سرگرمیفال
موضوعات داغ

فال ماهانه بهمن ۱۴۰۱ ❤️ طالع بینی اتفاقات این ماه حافظ اصلی

فال ماهانه بهمن 1401 و فال ماه ژانویه میلادی 2022 - فال ماهیانه برج 11 و ماه یازدهم

فال ماهانه بهمن 1401 : طالع بینی روشی برای شناخت آینده است اما نباید به هیچ وجه به آن باور داشت بنابراین اگر در ادامه در فال خود چیزهایی را خواندید که برایتان خوشایند نبود به هیچ وجه ناراحت نشوید و فقط به چشم سرگرمی به آن ها نگاه کنید. بدین منظور در ادامه با بخش فال ماگرتا همراه من باشید.

مطلب پیشنهادی: فال هفتگی تمام روزهای هفته

فال ماهانه بهمن ۱۴۰۱ متولدین فروردین

در فال ماهانه بهمن ۱۴۰۱ آمده است که به شما بر خورده است و از دست اطرافیانتان دلگیر هستید، زیرا رفتاری با شما شده است که توقع آن را نداشتید، اما این دلیل نمی‌شود که خام و بچه گانه عمل کنید. بهمن ماه منتظر یک تلفن مهم کاری باشید و در مورد این پیشنهاد کاری حتما کوچک ترین احتمالات را در نظر بگیرید.

شما انسان خوش ذاتی هستید و آرامش در کنار شما معنی پیدا می‌کند پس سعی کنید این روزها از فردی که روح شما را آزار می دهد دوری کنید. مسیر موفقیت خود را گم کرده اید اما به هیچ وجه هوش و استعداد خود را دست کم نگیری و مطمئن باشید که به خواسته‌تان می رسید اما فعلاً کمی نیاز به صبر دارید.

از شریک زندگی تان خواسته‌اید تا کاری برایتان انجام دهد اما بدانید که اصرار شما کار را خراب تر می کند. او را مدتی به حال خود بگذارید تا خودش در صورت تمایل آن را انجام دهد. مشتاق دیدار کسی هستید که در زندگی تان بسیار تاثیرگذار بوده است، اگر آن شخص با شما تماس گرفت مطمئن باشید که این اشتیاق دو طرفه بوده است.

❤️ فال عشق بهمن ماه شما : عاشق هستی و دلت پاک است. صبر و تحمل داشته باش که اوضاع روبه راه است. دلت را قوی کن و به خدا توکل کن که شادی به تو نزدیک است.

فال حافظ فروردین ماهی

تو مورد اعتماد دیگرانی. اگر در کار خود غل و غش داشته باشی هم خودت را ازبین می بری هم دیگران را پس از تجربه ی خودت استفاده کن و دست دیگران را هم بگیر. به دنبال دوستی می گردید که بتوانید درد دل خودتان را به او بگویید. با خجالت و گوشه نشینی آینده ی خوبی نخواهید داشت. غصه هایتان برطرف می شود به شرط آنکه دست از شکایت بردارید.

سطح انرژی کلی شما64 درصد
ستاره شما127 درجه شمالی
بهترین روز9 و 11 و 28
بدترین روز30 و 13

فال ماهانه متولدین اردیبهشت

این ماه موقعیت بسیار مناسبی را دست می دهید اما غصه آن را نخورید زیرا در آینده متوجه می شوید که چقدر این اتفاق به نفع شما بوده است. یک شخص فضول و خبرچین اطراف تان می باشد، خیلی مراقب او باشید و نسبت به صحبت‌ها و نظراتش سختگیرتر باشید.

این ماه وقت آن است که مصلحت اندیشی را کنار بگذارید و راز مهم زندگی‌تان را با کسی که بسیار دوستش دارید در میان بگذارید. در مورد مسئله ای کاری دچار شک و تردید شده اید اما از انسانی با عقل و درایت شما که در کارهایش از منطق و استدلال کمک می گیرد بروز این رفتارهای ضعیف و از روی ترس بعید است.

