ادبیاتفرهنگ و هنر

انشا در مورد برنامه ریزی آینده ☄️+ با مقدمه و نتیجه گیری

انشاء دانش آموزی و ساده روان در مورد آینده خود را چگونه میبینید با مقدمه و نتیجه گیری و توصیفات زیبا

انشا در مورد نقشه هایم برای آینده : آینده از آن کسانی است که امروز را خوب تلاش کنند و راه وهدفی مشخص داشته باشند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در بخش انشا ماگرتا با ما همراه شوید.

انشا پیشنهادی : انشا در مورد رزق و روزی

انشا در مورد برنامه ریزی آینده

انشا در مورد برای آینده خود چه برنامه ای دارید

مقدمه: امروز را قدر بدان و تک تک ثانیه های عمرت را قاب بگیر و بدان که هر ثانیه که گذشت بازنخواهد گشت و این است رمز و راز موفقیت. اگر برای خودت و تحصیلت و شغلت هدفی داشتی و برایش بی دریغ زحمت کشیدی بدان که موفق خواهی شد.

بدنه: خداوند هیچ انسانی را ناتوان و بی استعداد خلق نکرده است و هر فردی دارای استعداد و توانایی های خاصی است که اگر به خوبی و در جهت صحیح از ان استفاده نماید، همواره موفق خواهد شد. علایق شما در برنامه ریزی آینده نقشی مهم بر عهده دارند، چنانچه به هنری و صنعتی و شغلی علاقه دارید و برای تان مهم است برایش بسیار تلاش کنید و بدانید که خداوند بزرگ برای بندگان سخت کوش اهمیت بسیار زیادی قائل است.

روز و شب و روند روزگار براین است که انسانهایی که سخت کوش هستند، همواره در راس قله موفقیت قرار دارند و کسی نمی تواند آنان را از این راه صحیح و مناسب به دور نماید. شما در مراحل اولیه زندگی خویش می توانید بهترین روزهای آینده را رقم بزنید اگر برای خود و وقتتان ارزشی در نظر بگیرید، یعنی بطالت و بی هدفی و بی برنامگی را کنار بگذارید و از همان سالهای اول دوره متوسطه اول برای زندگی و تحصیل خویش برنامه ریزی کنید.

هیچ وقت تحت تاثیر تبلیغات و گفته های دیگران هدف و برنامه خود را تغییر ندهید زیرا بسیاری از انسانها درست زمانی که به هدف نزدیک می شوند، راه و رسم خود را تغییر می دهند.

یعنی با یک حرف کوچک و اظهار نظر خیلی سریع از خواسته های خود برگشته و راهی را می روند که دیگران رقم زده اند. وقتی در روزهای سخت دچار سردرگمی شدید با یک مشاور خوب و دلسوز هم فکری نموده و از او بخواهید که شما را راهنمایی کند.

نتیجه گیری: هیچ وقت برنامه ریزی و آینده خود را به دیگران گره نزنید، هرکس استعداد و توانایی خود را داشته و در یک زمینه توانمند است، پس از اینکه کسی در یک زمینه پیشرفت می کند و شما در ان زمینه موفق نیستید دلیل بر ناتوانی شما نبوده و باید هر کس مطابق استعداد و توانایی خود شغلی مناسب و در خور یافته و مشغول گردد. به تبلیغات و نظرات دیگران اهمیت ندهید.

انشاء در مورد ده سال اینده خود را چگونه میبینید

مقدمه: برنامه ریزی یعنی اینکه شما برای دم به قدم زندگی خود هدفی داشته باشید و بدانید که چنانچه خود برای زندگی برنامه ریزی نکنید دیگری برایتان برنامه خواهد ریخت. بهتر است که از سنین کودکی هدف خود را یافته و برای آینده راهی و چراغی در نظر بگیرید.

بدنه: زندگی حکایت شیرینی است که پستی و بلندی و مشکلات فراوان در مسیر خود دارد و برای اینکه بتوانیم از این مسیرهای دشوار و گاه آسان بگذریم باید برنامه ی واضح و مشخص داشته باشیم.

اگر برنامه و زندگی خود را مناسب دیگران و زندگی دیگران رقم بزنیم، همواره باید مطابق نظرات دیگران راه رفته و مطیع دیگران باشیم. اما اگر با قدرت و نیروی فراوان برنامه ریزی کنیم و مهار زندگی خود را در دست بگیریم، هیچ کس نمی تواند هدف و راه و آینده شما را تحت تاثیر خود قرار دهد.

برای اجرای برنامه زندگی خود حساس بوده و روز به روز حواستان باشد تا در آینده با هیچ مشکلی روبه رو نشوید. هر روز که می گذرد نقطه ضعف و قوت خود را یاد داشت کرده و نقص ان را برطرف کنید و از یک موضع هیچ وقت غافل نشوید، عمر به سرعت در گذر است و هرانچه که از دست رفت، هیچ وقت بر نخواهد گشت.

با اولیا و مربیان دلسوز و مشاور مدرسه در ارتباط باشید و از انان بخواهید که کمکتان کنند و  راه درست را برایتان بازکنند. برنامه ریزی برای آینده حرف یک روز و دو روز نیست که شما هر روزش را با بی برنامگی سپری کنید و منتظر جوابی خوب و خوش باشید.

آینده از آن کسانی است که امروزشان سخت و با برنامه سپری شود. روزهای جوانی را قدر بدانید و هر آنچه که در توان دارید برنامه ریزی کنید و برایش سرسختانه مبارزه کنید.

نتیجه گیری: زندگی را چنان دقیق و خوب سپری کنید که در روزهایی که فرصت از دست رفت حسرت نخورید و بدانید که زندگی مانند تکه ای یخ است که تمام می شود، کاش برایش خوب و مناسب برنامه ریزی کنید و از خدا بخواهید که کمکتان کند و در راه هدف خود مصمم باشید.

انشاء های پیشنهادی :
انشا در مورد پیشرفت و آبادانی کشور
و
انشا در مورد مقایسه پیری و جوانی

☑️ به پایان انشا درباره برنامه ریزی برای آینده رسیدیم. برای درج دیدگاه می توانید از بخش نظرات در انتهای همین مطلب استفاده نمایید.

طهرانی

بنیانگذار مجله اینترنتی ماگرتا و متخصص سئو ، کارشناس تولید محتوا ، هم‌چنین ۱۰ سال تجربه سئو ، تحلیل و آنالیز سایت ها را دارم و رشته من فناوری اطلاعات (IT) است . حدود ۵ سال است که بازاریابی دیجیتال را شروع کردم. هدف من بالا بردن سرانه مطالعه کشور است و اون هدف الان ماگرتا ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + نه =