فناوری

هدیه ایرانسل برای عید غدیر ۱۴۰۰ + کد فعالسازی بسته

کد بسته اینترنت رایگان سه گیگابایتی ایرانسل برای عید غدیر خم 1400

هدیه ایرانسل برای عید غدیر ۱۴۰۰ : ایرانسل به مناسبت عید قربان و غدیر پیشنهادهای ویژه ای برای کاربرانش آماده است که آن ها را در ادامه در بخش اخبار فناوری ماگرتا بررسی می کنیم.

فعالسازی اینترنت هدیه رایگان ایرانسل برای عید غدیر ۱۴۰۰

هدیه ایرانسل برای عید غدیر۹۹
هدیه ایرانسل برای عید غدیر

شما می توانید در فاصله بین دو عیدی پیش رو یعنی عید قربان و غدیر از تاریخ ۳۰ تیر تا ۷ مرداد ۱۴۰۰ اقدام به فعال سازی این بسته پیشنهادی کنید. در واقع کاربران ایرانسل می توانند در این ایام، بسته ویژه سه گیگابایتی اینترنت و سه ساعت مکالمه ایرانسلی را به قیمت تخفیفی ۱۰ هزار تومان فعال سازی کنند.

با شماره گیری کد دستوری #۵* هدیه خود را دریافت کنید

دومین راه برای دریافت این بسته : ابتدا به اپلیکیشن ایرانسل من مراجعه کرده و سپس از بخش پیشنهادها این بسته را فعال سازی کنید.

✅ هزینه قابل پرداخت برای این بسته قیمت ۱۰ هزار تومان می باشد و مشترکان ایرانسل می توانند تا سه روز پس از فعال سازی، از این بسته استفاده کنند. با کلیک بر روی دکمه زیر می توانید وارد صفحه رسمی اپلیکیشن ایرانسل من شده و آخرین نسخه آن را دانلود و نصب کنید.

نظر شما در مورد هدیه ایرانسل برای عید غدیر ۱۴۰۰ چه می باشد؟ از طریق بخش دیدگاه نظرتان را در این مورد با سایر کاربران به اشتراک بگذارید. همچنین اگر سوالی نیز دارید می توانید آن را بپرسید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

7 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *