ادبیاتفرهنگ و هنر

گسترش ضرب المثل به پایان آمد این دفتر حکایت همچنان باقی

بازآفرینی حکایت «به پایان آمد این دفتر حکایت همچنان باقی است» مثل نویسی صفحه 27 نگارش پایه دوازدهم

گسترش ضرب المثل به پایان آمد این دفتر حکایت همچنان باقی از مثل نویسی صفحه ۲۷ نگارش دوازدهم را می توانید در ادامه در بخش ضرب المثل ماگرتا مطالعه فرمایید.

مطلب پیشنهادی: معنی ضرب المثل به پایان آمد این دفتر

گسترش ضرب المثل به پایان آمد این دفتر حکایت همچنان باقی

گسترش ضرب المثل به پایان آمد این دفتر حکایت همچنان باقی

مقدمه : روزهایی در زندگی هر کسی هست که ممکن است هرگز تکرار نشود. اولین روز مدرسه، اولین روز ملاقات با یک دوست و یا روزی که از دانشگاه فارغ التحصیل شدیم.

بدنه : به درخواست یکی از بچه های کلاس جشن فارغ التحصیلی را در رستوران پدرش که مکانی بسیار شیک و مجللی هم بود برگزار کردیم. وارد رستوران شدم و وقتی سرم را بلند کردم دوستان و معلمانم را دیدم و به سمت آنها حرکت کردم. واقعا لحظه خنده داری بود زیرا همه حرف می زدند و می خندیدند اما هر اتفاقی که می افتاد دست از خوردن نمی کشیدند ولی با همه این ها غم بزرگی در دلم بود که منو متعجب کرده بود.

بعد از هفت سال تحصیل الان دکتر شدیم و فکر می کردم خیلی خوشحال باشم ولی واقعا خیلی ناراحتم. متاسفانه باید لباس‌هایم را جمع کنم و به شهر برگردم و هر یک از دوستان من به شهر خود می روند و من هرگز آنها را نمی بینم. آن ها در این هفت سال مثل خانواده من شده بودند و دوری از آن ها واقعا سخت است. همچنین دیگر نمی توانیم به لحظات خوشی هایی که سر کلاس های درس داشتیم برگردیم.

یکی از اساتیدم که مرا در حال فکر دید، به سمتم آمد، کنارم نشست و گفت: این یک وضعیت عادی است، برای همه پیش می آید. الان در ظاهر همه خوشحال هستند ولی مطمئن باش همه دلتنگی می کنند و وقتی دلت می گیرد اول خاطرات به سراغت می آید اما زندگی تمام نشده است، هر روز یک روز جدید است و هر چیز جدید یک درس جدید و هر درس جدید یک استاد جدید به ارمغان می آورد.

نتیجه گیری : همه چیز در زندگی از یک روز شروع می شود و یک روز تمام می شود. مهم ترین چیز این است که جهان هنوز وجود دارد و زندگی هنوز وجود دارد. صدها کتاب تا پایان وجود خواهد داشت و پایان یافتن داستان زندگی ما داستان زندگی دیگری آغاز می شود.

همچنین بخوانید: گسترش ضرب المثل باز فیلش یاد هندوستان کرد
و
جواب درس اول نگارش دوازدهم
و
گام به گام نگارش دوازدهم با جواب

☑️ به پایان گسترش ضرب المثل به پایان آمد این دفتر حکایت همچنان باقی رسیدیم، جهت مشاهده گام به گام سایر دروس پایه دوازدهم کافیست آن را در گوگل به همراه عبارت «ماگرتا» جست و جو کنید. همچنین اگر نظری داشتید حتما آن را در بخش دیدگاه بنویسید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.