فناوری

هدیه ایرانسل برای عید غدیر ۹۹ + کد فعالسازی بسته

کد بسته اینترنت رایگان سه گیگابایتی ایرانسل برای عید غدیر خم 99

هدیه ایرانسل برای عید غدیر ۹۹ : شما می توانید در طرح قربان تا غدیر اپراتور ایرانسل با شماره گیری کد فعال سازی که در ادامه در بخش اخبار فناوری ماگرتا آن را بازگو می گویم از سه گیگابایت اینترنت ویژه ایرانسل بهره مند شوید.

کد هدیه ایرانسل برای عید غدیر

هدیه ایرانسل برای عید غدیر۹۹
هدیه ایرانسل برای عید غدیر۹۹

گفتنی می باشد که این بسته ویژه با حجم سه گیگابایت اینترنت رایگان نه بلکه با تخفیف پرسرعت ایرانسل ، در فاصله زمانی بامداد جمعه ۱۰، تا شامگاه شنبه ۱۸ مرداد ماه ۱۳۹۹ قابل تهیه و استفاده است.با شماره گیری کد دستوری #۵* هدیه خود را دریافت کنید

دومین راه برای دریافت این بسته : ابتدا به اپلیکیشن ایرانسل من مراجعه کرده و سپس از بخش پیشنهادها این بسته را فعال سازی کنید.

✅ هزینه قابل پرداخت برای این بسته قیمت ۱۲هزار تومان می باشد و صرف نظر از تاریخی که آن را تهیه کرده اید مهلت استفاده از این بسته اینترنت ویژه، تا پایان شنبه ۱۸ مرداد ماه خواهد بود.

با کلیک بر روی دکمه زیر می توانید وارد صفحه رسمی اپلیکیشن ایرانسل من شده و آخرین نسخه آن را دانلود و نصب کنید.

نظر شما در مورد هدیه ایرانسل برای عید غدیر ۹۹ چه می باشد؟موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

‫3 دیدگاه ها

  1. صادق مزرعاوی گفت:

    صادق مزرعاوی۸

  2. ناشناس گفت:

    ایرانسل گدا

  3. ابراهیم ازبک گفت:

    به به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.