ادبیاتفرهنگ و هنر

گزارشی درباره گردش علمی نگارش پنجم

انشا در مورد گردش علمی صفحه 76 درس 14 نگارش کلاس پنجم

انشا و گزارشی درباره گردش علمی نگارش پنجم ؛ در این مطلب از بخش آموزش و پرورش ماگرتا به پاسخ و جواب انشا و گزارشی درباره موضوع برنامه یک روز مدرسه از صفحه 76 در چهاردهم کتاب نگارش پنجم دبستان پرداخته ایم. در ادامه با ما همراه باشید.

همچنین بخوانید: انشا و گزارش در مورد برنامه یک روز مدرسه پایه پنجم

گزارشی درباره گردش علمی نگارش پنجم
گزارشی درباره گردش علمی نگارش پنجم

انشا گزارش گردش علمی صفحه ۷۶ نگارش پنجم

انشا با موضوع گزارش گردش علمی صفحه ۷۶ کتاب نگارش فارسی پنجم دبستان :

ما برای درس مطالعات اجتماعی به یک گردش علمی رفتیم. مدرسه ما را به معدنی که نامش سنگ آهن بافق بود بردند. آنجا هوا کمی سرد بود، اول وارد یک جایی مانند یک شهرک بزرگ شدیم و بعد ما را به جایی بردند که خیلی خیلی گود و بزرگ بود.

در آنجا یک راهنما برایمان توضیحاتی درباره معدن سنگ داد. من همه آنها را نوشتم، بعد از توضیحات گفته شده، ما را به موزه ای که متعلق به همان جا بود بردند. در ان موزه سنگ های مختلف زیادی وجود داشت، همین طور وسایل مختلفی که متعلق به بخش های مختلف آن معدن بزرگ بود، قابل مشاهده بود.

در آنجا هم یک راهنما بود که در مورد آن چیز ها توضیح می داد. بعد از اینکه همه چیز را دیدیم و یاد گرفتیم به مدرسه برگشتیم. من از این گردش علمی خیلی خوشم آمد، چون خیلی چیز ها یاد گرفتم.

همچنین بخوانید: انشا و گزارش درباره اردوی تفریحی
و
انشا و گزارشی درباره ی دیدار دو تیم ورزشی

توجه: شما دانش آموزان پایه پنجم دبستان عزیز اگر می خواهید به راحتی به جواب های کتاب نگارش فارسی پنجم ابتدایی دسترسی داشته باشید، تنها کافیه جواب درس مورد نظرتان را به همراه عبارت « ماگرتا » در گوگل جست و جو کنید.

در این مقاله جواب تمرین انشا و گزارش درباره ی گردش علمی از صفحه 76 درس 14 نگارش پنجم ابتدایی را به صورت کامل بررسی کردیم ، شما دانش آموزان عزیز می توانید از قسمت دیدگاه، نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. 😊

زنجیران

هم‌بنیانگذار ماگرتا ، عاشق دنیای وب و ۷ سالی ست که فعالیت جدی در حوزه اینترنت دارم. تخصص من تولید محتوایی‌ست که مورد نیاز مخاطبان است. مدیر ارشد تیم شبکه های اجتماعی سایت هستم. به قول ماگرتایی‌ها وقت بروز شدنه !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *