ادبیاتفرهنگ و هنر

انشا و گزارش درباره اردوی تفریحی صفحه ۷۶ نگارش پنجم

انشاء در مورد گزارش اردوی تفریحی مدرسه و دوستانه صفحه ۷۶ درس چهاردهم نگارش کلاس پنجم دبستان

انشا و گزارش درباره اردوی تفریحی صفحه ۷۶ نگارش پنجم ؛ در این مطلب از بخش آموزش و پرورش ماگرتا به پاسخ و جواب انشا و گزارشی درباره موضوع اردوی تفریحی از صفحه 76 در چهاردهم کتاب نگارش پنجم دبستان پرداخته ایم. در ادامه با ما همراه باشید.

همچنین بخوانید: انشا و گزارشی درباره ی دیدار دو تیم ورزشی

انشا و گزارش درباره اردوی تفریحی
انشا و گزارش درباره اردوی تفریحی

انشا درباره ی اردوی تفریحی صفحه 76 نگارش کلاس پنجم

یکی از موضوع های زیر را انتخاب کنید و گزارشی درباره آن بنویسید اردوی تفریحی :

گزارش درباره اردوی دانش آموزی طاق بستان :

به اتفاق چند نفر از دوستان به کرمانشاه رفتیم. این شهر مکان های تاریخی و گردشگری بسیار زیبایی دارد که اگر بخواهم درباره آنها صحبت کنم باید یک کتاب بنویسم.

یکی از جاهای دیدنی کرمانشاه طاق بستان است. سه طاق وجود دارد که یکی از آنها از دو طاق دیگر بزرگ هست. در داخل طاق تماثیل خسروپرویز سوار بر اسب معروفش شبریز بر دل صخره حکاکی شده که می‌گویند صحنه تاج گذاری است.

در داخل طاق های دیگر نیز مراسم تاج گذاری دیگر پادشاهان ساسانی مانند اردشیر دوم و شاپور دوم و سوم نیز حکاکی شده است که با توجه به امکانات و افزارهای آن زمان انسان متعجب می‌شود و سازندگانش را تحسین می‌کند.

همچنین سنگ نوشته های زیادی نیز به خط پهلوی کتیبه ای حک شده است که در مقابل این طاق ها دریاچه زیبایی قرار دارد که آب آن از دل کوه بیرون می آید و سپس از سرریز شدن دریاچه، آب آن به صورت رودخانه هایی به جریان افتاده که مناطق گردشگری بسیار زیبایی را ایجاد کرده است.

به شما پیشنهاد می‌کنم اگر به غرب کشور عزیزمان ایران سفر می کنید، حتما از طاق بستان دیدن کنید.

همچنین بخوانید: جواب سوالات درس چهاردهم نگارش پنجم ابتدایی

توجه: شما دانش آموزان پایه پنجم دبستان عزیز اگر می خواهید به راحتی به جواب های کتاب نگارش فارسی پنجم ابتدایی دسترسی داشته باشید، تنها کافیه جواب درس مورد نظرتان را به همراه عبارت « ماگرتا » در گوگل جست و جو کنید.

در این مقاله جواب تمرین انشا و گزارش درباره ی اردوی تفریحی از صفحه 76 درس 14 نگارش پنجم ابتدایی را به صورت کامل بررسی کردیم ، شما دانش آموزان عزیز می توانید از قسمت دیدگاه، نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. 😊

زنجیران

هم‌بنیانگذار ماگرتا ، عاشق دنیای وب و ۷ سالی ست که فعالیت جدی در حوزه اینترنت دارم. تخصص من تولید محتوایی‌ست که مورد نیاز مخاطبان است. مدیر ارشد تیم شبکه های اجتماعی سایت هستم. به قول ماگرتایی‌ها وقت بروز شدنه !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.