ادبیاتفرهنگ و هنر

انشا و گزارشی درباره ی دیدار دو تیم ورزشی صفحه ۷۶ نگارش پنجم

یک گزارش درباره ی دیدار دو تیم ورزشی فوتبال صفحه 76 درس 14 نگارش کلاس پنجم دبستان

انشا و گزارشی درباره ی دیدار دو تیم ورزشی صفحه ۷۶ نگارش پنجم ؛ در این مطلب از بخش آموزش و پرورش ماگرتا به پاسخ و جواب انشا و گزارش درباره ی دیدار دو تیم ورزشی از صفحه 76 در چهاردهم کتاب نگارش پنجم دبستان پرداخته ایم. در ادامه با ما همراه باشید.

همچنین بخوانید: مقایسه وسیله ی گرم کردن خانه ها در گذشته امروز و فردا

انشا و گزارشی درباره ی دیدار دو تیم ورزشی
انشا و یک گزارش درباره ی دیدار دو تیم ورزشی فوتبال استقلال و پرسپولیس

انشا و گزارش درباره ی دیدار دو تیم ورزشی فوتبال نگارش پنجم دبستان

گزارش و انشا در مورد فوتبال پرسپولیس و استقلال :

ورزشگاه آزادی از تماشاگر پر شده بود. جای سوزن انداختن نبود. همه تیم محبوب خود را تشویق می کردند و لباس های آبی و قرمز بر تن داشتند. دو تیم که وارد زمین شدند، تماشاگران از جای خود بلند شدند و برای آن ها دست زدند. همیشه بازی این دو تیم حساس است و همه از تیم خود برد می خواهند.

گل اول بازی را پرسپولیس زد، همه‌ی طرفداران پرسپولیس سر از پا نمی شناختند، ولی تماشاگران استقلال غرق در سکوت بودند. دقایقی بعد این تیم استقلال بود که گل زد و بازی را به تساوی کشاند. این بار نوبت طرفداران تیم آبی بود که خوشحال باشند.

در نهایت بازی با تساوی یک یک به پایان رسید و همه از دیدن یک مسابقه‌ی فوتبال زیبا و تماشایی لذت بردند.

همچنین بخوانید: جواب سوالات درس چهاردهم نگارش پنجم ابتدایی

توجه: شما دانش آموزان پایه پنجم دبستان عزیز اگر می خواهید به راحتی به جواب های کتاب نگارش فارسی پنجم ابتدایی دسترسی داشته باشید، تنها کافیه جواب درس مورد نظرتان را به همراه عبارت « ماگرتا » در گوگل جست و جو کنید.

در این مقاله جواب تمرین انشا درباره ی دیدار دو تیم ورزشی از صفحه 76 درس 14 نگارش پنجم ابتدایی را به صورت کامل بررسی کردیم ، شما دانش آموزان عزیز می توانید از قسمت دیدگاه، نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. 😉

زنجیران

هم‌بنیانگذار ماگرتا ، عاشق دنیای وب و ۷ سالی ست که فعالیت جدی در حوزه اینترنت دارم. تخصص من تولید محتوایی‌ست که مورد نیاز مخاطبان است. مدیر ارشد تیم شبکه های اجتماعی سایت هستم. به قول ماگرتایی‌ها وقت بروز شدنه !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.