ادبیاتفرهنگ و هنر

سه بند درباره نوع بازی های کودکان در روزگار گذشته و امروز

یک بند در مورد نوع بازی های کودکان در روزگار گذشته و امروز صفحه 51 درس 9 نگارش کلاس پنجم

انشا نوع بازی های کودکان در روزگار گذشته و امروز صفحه ۵۱ نگارش پنجم ؛ در این مطلب از بخش آموزش و پرورش ماگرتا به پاسخ و جواب سه بند در مورد موضوع نوع بازی های کودکان در روزگار گذشته و امروز از صفحه 51 در نهم کتاب نگارش پنجم دبستان پرداخته ایم. در ادامه با ما همراه باشید.

همچنین مشاهده کنید: جواب درس نهم نگارش پنجم دبستان

سه بند درباره نوع بازی های کودکان در روزگار گذشته و امروز

درباره نوع بازی های کودکان در روزگار گذشته و امروزه سه بند بنویسید

در گذشته کودکان در خانه های حیاط دار زندگی می کردند و بیشتر بازی های آن ها با کودکان دیگر بود. آن ها بسیار تحرک داشتند و از بازی های مختلف با هم خسته نمی شدند. چشم بستن،‌ بالا بلندی، هفت سنگ، توپ بازی و … بازی های بچه ها در گذشته بود که هیچوقت از بازی کردن سیر نمی شدند.

اما اکنون نسبت به گذشته بچه ها بردار و خواهر کمتری دارند. با زیاد شدن خودروها و خطرناک بودن کوچه ها بچه ها بیشتر در خانه و مشغول بازی های رایانه ای یا بازی با گوشی و تبلت هستند.

بچه ها چون بیشتر تنهایی بازی می کنند از بازی ها هسته می شوند و هیجان کمتری نسبت به بچه های گذشته دارند. کم تحرکی در بازی های امروزی بچه ها باعث می شود که بچه ا اضافه وزن داشته باشند.

بچه های امروزی هم می توانند بازی های بچه های دیروز را در مدرسه و دورهمی ها بازی کنند و ببینند که در گذشته چه بازی های لذت بخشی وجود داشته است و بازی فقط در رایانه و گوشی و تبلت خلاصه نمی شود و بازی های خوب در دنیای واقعی وجود دارد.

تفاوت مهم بازی های گذشته و امروز در چیست ؟

پاسخ: در گذشته بازی های بچه ها به صورت گروهی بود، اما الان بیشتر بازی های بچه ها انفرادی است. یکی از کارهایی که می توان در اوقات فراغت انجام داد، بازی است. انجام بازی علاوه بر سرگرمی می تواند در آموزش نیز موثر باشد. متاسفانه در حال حاضر بیشتر بازی ها انفرادی است و کودکان نمی توانند با همسالان خود ارتباط برقرار کنند.

همچنین بخوانید: جواب تمرینات درس دهم نگارش پنجم ابتدایی

توجه: شما دانش آموزان پایه پنجم دبستان عزیز اگر می خواهید به راحتی به جواب های کتاب نگارش فارسی پنجم ابتدایی دسترسی داشته باشید، تنها کافیه جواب درس مورد نظرتان را به همراه عبارت « ماگرتا » در گوگل جست و جو کنید.

در این مقاله جواب تمرین سه بند در مورد نوع بازی های کودکان در روزگار گذشته و امروز صفحه ۵۱ درس نهم نگارش پنجم ابتدایی را به صورت کامل بررسی کردیم ، شما دانش آموزان عزیز می توانید از قسمت دیدگاه، نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. 😉

زنجیران

هم‌بنیانگذار ماگرتا ، عاشق دنیای وب و ۷ سالی ست که فعالیت جدی در حوزه اینترنت دارم. تخصص من تولید محتوایی‌ست که مورد نیاز مخاطبان است. مدیر ارشد تیم شبکه های اجتماعی سایت هستم. به قول ماگرتایی‌ها وقت بروز شدنه !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.