فناوری

۲۰ گیگ اینترنت رایگان هدیه تولد واتساپ ⚠️ کلیک نکنید

هدیه تولد واتساپ 20 گیگ اینترنت رایگان و ۲۰ گیگ اینترنت رایگان همراه اول 98

۲۰ گیگ اینترنت رایگان واتساپ : یکی دو روزی می باشد که برای کاربران واتساپ پیامی با مضمون «رایگان اینترنت 20 گیگابایتی» به مناسبت تولد واتساپ ارسال می شود. در انتهای این پیام لینکی موجود می باشد که شما باید کلیک کنید، اما قضیه چیست؟ در ادامه با بخش اخبار فناوری ماگرتا برای پی بردن به دروغ بودن یا راست بودن این قضیه همرا باشید.

متن پیام بیست گیگ اینترنت رایگان واتساپ

رایگان اینترنت 20 گیگابایتی تولد واتساپ

20 گیگابایت اینترنت رایگان به مدت 60 روز برای هر اپراتور تلفن همراه دریافت کنید.

❌❌ https://credfacil.online/ir-20gb

اینترنت تولد واتساپ واقعیه یا دروغ؟

هدیه تولد واتساپ قطعا دروغ می باشد. با کلیک بر روی این لینک هزینه ۲۰ پیامک بین المللی ازتون کسر خواهد شد. به این صورت که هنگامی که لینک داده شده در صفحه را به گروها و لیست هاتون ارسال میکنین و زبانه مربوطه پر میشه اتوماتیک به یک صفحه چت منتقل می شوید که ارسال هر پیام در این صفحه اتوماتیک وار شما را به صفحه پیامک گوشی با 20 شماره تلفن انگلیس ارجاع می دهد و اگر شما ارسال رو بزنین هزینه ۲۰ پیامک بین المللی ازتون کسر خواهد شد.

پس از عرضه 100 گیگ اینترنت رایگان دولت برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، قطعا این حربه تولد واتساپ (اینترنت رایگان واتساپ) می تواند یک پیشنهاد وسوسه انگیز برای افراد سودجو باشد. هرگز این گونه پیام های را واقعی در نظر نگیرید زیرا ممکن است برخی از این لینک ها هزینه زیادی از حساب شما کسر کنند.

این لینک به نظر می رسد که یک سیستم صرفا تبلیغاتی و درآمد کلیکی برای سایت های میزبان می باشد. از شما عزیزان تقاضا دارم که این لینک رو باز نکنید و از انتشار آن جلوگیری کنید.

💡 واتساپ در صدر با امنیت ترین پیام رسان های جهان می باشد و قطعا همچین پیامی (۲۰ گیگ اینترنت رایگان واتساپ) بسیار مسخره و غیرقابل باور می باشد.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.