ادبیاتفرهنگ و هنر

انشا و گزارش در مورد برنامه یک روز مدرسه پایه پنجم

درباره ی برنامه یک روز مدرسه یک گزارش و انشا بنویسید صفحه 76 درس 14 نگارش کلاس پنجم دبستان

انشا و گزارش در مورد برنامه یک روز مدرسه صفحه ۷۶ نگارش پایه پنجم ؛ در این مطلب از بخش آموزش و پرورش ماگرتا به پاسخ و جواب انشا و گزارشی درباره موضوع برنامه یک روز مدرسه از صفحه 76 در چهاردهم کتاب نگارش پنجم دبستان پرداخته ایم. در ادامه با ما همراه باشید.

همچنین بخوانید: انشا و گزارش درباره اردوی تفریحی

انشا و گزارش در مورد برنامه یک روز مدرسه پایه پنجم
انشا و گزارش در مورد برنامه یک روز مدرسه پایه پنجم

انشا درباره برنامه یک روز مدرسه صفحه 76 نگارش پنجم

انشا با موضوع گزارش برنامه یک روز مدرسه صفحه ۷۶ کتاب نگارش فارسی پنجم دبستان :

هر روز که می گذرد، صفحه ای در کتاب زندگی ما از لحظاتی که گذرانده ایم نوشته می شود. هر روز به شکل های متفاوت می‌گذرد و هر صفحه با رنگ های مختلف نوشته می شود.

مثلاً اگر می‌خواهم یک روز از زندگی‌ام را روایت کنم، باید بگویم مدرسه بودم چون نیمی از روزم در مدرسه است. امروز من اینطوری شروع شد، بر خلاف روزهای دیگر صبح زود با خوشحالی و خستگی از خواب بیدار شدم.

وقتی در مدرسه بودم نسبت به همه چیز احساس بهتری داشتم. خنده من با دوستانم از ته دل بود و نمی خواستم این شادی هیچ وقت تمام شود. آن روز برنامه ای که داشتیم علوم، فارسی، ریاضی و ورزش بود. با بچه های مدرسه فوتبال بازی کردیم، خیلی خوشحال و سرگرم شدم، از دوستانی که در مدرسه داشتم بی نهایت لذت بردم.

و بعد از تمام شدن مدرسه، وقتی که از مدرسه به خانه برگشتم، زمانی که با خانواده شام ​​خوردم متوجه شدم چه نعمت هایی داشتم که از آن بی خبر بودم.

یاد بگیریم که شاد زندگی کنیم و هیچوقت از یاد خدا غافل نشویم. زندگی یک دفتر است و ما انسانها یک قلم هستیم. مواظب باشیم دفترچه زندگی خودمان را سیاه و خط خطی نکنیم و به درستی از زمان و لحظات خود استفاده کنیم.

همچنین بخوانید: انشا و گزارشی درباره ی دیدار دو تیم ورزشی
و
جواب سوالات درس چهاردهم نگارش پنجم ابتدایی

توجه: شما دانش آموزان پایه پنجم دبستان عزیز اگر می خواهید به راحتی به جواب های کتاب نگارش فارسی پنجم ابتدایی دسترسی داشته باشید، تنها کافیه جواب درس مورد نظرتان را به همراه عبارت « ماگرتا » در گوگل جست و جو کنید.

در این مقاله جواب تمرین انشا و گزارش درباره ی برنامه یک روز مدرسه از صفحه 76 درس 14 نگارش پنجم ابتدایی را به صورت کامل بررسی کردیم ، شما دانش آموزان عزیز می توانید از قسمت دیدگاه، نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. 😉

زنجیران

هم‌بنیانگذار ماگرتا ، عاشق دنیای وب و ۷ سالی ست که فعالیت جدی در حوزه اینترنت دارم. تخصص من تولید محتوایی‌ست که مورد نیاز مخاطبان است. مدیر ارشد تیم شبکه های اجتماعی سایت هستم. به قول ماگرتایی‌ها وقت بروز شدنه !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.