ادبیاتفرهنگ و هنر

انشا در مورد بهترین منظره‌‌ ای که تا به حال در طبیعت دیده‌ اید را توصیف کنید

انشاء دانش آموزی و ساده روان در مورد انشا در مورد بهترین منظره‌‌ با مقدمه و نتیجه گیری و توصیفات زیبا

انشا در مورد بهترین منظره‌‌ ای که تا به حال در طبیعت دیده‌ اید را توصیف کنید: جهان و طبیعت پر از مناظر زیبا و جذابی است که نمی توان از هیچ یک چشم پوشی کرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در بخش انشا ماگرتا با ما همراه شوید.

انشا پیشنهادی : انشا در مورد طبیعت بهاری

انشا در مورد بهترین منظره‌‌ ای که تا به حال در طبیعت دیده‌ اید را توصیف کنید

انشا در مورد بهترین منظره‌‌ ای که تا به حال در طبیعت دیده‌ اید را توصیف کنید

مقدمه: طبیعت پراز مناظر چشم نوازی است که ثانیه به ثانیه آن زیبا بوده و هیچ وقت نمی توان فراموش کرد، گاهی چنان مجذوب یک رویداد می شویم که تا مدت ها لذت می بریم و برایمان تازگی دارد. گاهی دریا و زمانی زمین و گاهی هم پرندگان و هزاران منظره روح نواز که حتی توان وصفش را هم نداریم.

بدنه: هر روز که از خواب بر می خیزیم از پنجره اتاقم به بیرون خیره می شوم و هزاران منظره زیبا را خوب و دقیق نگاه می کنم. گنجشک های ریزی که به سرعت باد از کنار پنجره رد می شوند و یا ابرهای جذابی که از دور صورتی هستند و هوای پرواز را در دلم زنده می کنند.

آسمان بی ستون که ابرهای سفید و جذابش از دوردست ها خواستنی هستند و این روزها هم که عروس هزار رنگ پاییز خش خش کنان از راه می رسد. هر بار که به دریا می روم و در ساحل قدم می زنم، خدا را در حوالی خودم می بینم که با من همراهی می کند و خوشحال می شوم.

مرغان دریایی که مرتب می نشینند و بر می خیزند و یا قایق هایی که موج بر کمرشان می کوبد و نرم نرم به ساحل نزدیک می شوند. گاهی در درون جنگل که راه می رویم، شاخه های به هم تنیده را می بینم که با من حرف می زنند و مرا مدهوش می کنند.

برگ های نرم و لطیفی که انگار دستی مهربان بر روی آن روغن زده و تمیزش کرده است. به پارک گلها هم گاهی سر می زنم، اینجا هم انگار دنیای دیگری است و هزار گل زیبا با هم در حال حرف زدن هستند، خدایا اینجا کجاست و چرا این همه زیبایی در یک جا جمع شده است.

نتیجه گیری: خدای بی مانند و همتا جهان را با ظرافت و دقت خلق کرده و به هرجا که خیره شویم، منظره ای جذاب و جالب را می بینیم که هر بار برایمان تازگی دارد و نقش خاطره می زند. هر کدام دارای نقشی و ارزشی و جایگاهی است، خدایا شکرت برای این همه جذابیت.

انشا در مورد بهترین طبیعت با شیوه آغاز و پایان

مقدمه: زیباترین منظره ای که تاکنون در طبیعت دیده ام شکوفه های گیلاس اردیبهشت ماه است که همه جا را پر از حضور خود می کنند. شکوفه هایی که با من حرف های بی شمار دارند و من هم برایشان گفتنی بسیار دارم.

بدنه: دیدگاه انسانها با هم متفاوت است و هر کس از منظره ای لذت می برد. یکی با صدای دریا حالش خوب می شود و دیگری با دیدن درختان سر به فلک کشیده که تمام قد  در محضر خدایشان به شکر گزاری مشغول هستند. ممکن است یکی از دیدن بالهای باز یک باز  به وجد بیاید و دیگری از دیدن پروانه ای پر سوخته در حوالی گل شاد شود.

یکی با دیدن یک چشمه و دیگری با بارش برف شاد گردد و آن دیگری با نغمه باران دلش خوش شود. خدای زیبایی ها به اندازه تمام مخلوقات روی زمین منظره دارد و ما باید از هر کدام درس بیاموزیم و در زندگی به کار بریم.

پرندگان هزار رنگ با شیوه های پرواز متفاوت، ماهی های پر رنگ و لعاب و که در آکواریوم هایش خوش می درخشند و من با دیدن هر کدامشان هوش از سرم می رود و نمی دانم که به کدامش خوب نگاه کنم. کوه های سر به فلک کشیده با جلوه های متفاوت و هزاران مخلوق دیگر که از وصف خارج هستند.

اما من حرف های زیادی با شکوفه های بهاری دارم چون برایم جذابترین هستند و دوست داشتنی، چه قدر طول کشیده تا به ایستگاه بهار برسید. چه روزهایی را در تاریکی گذراندید تا همراه خورشید کوله بار سفر باز کنید و برایمان مژده روییدن زندگی تازه را بیاورید.

شکوفه های سفید و بنفش و صورتی، چشمان من از دیدن شما به وجد می آید و اشک شوق می ریزم و خدا را سپاس می گویم که به من حواسی عطا کرد که بتوانم  شما را ببینم و خوشحال شوم. شکوفه های پر از ناز و عشوه من با دیدن شما زندگی از سر می گیرم و خدای شادی ها و مهربانی ها را ارج می گذارم.

نتیجه گیری: خدای مهربان و دانا تو را برای خلق این همه زیبایی و جذابیت سپاس گزاریم و از داده ها و نعمت هایت خوب و خوش استفاده می کنیم. زیباترین مناظر را که نگاه می کنم، به قدرت لایزال و بی انتهای تو پی می برم و دستم را به سوی آسمان آبی بلند می کنم و با همه وجودم می گویم: خدایا مناظر بی انتها شکرت…

انشاء های پیشنهادی :
انشا در مورد طبیعت زیبای جنگل
و
انشا در مورد طبیعت شاد و زیبا

☑️ به پایان انشا درباره بهترین منظره‌‌ ای که تا به حال در طبیعت دیده‌ اید را توصیف کنید رسیدیم. برای درج دیدگاه می توانید از بخش نظرات در انتهای همین مطلب استفاده نمایید.

طهرانی

بنیانگذار مجله اینترنتی ماگرتا و متخصص سئو ، کارشناس تولید محتوا ، هم‌چنین ۱۰ سال تجربه سئو ، تحلیل و آنالیز سایت ها را دارم و رشته من فناوری اطلاعات (IT) است . حدود ۵ سال است که بازاریابی دیجیتال را شروع کردم. هدف من بالا بردن سرانه مطالعه کشور است و اون هدف الان ماگرتا ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *