فناوری

دانلود بازی Gears Pop گیرز پاپ – فانکوپاپ‌های خشمگین

بازی Gears Pop | گیرز پاپ اندروید

بازی Gears Pop جدیدترین بازی انتشار یافته کمپانی دوست داشتنی Microsoft Corporation است که در این بازی سبک استراتژی دو بازیکن روبه‌ رو یکدیگر قرار گرفته و هر کدام باید با کارت‌هایی که دارند به حریف حمله کنند. در ادامه بخش بازی های اندروید و آیفون ماگرتا با بررسی بازی فانکوپاپ‌های خشمگین همراه ما باشید.

در نبردهای Gears POP بزرگترین تفاوت بازی نسبت به کلش رویال و بقیه عناوین مشابه به سیستم کاورگیری برمی‌گردد. بعضی از کارت‌های بازی می‌توانند پشت کاورها پنهان شوند و اگر زنده بمانند، با این کار آن قسمت از منطقه در اختیار بازیکن قرار می‌گیرد. بنابراین شعاع گذاشتن کارت‌ها بیشتر می‌شود.


Gears Pop! را می‌توان مشهورترین کلون کلش رویال دانست که به پیشینه خود وفادار مانده و تا جای ممکن تلاش کرده تا با استفاده از المان‌های شناخته شده ‌‌سری بازی‌های Gears of War، از ساخته مشهور سوپرسل فاصله بگیرد. وجود نواقصی عجیب در بخش طراحی و موسیقی به همراه بالانس نبودن نیروهای طراحی شده در حال حاضر تجربه بازی را با مشکلاتی روبه‌رو کرده‌اند، اما امیدواریم در آینده شاهد برطرف شدن آنان باشیم تا Gears Pop! تبدیل به رقابتی مفرح و ایده‌آل شود.

ویژگی های بازی Gears POP

  • در لیگ های جهانی بزرگ شرکت کنید و بازیکنان برتر را شکست دهید
  • گروه جنگی خود را بسازید و واحد ها را تنظیم کنید
  • در میدان نبرد با دیگر بازیکنان به طور تک به تک مسابقه دهید
  • دارای لیست کامل از بیش از 30 قهرمان فانکوپاپی مختلف
  • استراتژی خود را در نبرد های تمرینی امتحان کنید
  • مهارت های مختلف قهرمانان را ارتقا دهید و پاورآپ های جدید آزاد کنید

چند راهکار برای کسب پیروزی

استفاده از یک تانک مانند Butcher و سپس قرار دادن نیروهای کم ارزش یا قدرتمند پشت سر آن به عنوان یکی از تاثیرگذارترین روش‌ها برای رسیدن به بیس دشمن تلقی می‌شود. نیروهای خود را دقیق بشناسید و از قرار دادن بیهوده آنان در مقابل حمله رقیبتان خودداری کنید، این کار تنها انرژی شما را هدر می‌دهد و کمکی به کسب پیروزی نمی‌کند. یکی دیگر از روش‌های موثر برای آسیب رساندن به بیس دشمن، استفاده همزمان از قدرت ویژه و نارنجک Inc است تا بدین ترتیب، نیروهای دفاعی رقیب از بین بروند و تمام تمرکز نیروهای اسپاون شده روی آسیب‌رسانی به اسلحه خودکار رقیب متمرکز شود.

تجربیات خود را از بازی Gears Pop در قسمت کامنت با ما به اشتراک بگذارید😉

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 19 =