ترفندفناوری

آموزش استعلام پلاک فعال خودرو با کد ملی ، لیست پلاک های فک شده

استعلام تعداد پلاک خودرو های فرد برای هر فرد از طریق کد ملی با سایت راهور پلیس

استعلام پلاک فعال خودرو با کد ملی ، در این مقاله به شما آموزش داده می شود که چگونه بتوانید لیستی از پلاک هایی که به نام شما می باشد را از طریق وارد کردن کد ملی مشاهده نمایید. در ادامه با بخش ترفند ماگرتا همراه باشید.

مطلب پیشنهادی : آموزش شماره گذاری اینترنتی خودرواستعلام پلاک فعال خودرو با کد ملی

برای انجام این کار شما می توانید از طریق سایت راهنمایی و رانندگی و یا اپلیکیشن های موجود استفاده کنید، بدین منظور مراحل زیر را قدم به قدم انجام دهید.

قدم اول – با کلیک بر روی دکمه زیر وارد سایت راهور راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی شوید.

قدم دوم – در صفحه باز شده کمی صفحه را به پایین بکشید و بر روی گزینه استعلام وضعیت پلاک فک شده کلیک کنید.

استعلام وضعیت پلاک های فعال
استعلام وضعیت پلاک های فعال

قدم سوم – هم اکنون باید صفحه ای مانند تصویر زیر برای شما باز شده باشد، در کادر استعلام پلاک ‌های فک شده کد ملی و واژه امنیتی نمایش داده شده را وارد نمایید.

مشاهده شماره پلاک های فعال ماشین های من
مشاهده شماره پلاک های فعال ماشین های من

در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک کرده و کمی منتظر بمانید تا جواب در خواست شما نشان داده شود.تمام! در نهایت با توجه به سابقه شما پیغام برای «این کد ملی پلاک فک شده ای ثبت نگردیده است» و یا لیستی از پلاک های شما را نشان می هد.

پلاک های فک شده یا فعال
پلاک های فک شده یا فعال

توجه داشته باشید که به گفته سایت راهور محتویات این بخش از سایت آفلاین می باشد و به هیچ وجه به بانک اطلاعاتی پلیس راهور متصل نمی باشد.

شما می توانید از طریق اپلیکیشن پلیس من نیز می توانید یک سری اطلاعات را به صورت کاملا غیر حضوری به دست آورید اما مطمئن ترین راه برای این کار تماس با پلیس به علاوه ۱۱۰ می باشد.

در صورت وجود هرگونه مشکل یا سوال در رابطه با استعلام پلاک فعال خودرو با کد ملی می توانید از طریق بخش نظرات با ما در ارتباط باشید✅.موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.