ادبیاتفرهنگ و هنر

یک بند در مورد نماز صفحه ۵۲ نگارش سوم ابتدایی

یک بند در مورد نماز بنویسید برای صفحه 52 کتاب نگارش سوم دبستان

برای موضوع نماز یک بند بنویسید صفحه 52 کتاب نگارش فارسی سوم : برای مشاهده متن ها کودکانه درباره نماز در ادامه با بخش آموزش و پرورش ماگرتا همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: یک بند در مورد مسجد نگارش سوم

یک بند در مورد نماز صفحه ۵۲ نگارش سوم ابتدایی

یک بند در مورد نماز خواندن کلاس سوم ابتدایی

متن اول : گاهی اوقات ما اینقدر غرق در نعمت ها و مهربانی های خداوند می شویم که یادمان می رود از او تشکر کنیم. خداوند نعمت های زیادی مثل پدر و مادر و سلامتی و… به ما داده است که با اینکه جلوی چشممان می باشد آن ها را به خوبی نمی بینیم. من از امروز تصمیم گرفته‌ام که هر روز و همیشه شکرگزار خداوند باشم و از راهی که خداوند برای شکرگزاری انتخاب کرده است یعنی نماز از او تشکر کنم. در واقع نماز پلی است که ما را به خدا می رساند.

متن دوم : نماز از واجب ترین ارکان دین اسلام می باشد. ما انسان وقتی نماز می خوانیم یعنی داریم به خداوند می گوییم که تو آفریننده تمام جهان هستی و به جز تو سر پناهی نداریم که از او کمک بخواهیم، علاوه بر این نماز خواندن آثار معنوی خیلی زیادی مثل دوری از گناه، صبور شدن و… دارد. در خانه ما همه با اشتیاق نماز می خوانند زیرا پدرمان از کودکی به ما یاد داده است که با نماز خواندن می توانیم هم در دنیا انسان موفقی شویم و هم در آخرت پیش خداوند عزیز باشیم.

متن سوم : نماز سخن گفتن با خداست. گاهی در این زندگی روزهایی فرا می رسد که ما انسان از کارهایی که کرده‌ایم پشیمان می شویم و بهترین راه برای به آرامش رسیدن نماز خواندن و صحبت کردن با خدای متعال می باشد. خداوند در قرآن گفته است که آگاه باشید که دل ها با یاد من آرامش پیدا می کند و نماز بهترین راه برای رسیدن به آرامش است. در واقع نماز کلید رسیدن به آرامش و حس خوب است.

متن چهارم : نماز همان حس خوبی است که خداوند بارها در قرآن کریم خود و از طریق ائمه اطهارش تکرار کرده است. خداوند هرگز به نماز خواندن ما نیاز ندارد، اما او را به شدت توصیه کرده است و این توصیه برای ما انسان ها چیزی جز سود ندارد. از همان وضویی که قبل از نماز می گیریم تا به سایر فواید حفظ بهداشت و نظافت در طول روز برسیم. طبق مطالعات پزشکی، پنج بار وضو گرفتن در روز به دفع انرژی منفی از بدن و جلوگیری از بسیاری از بیماری ها مانند استرس کمک می کند.

همچنین بخوانید: 
تحقیق با موضوع نماز
و
انشا در مورد نماز جماعت

☑️ به پایان مقاله «یک بند در مورد نماز صفحه ۵۲ نگارش سوم ابتدایی» رسیدیم، اگر دیدگاهی داشتید حتما آن را از بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید. همچنین اگر به پاسخ سوال های درسی دیگری نیاز داشتید آن را به همراه عبارت «ماگرتا» در گوگل سرچ نمایید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.