ادبیاتفرهنگ و هنر

یک بند روایتی درباره سفر به مشهد کلاس چهارم کوتاه

یک بند روایتی با رعایت مراحل نگارشی در مورد سفر به مشهد مقدس و حرم امام رضا (ع)

یک بند روایتی درباره سفر به مشهد بنویسید نگارش چهارم ؛ برای مشاهده متن در مورد سفر خانوادگی به مشهد مقدس در ادامه با بخش آموزش و پرورش ماگرتا با ما همراه باشید.

مطلب پیشنهادی: انشا در مورد سفر به مشهد

یک بند روایتی درباره سفر به مشهد بنویسید نگارش چهارم

یک بند روایتی درباره سفر به مشهد را بنویسید

در بند روایتی باید رویدادها را به ترتیب یکی پس از دیگری به دنبال هم بی آوریم، در متنی که در ادامه می خوانید همه این قواعد رعایت شده اند.

من تا به امروز چندین بار به مشهد سفر کرده‌ام اما در این نوشته می خواهم خاطره یکی از سفرهایم را تعریف کنم که برای من از همه دوست داشتنی تر می باشد. در این سفر من به همراه خانواده ۵ نفره مان به مشهدت مقدس و پابوس امام رضا (ع) رفتیم.

از آنجایی که پدرم یک انسان وظیفه شناس می باشد و در محل کارش هیچگونه کم کاری ندارد از طرف مدیر شرکت اقامت سه روزه در مشهد را هدیه گرفته بود و ما هم خیلی زود راهی سفر شدیم. وقتی که به محل اقامت مان رسیدیم اصلا نتوانستیم طاقت بیاوریم و بدون هیچگونه استراحتی به حرم امام رضا (ع) رفتیم و نماز خواندیم.

آن روز، روز ولادت امام رضا (ع) بود و حرم حس و حال عجیبی داشت. جشن های زیبایی برگزار شده بود و خوراکی ها خوشمزه ای نیز بین مردم پخش می شد. همچنین کبوترهای زیادی در اطراف حرم بودند و مردم با آنها با مهربانی برخورد می کردند. عظمت و شگفتی این صحنه ها مرا به یاد داستان ضامن آهو و مهربانی های امام رضا انداخت.

کم کم به سمت حرم امام رضا (ع) رفتیم و وقتی با قلب تپنده به حرم ایشان دست زدم برای ایشان و خانواده‌ام آرزوی سلامتی و سربلندی کردم. همچنین از ایشان خواستم که با با همت و تلاشی که خدا به من می دهد در خدمت جامعه باشم و موفق شوم و انسان مفید برای جامعه باشم.

آنجا خیلی ها را دیدم که به امام رضا پناه بردند و بر صفای دلشان اشک ریختند. مردم با زیارت حرم امام رضا (ع) آرامش پیدا می کنند. من مطمئنم که ایشان خیلی مهربان هستند و تا به امروز حاجات انسان های زیادی را برآورده کرده‌اند.

یک ساعتی به همراه خانواده در حرم بودیم و دیگر کم کم به خاطر خستگی سفر خوابمان گرفته بود. به همین خاطر کنار هم ایستادیم و یک عکس دست جمعی انداختیم و کم کم به سمت اقامتگاه حرکت کردیم. هنوز هم وقتی به این عکس نگاه می کنم احساس ارادت و احترام به امام رضا دارم و می خواهم به مشهد بروم.

همچنین بخوانید: انشا در مورد سفر خانوادگی

⭕️ به پایان مقاله یک بند روایتی درباره سفر به مشهد رسیدیم، اگر شما نیز جملاتی زیبا در این رابطه در ذهن دارید حتما آن را از بخش نظرات با سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 17 =