ادبیاتفرهنگ و هنر

یک بند توصیفی در مورد مادر بنویسید کلاس چهارم

متن های زیبا و توصیفی در مورد مادر و مهربانی هایش برای نگارش فارسی پایه چهارم دبستان

یک بند توصیفی درباره‌ی «مادر» بنویسید. به این فکر كنيد که مادر شبیه چیست، نگارش فارسی پایه چهارم دبستان. در ادامه با بخش آموزش و پرورش ماگرتا با همراه باشید.

مطلب پیشنهادی: تحقیق درباره نیکی به پدر و مادر

یک بند توصیفی در مورد مادر بنویسید

یک بند توصیفی در مورد مادر که مادر شبیه چیست

متن اول : مادر بسیار مهربان است. او هدیه ای از طرف خدا برای تمام اعضای خانواده است. او به مانند فرشته ها مراقب اعضای خانواده است و خانواده را با محبت خود سر زنده نگه می دارد. شبانه روز زحمت می کشد تا اعضای خانواده در آسایش و آرامش باشند و خانه محل آرامی برای آن ها باشد تا از زندگی لذت ببرند.

متن دوم : مادر مثل خورشید است و عشق او همیشه کانون خانواده را گرم نگه می دارد. ممکن است گاهی مادر غمگین باشد، اما پرتوهایش همیشه آنجاست، مثل خورشیدی که پشت ابر می ماند، اما گرما همیشه آنجاست. مادر حیات بخش است و زندگی در کره زمین به مادران بستگی دارد. مانند آب که حیات سیاره به آن بستگی دارد.

متن سوم : مادر پناهگاهی است که مرا از حملات تاریکی و سیاهی محافظت می کند. مادر فرشته مهربانی است که هر چقدر اشتباه کنیم باز هم دست نوازشش را روی سر ما می کشد. مادر مانند آب روان روانی است که به وجود ما جان می بخشد و با لبخندی زیبا، آتش درونمان را با چشمه ای از آرامش عوض می کند. مادر عزیزم وقتی برنده می شوم اشک چشمانش را دوست دارم، وقتی از هم دوریم نگاه عاشقانه‌ات را دوست دارم و همیشه به دستان نیاز دارم تا مرا نوازش کنند. من به دستانی نیاز دارم که درست و غلط را به من نشان دهند.

متن چهارم :‌ هیچ کلمه ای نمی تواند کلمه و بار مقدس نام مادر توضیح دهد، مادر فرشته ای است که در لحظه های ناامیدی و اضطراب و اندوه، آغوش او و سخنان او ناجی من است.

او خورشید مهربانی و امید زندگانی من است و من محتاج تا همیشه بودن و حضورش هستم، حضوری که لحظه لحظه عشق را نثارم می کند و باران محبت را بر سرم می باراند. او خورشید خیر و امید زندگی من است و من برای همیشه محتاج حضور او هستم، حضوری که لحظه به لحظه به من عشق می بخشد و من را بارانی از عشق می کند.

همچنین بخوانید:
انشا در مورد خدمت به پدر و مادر
انشا در مورد لالایی مادر
انشا درباره توصیف چهره مادر

☑️ به پایان یک بند توصیفی در مورد مادر شبیه چیست کلاس چهارم رسیدیم، اگر دیدگاهی در این رابطه داشتید حتما آن را از بخش نظرات با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.