ادبیاتفرهنگ و هنر

یک بند در مورد تابستان نگارش چهارم

متن های درباره آب و هوا ، تعطیلات و میوه های فصل تابستان برای نگارش فارسی چهارم

یک بند در مورد تابستان بنویسید نگارش سوم و چهارم ابتدایی ؛ برای مشاهده متن های درباره تعطیلات و میوه های تابستان در ادامه با بخش آموزش و پرورش ماگرتا با ما همراه باشید.

مطلب پیشنهادی: انشا در مورد برای تابستان خود چه برنامه ای دارید

یک بند در مورد تابستان نگارش چهارم

یک بند در مورد تابستان کلاس چهارم

من تابستان را خیلی دوست دارم. چون مدرسه ها تعطیل می شود و زمان بیشتری برای تفریح و یادگیری مهارت های جدید داریم. با این که وقتی تابستان است دلم برای دوست ها، معلم ها، زنگ تفریح و وقتی هایی که با دوستانم بازی می کنم تنگ می شود اما چون در تابستان خیلی خوش می گذرد و صبح زود نباید از خواب بیدار شویم و در حال تماشای کارتون و بازی هستیم، دوست دارم همیشه تابستان باشد.

یک بند در مورد تعطیلات تابستان

ما باید از تعطیلات تابستان درست استفاده کنیم. با داشتن یک برنامه ریزی مناسب می توانیم هم به بازی و سرگرمی بپردازیم و هم چیزهای تازه یاد بگیریم. می توانیم در کلاس های تابستانی شرکت کنیم و هنرهای جدیدی یاد بگیریم و یا بعضی از درس های خود را تقویت کنیم. همچنین در تعطیلات تابستان می توانیم همراه خانواده به مسافرت برویم و با نقاط دیدنی کشور عزیزمان ایران آشنا شویم.

یک بند در مورد میوه تابستان

من عاشق فصل تابستان هستم، چون تابستان فصل هوای خوب و فرصتی برای تفریح و گردش طبیعت است. همچنین در تابستان خوشمزه ترین میوه ها رشد می کنند و من از خوردن این همه میوه شیرین و آبدار لذت می برم.

همچنین بخوانید: انشا در مورد پنجره ای رو به جنگل

⭕️ به پایان مقاله «یک بند در مورد تابستان بنویسید از نگارش چهارم» رسیدیم، اگر شما نیز متن های زیبایی در این رابطه در ذهن خود دارید حتما آن را از بخش نظرات با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *