فناوری

برنامه Six Pack in 30 Days سیکس پک در سی روز اندروید و Ios !

تمریناتی فوق العاده معتبر که توسط بزرگترین مربیان پرورش اندام در این برنامه گنجانده شده است

آیا دوست دارید چربی شکم خود را از دست داده و شش تکه برای تابستان داشته باشید پس با استفاده از برنامه Six Pack in 30 Days تمرینات خود را شروع کنید و قدم به قدم جلو بروید. تمرینات این برنامه مناسب برای تمام سطوح هستند و شما می توانید آنها را به راحتی در هر زمان و در خانه یا هر جای دیگر انجام دهید. فقط با چند دقیقه تمرین در روز !

جدول مشخصات

ناشر Leap Fitness Group
نسخه اندروید4.1 به بعد
قیمت در گوگل پلی [su_label type=”success”]رایگان[/su_label]

برنامه تمرینی با سطوح مختلف

Lose Belly Fat، Rock Hard Abs و Six Pack Abs – این 3 سطح برنامه تمرین به شما کمک می کند چربی شکم را از دست بدهید و گام به گام عضلات شکمی را ایجاد کنید. اگر شما یک مبتدی یا یک حرفه ای هستید، می توانید تمریناتی را که برای شما مناسب است پیدا کنید. تمرین های روزانه و منتوع تازه و هیجان انگیز است.

برنامه تمرینی 30 روزه

هنگامی که یک هدف روشن را تعیین و دنبال می کنید منتظر نتایج شگفت انگیزی باشید. برنامه سیکس پک در سی روز به شما کمک می کند تا اهداف ورزشی خود را با ارائه برنامه تمرینی 30 روزه سیستماتیک و علمی تنظیم کنید. تمام تمرینات رایگان هستند و می توانند به کاهش چربی شکم کمک کنند. شدت تمرین به تدریج افزایش می یابد، بنابراین شما به راحتی می توانید عادت روزانه را تمرین کنید.

مربی شخصی شما در خانه

آیا استخدام یک مربی شخصی بسیار گران است؟ وقت رفتن به ورزشگاه ندارید؟ این برنامه مربی شخصی شما در منزل است. تمام تمرینات توسط مربی حرفه ای تناسب اندام طراحی شده است.بدون تجهیزات مورد نیاز، فقط از وزن بدن خود برای تمرین در خانه استفاده کنید.

انیمیشن ها و راهنمای ویدئویی

تمرین Abs از لحاظ علمی ثابت شده است که به تقویت تمام عضلات شکمی کمک می کند. با استفاده از انیمیشن ها و راهنماهای ویدئویی، می توانید اطمینان حاصل کنید که هر عملی را با خیال راحت انجام دهید.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه

  •  آموزش های شگفت انگیز برای انجام تمرینات در بهترین حالت ممکن
  •  از بین بردن چربی ها و ساخت سیکس پک تنها در سی روز
  •  یادآور تمرین برای جلوگیر از هر گونه تنبلی
  •  افزایش میزان شدت تمرینات به مرور زمان
  •  دسته بندی تمرینات در سه سطح مختلف
  •  ضبط خودکار پیشرفت های کاربران
  •  مناسب برای تمامی افراد

همان طور که گفته شد برنامه Six Pack in 30 Days Abs Workout یک برنامه بسیار پر طرفدار و محبوب است که می تواند یک مربی حرفه ای بدن سازی را به خانه ی شما اورده و تمرینات مختلف را برای تقویت عضلات شکم و ساختن سیکس پک به شما ارائه کند. انجام ورزش های برنامه تنها چند دقیقه از وقت شما را خواهد گرفت و می توانید ان ها را بودن نیاز به هیچگونه تجهیزات خاص و ابزار ضروری در هر مکان از جمله خانه و محل کار انجام داده و لذت ببرید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 13 =