در فال ماهانه بهمن ۱۴۰۱ ذکر شده است دلتان برای کسی که سالهاست ندیده اید بسیار تنگ شده است، خودکرده را تدبیر نیست با روزگار کنار بیایید. در این ماه اگر کسی برایتان درد و دل کرد به هیچ وجه پیش خودتان آرزوهای آن را کوچک نشمارید. امکان دارد با شخصی آشنا شوید که در صورت یکی بودن خواسته های‌تان، مسیر زندگی‌تان به طور کلی تغییر کند.

❤️ فال عشق بهمن ماه شما : شما مثل کسی هستید که بدون تامل کاری را انجام می‌دهد. ظواهر شما را فریفته است. برای به دست آوردن آنچه که به دنبالش هستید، موانع و مشکلات بسیاری بر سر راهتان است، اما ارزشش را دارد.

فال حافظ اردیبهشت ماهی

به قولی که داده ای عمل کن. کار ناتمامت را تمام کن ولی پایت را از گلیمت درازتر نکن چون باعث رسوایی ات می شود. این شب های هجران پایان پذیر است. ولی می ترسید دست روزگار او را از شما دور کند اما خداوند دوباره به همه چیز سر و سامان می بخشد. او عادل است و حق را به حقدار می رساند. زمانی به گنج و ثروت می رسی که قناعت داشته باشی.

سطح انرژی کلی شما70 درصد
ستاره شما59 درجه شمالی
بهترین روز8 و 27
بدترین روز18 و 30

فال ماهانه متولدین خرداد

در این ماه همه آنچه که نیاز دارید برای تان مهیا می‌شود پس غم و غصه را فراموش کنید. کسی پشت سرتان حرفی زده که به گوش شما می رسد اما به روی خودتان نیاورید و از این گوش بشنوید و از آن گوش به در کنید. تصمیمی گرفته‌اید که عملی کردنش در ظاهر کار آسانی نیست، دست به کار شوید تا ببینید چقدر به سادگی همه چیز درست می شود.

در فال ماهانه بهمن ۱۴۰۱ آمده است که این روزها سعی کنید با افرادی ساده و بی دغل ارتباط برقرار کنید زیرا شما نیاز به یک نفر برای شنیدن حرف‌های خود دارید تا کمی از نظر روانی خالی شوید. نذری دارید که بهتر است هر چه زودتر آن را ادا کنید زیرا در این ماه به احتمال زیاد به نیت تان خواهید رسید. به والدین خود بیشتر از قبل خدمت کنید.

برای یک پا درمیانی از شما دعوت می شود که دو نفر را با هم آشتی دهید، برای قبول کردن و یا نکردن این پیشنهاد لازم نیست زیاد فکر کنید زیرا خطری شما را تهدید نمی کند، پس این دعوت را قبول کنید. شما دل مهربان و ساده ای دارید و همین امر باعث می شود که ناخودآگاه از روی معرفت اشتباهات بزرگی را انجام دهید اما زیاد غصه آن را نخورید.

❤️ فال عشق بهمن ماه شما : اتفاقی برای شما رخ داده و باعث شده معشوقتان از شما فاصله بگیرید، اما ناراحت نباشید به زودی به یکدیگر باز می گردید و ایشان شما را درک می کند.

فال حافظ خرداد ماهی

خبری را که برایش انتظار کشیده اید بزودی می رسد که سرشار از سعادت و سلامت و خوشبختی می باشد. کاری را که می خواهید انجام بدهید پنهان کنید. کار را هر چند کوچک است بزرگ بدانید، خیال پردازی را کنار بگذارید و وقت را غنیمت شمارید تا صاحب مقام و منزلت شوید. تو کار خیرات را انجام بده و ار بنده ی خدا تمنای جواب نداشته باش خداوند در جای دیگر جواب کار خوبت را می دهد.

سطح انرژی کلی شما56 درصد
ستاره شما138 درجه شمالی
بهترین روز13 و 25
بدترین روز4 و 17 و 28

طالع بینی ماهانه بهمن 1401 متولدین تیر

دیگران از آنچه که در دلتان می گذرد بی خبرند. برای اجرای نیتی که در دل دارید باید تمام جوانب را بسنجید تا فریب نخورید. در گذشته خطایی کرده‌اید و اموال زیادی را از دست داده اید اما حسرت آن ها را نخورید و سعی کنید حداقل تا آخر سال تجارتی جدیدی را شروع کنید. زندگی پر از طوفان است قوی باشید و استقامت به خرج دهید.

