کسب و کارموفقیت

اگر به معجزه و تغییری بزرگ احتیاج دارید این کتاب ها مخصوص شماست

کتاب هایی که برای موفقیت در زندگی نیاز دارید مانند کتاب پدر پولدار پدر بی پول و کتاب اثر مرکب اثر دارن هاردی

همه­ی ما جایی در میان زندگی از سختی آن دچار رنجش و ناراحتی می­شویم و شروع به گلایه می­کنیم. این سختی و ناملایمات در زندگی اکثر افراد دیده می­شود اما راه هایی هم می­توان برای مقابله با آن یافت. و شاید همه­ی ما هم آرزوی زندگی غنی و به دور از مشکلات و سرشار از ثروت، موفقیت و عشق را داریم و بیشتر اوقات این اتفاق آنطور که ما دوست داشتیم رقم نمی­خورد.

زندگی حتی برای ثروتمندترین افراد گاهی رویی خوش ندارد و به روی کسی لبخند نمی­زند اما مهمترین نکته این است کسی که با این مشکلات روبرو می­شود، قوی تر از عمق مشکلات خود باشد. گاهی نیز تنها نیاز داریم تا با کسب تجربه به صورت غیر مستقیم و مطالعه روش‌هایی برای موفق‌تر شدن و رسیدن به سعادت را در زندگی فرا بگیریم.

کتاب‌ها بیشتر اوقات می­توانند وفادارترین دوست انسان باشند و تجربه هایی از جهان‌های دور از ذهن را با ما به اشتراک بگذارند. کسانی که از کتاب ها به عنوان راهنما استفاده می­کنند راحت تر به موفقیت های زندگی دست می­یابند و برخی نیز ترجیح می­دهند انواع تجربه ها را به صورت حقیقی داشته باشند و لذت را در این تجربه ها می­دانند. اگر اهل تفکر و اهل کتاب هستید و یا نیاز به دوستی با کتاب دارید چند پیشنهاد برای شروع این راه برایتان داریم.

تغییری بزرگ و معجزه در زندگی

1. کتاب پدر پولدار پدر بی پول

این کتاب با نشان دادن مسیر موفقیت به شما می تواند بیشترین کمک را به همراه داشته باشد. این داستان در واقع روایت پسر کوچکی است که در خانواده ای با سطح معمولی به دنیا آمده است و پدر دوست او فرد ثروتمندی است. پسر کوچک رویای موفقیت و ثروت را دائماً با خود دوره می‌کرد پدر او شخص آبرودار و با یک حقوق معمولی بود اما پدر دوستش ثروتمند و حسابگر بود و توانایی خوبی در کسب ثروت و مال اندوزی داشت.

این دو پسر سعی می‌کنند برای صحبت با پدر یک نوبت وقت از او بگیرند و پدر هم با کمال میل خواسته آنها را می پذیرد و با گذشت چند ساعت آنها را به اتاق فرا می­خواند. دو پسر بچه کنجکاو هستند تا در مورد مال و اموال مرد و روش‌های کسب ثروت اطلاعاتی کسب کنند تا در زمانی که به سنین بالاتر رسیدند میلیونر و ثروتمند شوند.

مرد نیز با کمال میل این خواسته آنها را تنها با یک شرط می پذیرد و آن شرط هم این است که هفته ای چند روز با دستمزدی بسیار اندک برای مرد کار کنند. این مبلغ چندان ناچیز بود که باعث شد در ابتدا به دو پسر بر بخورد اما با این اندیشه که میخواهند راه و رسم کسب ثروت را فرا بگیرند قبول کردند. این کتاب توسط رابرت کیوساکی نوشته شده در واقع روش موفقیت خود او را در زندگی نشان می دهد.

علاوه بر این می‌توانید روش‌های کسب ثروت را در این مطلب بخوانید.

2. کتاب اثر مرکب اثر دارن هاردی

کتاب اثر مرکب اثر دارن هاردی

اثر مرکب یکی از کتاب های تاثیر گذار در حوزه موفقیت فردی و آموزشی می­باشد. این کتاب با آموزش روش های­ کاربردی برای ثروتمند شدن افراد بسیاری را به موفقیت رسانده است. در این کتاب می­خوانیم که هر میزان از درآمدی که دارید و می­توانید از خرج آن صرف نظر کنید را ماهیانه کنار بگذارید.

یعنی اگر به عنوان مثال روزها با اتوبوس مسیری کوتاه را طی می­کنید صبح ها کمی زودتر بیدار شوید و این مبلغ ناچیز را به عنوان پس انداز کنار بگذارید.

