برای اینستاگرام فعال شده است پس نمایش تمامی پست های فالووینگ هایتان به نمایش در می آید. در واقع زمانی که دیگر محتوایی در صفحه اصلی خود ندارید ساجست پست های پیشنهادی به نمایش در می آیند.

در ادامه با بخش ترفند ماگرتا برای غیر فعال کردن این ویژگی همراه باشید.

آموزش حذف ساجست پست اینستاگرام

Disable Suggested Post Instagram

این پست ها همانطور که خودتان هم حدس می زنید بر اساس علایقی که اینستاگرام از شما سراغ دارد به نمایش در می آید. اما خوب تا وقتی اکسپلورر هست چه نیازی به این قابلیت می باشد؟ شاید این ویژگی فقط برای تازه واردها خوب باشد!

بخش پست پیشنهادی اینستا
بخش پست پیشنهادی اینستا

مطلب پیشنهادی :‌ آموزش بستن دایرکت اینستا

برای انجام کار اینستاگرام خود را به آخرین نسخه آپدیت کرده و پس از اینکه وارد قسمت suggested post شدید زیر این عبارت با رنگ آبی نوشته شده است view older post instagram ، این عبارت آبی رنگ را لمس کنید. سپس مشاهده خواهید کرد که دیگر پست های پیشنهادی برای شما نمایش داده نمی شود.

عدم نمایش پست های پیشنهادی
عدم نمایش پست های پیشنهادی

ادامه متن این مقاله مربوط به زمانی است که این قابلیت ارائه نشده بود و لازم نیست آن را مطالعه کنید.

عدم نمایش پست های پیشنهادی در اینستاگرام ؛ احتمالا قابلیت پست پیشنهادی در بروزرسانی بعدی اینستاگرام حذف شود زیرا تا وقتی بخش اکسپلورر وجود دارد وجود این ویژگی کمی غیر منطقی به نظر می رسد اما جولیان گوتمن مدیر محصول اینستاگرام، پست‌های پیشنهادی را راهی برای عمیق‌تر شدن در علاقه شما و ایجاد یک اهمیت شخصی توصیف کرده است.

چگونه در اندروید و ایفون (suggested post instagram) را غیرفعال کنیم؟

متاسفانه در حال حاضر هیچ گزینه و راهی وجود ندارد و شما اجبارا باید این پست ها را مشاهده کنید. البته بدیهی است که اینستاگرام صرفا پست‌های اکانت‌های پابلیک که پرایوت و خصوصی نیستند را برای شما نمایش خواهد داد.

✅ در صورت وجود هرگونه مشکل یا سوال در رابطه با حذف ساجست پست پیشنهادی اینستاگرام، از طریق بخش نظرات با ما در ارتباط باشید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.