به زودی در یک ماجراجویی هیجان انگیز و دوستانه قرار خواهید گرفت. موفقیت تصادفی نیست و شما باید به کوچک ترین جزئیات نیز اهمیت بدهید پس سریعا در این ماه عادت های غذایی خود را تغییر بدهید تا ببینید تغذیه سالم چقدر روی نتایج کارهایتان تاثیر مثبت می گذارد. در مورد کارتان سعی کنید تا می توانید خودتان را بروز نگه دارید و از قافله عقب نمانید.

طبق فال ماهانه بهمن ۱۴۰۱ فراموش نکنید که برای عاشقی هیچ وقت دیر نیست، پس نترسید و قدم اول را بردارید، رسیدن به نیت تان دور از دسترس نیست. با یکی از دوستانتان مشکل کوچکی دارید، این ماه زمان خوبی است که کدورت ها را کنار بگذارید. برای انجام معامله ای اگر همه شرایط عالی بود دست به اقدام بزنید وگرنه بهتر است هنوز کمی صبر کنید.

❤️ فال عشق بهمن ماه شما : در انتخابی که کرده اید شک نکنید، او از هر جهت لایق است. رازدار و با ایمان و با اصل و نسب است. نگذارید وقت بگذرد ممکن است حسودان کارها را خراب کنند و شما در رسیدن به مقصود عمری را در پی او بگردید.

فال حافظ تیر ماهی

ناشکری نکنید. با شکوه و شکایت از عزت نفس تان کاسته می شود. سر خویش را جهت نیاز جز به آستان خداوند جلوی هیچ بنده ای خم نکنید. شما پیشرفت زیادی می کنید. با حسن خلقی که دارید همه به شما علاقمند هستند. از خوبی و مهربانی دست بر ندار که راز موفقیت شما در همین خصلت است. فتنه را خاموش و آشتی ها را برپا می سازید. کسی از شما ناراحتی ندارد. همه در حق شما دعا و ثنا می گویند.

سطح انرژی کلی شما59 درصد
ستاره شما31 درجه شمالی
بهترین روز23 و 11
بدترین روز9 و 30

فال و پیش بینی این ماه مرداد ماهی ها

در فال ماهانه بهمن ۱۴۰۱ ذکر شده است که در این ماه فردی وارد خانواده تان می شود که شما نسبت به آن سوء ظن دارید اما سعی کنید پیش داوری نکنید و او را به گرمی به جمع خود دعوت کنید. در تصمیم گیری از هر کسی ممکن است خطایی سر بزند پس زیاد از تصمیم های اشتباه خود ناراحت نشوید، فقط یادتان نرود که هرچقدر سخت بگیرید دیرتر به هدفتان می‌رسید.

رازی در دلتان است که بشدت وسوسه شده‌اید تا با کسی در میان بگذارید بهتر است عواقب این کار را با خودتان مرور کنید و سفره دلتان را باز نکنید. هرگز در کار دیگران تجسس یا دخالت نکنید زیرا برای شما دردسرساز می شود. شما شخصیت مغروری دارید اما گاهی اوقات واقعا نیاز است که از یک دوست قدیمی درخواست کمک کنید.

شخصی دائم سعی می‌کند خود را به شما نزدیک کند اما شما زیاد مایل به انجام این کار نیستید پس مودبانه جایگاهش را به او متذکر شوید. در این ماه با کسی قطع رابطه می کنید که هرگز تصورش را هم نمی کردید. شنیدن یک موسیقی شما را یاد خاطرات گذشته می اندازد و تا چند روزی احوال تان را به هم می‌ریزد.

❤️ فال عشق بهمن ماه شما : او در همه حال با شماست و لحظه ای از شما جدا نمی شود. دل ویرانه تان را سامان می بخشد. محبت خودتان را از او دریغ نکنید. در ایام بهار خبر خوبی به شما می دهند که باعث خوشحالی شما خواهد شد.

