ترفندفناوری

چگونه بفهمیم چقدر از بسته اینترنت ایرانسل مانده است

چگونه بفهمیم چقدر از حجم اینترنت سیم کارت ایرانسل باقی مانده است؟ با جزئیات و ریز مصرف کامل

چگونه بفهمیم چقدر از بسته اینترنت ایرانسل مانده؟ در گذشته برای مشاهده میزان حجم مصرف شده از بسته اینترنتی فقط می شد از طریق کدهای دستوری این کار را انجام داد اما امروزه با پیشرفت اپراتورها روش های جدیدی وجود دارد که می توانید با جزئیات کامل میزان اینترنت مصرف شده را مشاهده کنید. بدین منظور در ادامه با ترفند ماگرتا همراه باشید.

مطلب پیشنهادی: چطور بفهمیم چقدر شارژ ایرانسل داریم؟

چگونه بفهمیم چقدر از بسته اینترنت ایرانسل مانده

نحوه مشاهده استعلام مانده بسته ایرانسل با ۳ روش آسان

۱- استعلام باقی مانده اینترنت ایرانسل با کد دستوری USSD
۲- استعلام باقی مانده اینترنت ایرانسل با برنامه ایرانسل من
۳- تلفن گویا ایرانسل برای استعلام باقی مانده بسته اینترنت

۱- مشاهده باقی مانده اینترنت ایرانسل با کد دستوری USSD

برای اطلاع از وضعیت بسته اینترنتی ایرانسل، شما باید کد دستوری #۴*۱*۵۵۵* را شماره گیری کنید. پس از اینکه این کد دستوری را شماره گیری کردید، یک صفحه کوچک با دو گزینه برای شما نمایان می شود در این صفحه عدد ۱ را ارسال کنید و سپس کمی منتظر بمانید تا میزان باقی مانده اینترنت نمایش داده شود.

۲- استعلام باقی مانده اینترنت ایرانسل با برنامه ایرانسل من

اپلیکیشن My Irancell یک برنامه جامع می باشد که توسط آن می توانید از تمامی خدمات اپراتور ایرانسل به صورت غیرحضوری استفاده نمایید. یکی از این خدمات، استعلام میزان باقی مانده بسته اینترنت می باشد که برای آن باید به صورت زیر عمل کنید.

استعلام باقی مانده اینترنت ایرانسل با برنامه My Irancell

روی کادر قرمز رنگ مشخص شده کلیک کنید تا جزئیات کامل بسته اینترنتی که دارید برای شما نمایش داده شود. اگر چند بسته فعال نیز داشته باشید با ورود به این بخش می توانید جزئیات همه بسته ها مثل مقدار مصرف شده، میزان باقی مانده بسته و … را مشاهده کنید.

۳- مشاهده باقیمانده بسته ایرانسل با تلفن گویا

اگر مایل نبودید از روش های گفته شده استفاده کنید و یا اصلا به اینترنت دسترسی ندارید می توانید با شماره گیری شماره ۷۰۰ از تلفن گویای ایرانسل استفاده نمایید. همچنین برای تماس از سایر خطوط می توانید با شماره ۰۹۳۷۷۰۰۰۰۰۰ تماس بگیرید. علاوه بر استعلام اینترنت ایرانسل خود، می توانید از تلفن گویا ایرانسل برای انجام عملیاتی مانند انتقال هزینه، دریافت تنظیمات گوشی، ثبت مودم و … استفاده کنید.

همچنین بخوانید
تنظیمات اینترنت ایرانسل در گوشی شیائومی
و
تنظیمات اینترنت گوشی سامسونگ برای ایرانسل

⭐️ در این نوشته به سوال چگونه بفهمیم چقدر از بسته اینترنت ایرانسل مانده پاسخ دادیم، اگر مشکلی داشتید کافیست آن را از بخش نظرات بپرسید تا کارشناسان ما پاسخگوی شما باشند.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *