ترفندفناوری

اسکرین شات گوشی Poco M3 شیائومی با ۳ روش مختلف

آموزش عکس گرفتن از صفحه نمایش گوشی پوکو ام تری شیائومی و اسکرین شات بلند و طولانی

چگونه در گوشی Poco M3 شیائومی اسکرین شات بگیرم؟ برای عکس گرفتن از صفحه نمایش موبایل پوکو ام ۳ شیائومی می توانید از چهار روش مختلف که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند استفاده نمایید، بدین منظور در ادامه با ترفند ماگرتا همراه باشید.

مطلب پیشنهادی : اسکرین شات گوشی Redmi Note 9T 5G شیائومی

اسکرین شات POCO M3 شیائومی

نحوه اسکرین شات شیائومی پوکو ام تری

روش اولی که قصد آموزش آن را داریم همان روشی است که سالهاست از آن در گوشی های مختلف استفاده می کنیم، یعنی فشار دادن همزمان دکمه ها پاور و کم کردن صدا. برای این کار اول به صفحه ای که می خواهید از آن اسکرین شات بگیرید رفته و سپس به صورت همزمان دکمه های ترکیبی Power + Volume Down را فشار دهید، اگر این کار را درست انجام داده باشید عکس گرفته شده در گالری ذخیره می شود.

چطوری در گوشی پوکو ام تری شیائومی اسکرین شات بگیرم

روش دوم استفاده از ویژگی سه انگشت است که در اکثر گوشی های شیائومی این ویژگی قرار داده شده است. بدین منظور به صفحه موردنظر مراجعه کنید و سپس برای اسکرین شات گرفتن به صورت همزمان سه انگشت خود را بالای صفحه گذاشته و به سمت پایین بکشید.

نحوه عکس گرفتن از صفحه در گوشی Poco m3 شیائومی

✅ اگر این ویژگی برای شما فعال نبود، ابتدا وارد بخش Setting موبایلتان شوید. سپس بر روی Additional Settings کلیک کنید و گزینه Button and Gesture Shortcuts را انتخاب کنید. حال در صفحه جدید باز شده حالت  Take A Screenshot را بر روی Slide 3 Fingers Down قرار دهید.

قابلیت اسکرین شات در گوشی پوکو ام تری شیائومی

روش سوم استفاده از نوار وضعیت می باشد. این روش یکی از راحت ترین و سریع ترین روش ها می باشد، بدین منظور پس از مراجعه به صفحه موردنظر نوار وضعیت موبایل را پایین بکشید و سپس بر روی آیکون Screenshot که به شکل یک قیچی می باشد کلیک کنید. با این کار از صفحه نمایش شما عکس گرفته شده و سپس عکس موردنظر در گالری موبایل ذخیره می شود.

نحوه گرفتن اسکرین شات در موبایل پوکو m3 شیائومی

✅ به پایان آموزش اسکرین شات گوشی Poco M3 شیائومی رسیدیم، امیدوارم این مقاله مورد توجه شما قرار گرفته باشد. کاربر گرامی اگر در انجام هر کدام از مراحل گفته شده مشکلی داشتید می توانید آن را از قسمت دیدگاه با کارشناسان ما در میان بگذارید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.