در ماه بعد این میزان را کمی بیشتر کنید و اگر روزانه برای خود مقدار زیادی کیک و قهوه سفارش می­دادید اکنون این میزان را کمتر کنید تا هم به تناسب اندام خود کمک کرده باشید و هم روش های پس انداز را به درستی انجام داده باشید. در این کتاب روش های کاربردی برای موفقیت را به خوبی آموزش می­بینید و از خرج های بی­جا دست خواهید کشید.

3. کتاب راز اثر راندا برن

شاید پر تکرار ترین نامی که در کتاب های حوزه موفقیت شنیده باشید نام کتاب راز نوشته راندا برن است. این کتاب به قانونی حقیقی در این جهان اشاره می­کند. قانونی که با انرژی در ارتباط است و به شما در رسیدن به موفقیت بیشترین کمک را خواهد کرد. در حقیقت ارتعاشات ما جهان پیرامونمان را خواهد ساخت.

کتاب راز حکایت از رازی دارد که در گذشته توسط دانشمندان کشف شده بود و بسیاری از آن ها در مورد راز سخن گفته اند. نام آشنا ترین فرد که در این مورد سخن گفته انیشتین است و این قانون طی قرن ها سر بسته مانده بود و رهبران و کسانی که از آن اطلاع داشتند سعی در انحصاری کردن آن داشتند و نمی­خواستند آن را با کسی به اشتراک بگذارند.

اما انرژی چیزیست که در این جهان به بیشترین شکل ممکن یافت می­شود و آنها از این موضوع اطلاع نداشتند و تلاششان را می­­کردند تا آن را برای خودشان نگه دارند. داستان از این قرار است که هرچه شما بتوانید به آن بیندیشید می­توانید آن را به دست آورید. این جریان عظیم منتقدین بسیاری داشته و بسیاری با این مفهوم مقابله کرده اند.

حقیقت این است که زمانی که شما به چیزی با تمرکز بالا می­اندیشید آن چیز در ناخودآگاه شما نقش می­بندد و زمانی که دائم آن را در ذهنتان بازآفرینی کنید شما به آن انرژی منتقل می­کنید و این انرژی به مرور به جسم تبدیل خواهد شد. داستان آنقدرها هم پیچیده و  غیرقابل درک نیست. بسیاری از افراد با این روش به ثروت بسیار زیادی دست یافته اند و بی شک شما نیز می­توانید یکی از این افراد باشید.

4. کتاب جادوگر واقعی اثر سارا پرینیز

کتاب جادوگر واقعی اثر سارا پرینیز

کتاب جادوگر واقعی اثری هیجانی، تخیلی است که از یک دزد کوچک روایت می­کند. این دزد در بازار به دنبال پیدا کردن کسی بود که بتواند به راحتی جیب او را بزند و شخص مورد نظر او در واقع فردی جادوگر بود و در جادوگری تبحر زیادی داشت. او متوجه دزدی این کودک شد و اجازه داد که او کارش را بکند چون اطمینان داشت که او خواهد مرد. اما دزد کوچک با دزدیدن سنگ مرگبار از جیب جادوگر زنده ماند و جادوگر از او خواست تا همراهش برود تا به او راه و رسم جادوگری را آموزش دهد و فقط در این صورت چیزی به پلیس از دزدی او نخواهد گفت. پسر بچه هم پذیرفت و همراه جادوگر رفت.

این داستان سراسر تخیل زیبایی ها و ظرافت نویسنده در ترسیم آمال و آرزوهای انسانی در رسیدن به خواسته ها به وسیله­ جادو را به خوبی ترسیم کرده. هر چند رسیدن به آرزوها تنها با دانستن قانون جذب کار سخت و پیچیده ای­ نمی­باشد. شما می‌توانید نسخه الکترونیک کتاب جادوگر واقعی را از سایت فیدیبو دانلود و به راحتی در گوشی موبایل خود مطالعه کنید.

برای آن که در مسیر موفقیت قرار بگیرید می­توانید از پند و اندرز دیگران استفاده کنید و یا از راهنمایی هایی که در کتاب های حوزه موفقیت است کمک بگیرید. به هر صورت کتاب ها بهترین آموزگارانی هستند که هر کسی می­تواند داشته باشد.

طهرانی

بنیانگذار مجله اینترنتی ماگرتا و متخصص سئو ، کارشناس تولید محتوا ، هم‌چنین ۱۰ سال تجربه سئو ، تحلیل و آنالیز سایت ها را دارم و رشته من فناوری اطلاعات (IT) است . حدود ۵ سال است که بازاریابی دیجیتال را شروع کردم. هدف من بالا بردن سرانه مطالعه کشور است و اون هدف الان ماگرتا ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + چهارده =