ادبیاتفرهنگ و هنر

انشا خاطره ای که در آن مسئله ای یا مشکلی حل شده باشد

در مورد موضوع خاطره ای که در آن مسئله ای یا مشکلی حل شده باشد یک انشا و خاطره بنویسید صفحه 21 درس سوم نگارش کلاس پنجم

انشا خاطره ای که در آن مسئله ای یا مشکلی حل شده باشد نگارش پنجم ؛ در این مطلب از بخش آموزش و پرورش ماگرتا به پاسخ و جواب انشا در مورد خاطره ای که در آن مسئله ای یا مشکلی حل شده باشد از صفحه ۲۱ در سوم کتاب نگارش پنجم دبستان پرداخته ایم. در ادامه با ما همراه باشید.

همچنین بخوانید: انشا خاطره ای در مورد روزی که آدم برفی درست کردم

انشا خاطره ای که در آن مسئله ای یا مشکلی حل شده باشد
انشا خاطره ای که در آن مسئله ای یا مشکلی حل شده باشد

انشا خاطره ای که در آن مشکلی حل شده باشد صفحه 21 نگارش پنجم

یک روز سریع کیف مدرسه ام را بستم، کمی دیر شده بود، سریع وارد سرویس مدرسه شدم و کنار دوستانم نشستم و شروع به صحبت کردیم. آن روز زنگ اول درس املا را داشتیم. سعی کردم قفل کیفم را باز کنم، اما هر چه تلاش کردم نتوانستم، داشت گریه ام می گرفت، از دوستم خواستم سعی کند که قفل کیفم را باز کند، اما تلاشش بی نتیجه ماند.

خانم معلم از دانش آموزان کلاس خواست که دفتر هایشان را در بیاورند. من که کیفم باز نشده بود، مجبور شدم از دوستم یک برگه سفید بگیرم و دوست دیگرم مدادی به من داد و معلم شروع به املا گفتن کرد و من نیز شروع به نوشتن املا کردم.

ولی تمام فکرم پیش قفل کیفم بود. اینکه یک موقع نکند که دیگر هیچوقت قفل آن باز نشود. چگونه کتاب ها، دفترها و مدادهایی که در کیفم زندانی شده بودند را می توانستم آزاد کنم و از آنها استفاده کنم.

جلوی گریه ام را گرفتم، بغض گلویم را به زور قورت دادم، توی فکر بودم که املا تمام شد. معلم وقتی متوجه من شد،‌ کنار آمد و دید که چیزی در برگه خودم ننوشتم. از من علت آن را پرسید و در این لحظه بغض من ترکید و با ناراحتی و گریه زیاد گفتم که خانم معلم کیفم قفل شده و باز نمیشه، بعد از آن معلم هم قفل را امتحان کرد،‌ اما او هم نتوانست کاری کند.

در نهایت کیف را به دفتر مدرسه بردیم و از پدر مدرسه خواستیم که به ما کمک کند و او با آرامش با یک حرکت کوچک مشکل بزرگ من را به حل کرد و مرا از این مشکل به ظاهر بزرگ نجات داد. بعد از این مشکل، از آن روز به بعد تصمیم گرفتم که دیگر هیچ وقت از کیف قفل دار استفاده نکنم.

همچنین مشاهده کنید: انشا خاطره ای در مورد سفری که به یادم ماند
انشا خاطره ای درباره روزی که به کلاس اول دبستان رفتم نگارش پنجم
انشا گزارش بازدید از یک مکان تاریخی علمی آموزشی نگارش پنجم

توجه: شما دانش آموزان پایه پنجم دبستان عزیز اگر می خواهید به راحتی به جواب های کتاب نگارش فارسی پنجم ابتدایی دسترسی داشته باشید، تنها کافیه جواب درس مورد نظرتان را به همراه عبارت « ماگرتا » در گوگل جست و جو کنید.

 در این مقاله جواب تمرین انشا درباره خاطره ای که در آن مسئله ای یا مشکلی حل شده باشد از صفحه 21 درس 3 نگارش پنجم ابتدایی را به صورت کامل بررسی کردیم ، شما دانش آموزان عزیز می توانید از قسمت دیدگاه، نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. 😉

زنجیران

هم‌بنیانگذار ماگرتا ، عاشق دنیای وب و ۷ سالی ست که فعالیت جدی در حوزه اینترنت دارم. تخصص من تولید محتوایی‌ست که مورد نیاز مخاطبان است. مدیر ارشد تیم شبکه های اجتماعی سایت هستم. به قول ماگرتایی‌ها وقت بروز شدنه !

یک دیدگاه

  1. عسل گفت:

    سلام خیلی ممنون که ماراراهنمامیکنید.موفق باّشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.