فال حافظ مرداد ماهی

بسیار انسان با گذشتی هستید هر چند که به شما جفا کرده اند و ستم روا داشته اند اما باز هم به همه چیز پایبند و معتقد هستید. نفس اماره ی خود را از بین ببر و راز دل خود را به کسی نگو. تو به دلارام خودت می رسی. صبر داشته باش و مقاومت کن تا روزی به کام دلت برسی. عمر گرانقیمت خویش را صرف کردی بدون آنکه چیزی عایدت شود چه مادی و چه معنوی.

سطح انرژی کلی شما63 درصد
ستاره شما76 درجه شمالی
بهترین روز10 و 16 و 25
بدترین روز44 و 17 و 19

طالع بینی ماهانه متولدین شهریور

در این ماه دوستی را که میل به دیدن او دارید ملاقات خواهید کرد. کاری که چند ماه پیش قرار بود انجام دهید را بالاخره در این ماه عملی خواهید کرد. این روزها زیاد استرس دارید و دائما مضطرب هستید به همین خاطر امکان دارد یکی از اطرافیانتان به شما پیشنهاد استفاده از قرص های آرامش بخش و خواب آور را به شما بدهد اما به هیچ این پیشنهاد را قبول نکنید.

در برخی مسائل با دوستان خود اختلاف نظر دارید و اصلا به حرف آن ها گوش نمی دهید، مطمئن باشید که دارید اشتباه می کنید زیرا این رفتارهای شما از روی تعصب است و امکان دارد مشکلات بدی را برای خود ایجاد کنید. چند وقتی است که بد اخلاق شده اید، با ادامه این روند به جایی نخواهد رسید و فقط دیگران را از دست خود دلخور می کنید.

در فال ماهانه بهمن ۱۴۰۱ تاکید شده است که اگر مشکلات عاطفی خیلی به شما فشار می آورد سریعا به جایی بروید که به شما آرامش می دهد مثل سفر به یک روستا یا شهر دیگر. شما در حال حاضر در لحظه بسیار خاصی از زندگی‌تان قرار دارید که باید تصمیمات درستی بگیرید، این ماه شاید وقت آن رسیده باشد که با آنچه که شما را می ترساند روبرو شوید.

❤️ فال عشق بهمن ماه شما : بر سر دو راهی قرار گرفته اید و تصمیم گیری برایتان بسیار مشکل شده است راه اول برای شما ثروت و مال به دنبال دارد ولی با دلی تنگ و راه دوم نیک نامی و عشق و وصال ولی بدون ثروت و مال. راهی را انتخاب کنید که به وصال یار بیانجامد. فرصت را غنیمت بدانید و بسم الله بگویید و به خدا توکل کنید.

فال حافظ شهریور ماهی

امتحان کنید عدالت را برپا سازید و در همه ی کارها به عقلتان رجوع کنید. ایمانت را قوی تر کن تا از رنج ملامت نجات یابی. گرفتاریت برطرف می شود. اگر در عین غمگینی خندیدی شاهکار کرده ای. ستم هایی که به تو کرده اند فراموش کن که تو به مرادت رسیده ای. این کار قضا و جزئی از سرنوشت تو بود. رو به سوی خدا کن تا تو را از سرگردانی نجات دهد.

فال ویژه شما : فال احساس طرف مقابل یونانی

سطح انرژی کلی شما76 درصد
ستاره شما 86 درجه شمالی
بهترین روز17 و 28
بدترین روز۶ و ۱۱

طالع بینی ماهانه بهمن ۱۴۰۱ متولدین مهر

به زودی مورد بررسی موشکافانه ای قرار خواهید گرفت پس بهترین رفتار را در محیط کار و منزل از خودتان نشان دهید. به تازگی اتفاق های بدی را پشت سر گذاشته اید اما ناشکری نکنید و به جلو پیش بروید بدون شک فردا مال شماست. اگر بتوانید گذشته را فراموش کنید به زودی یک زندگی جدید و با استحکام را شروع خواهید کرد.

سعی کنید در زمینه تکنولوژی اطلاعاتتان را افزایش دهید. در این ماه سرمایه ای به شما داده می‌شود که باید تلاش کنید تا جایی که می شود آن را افزایش دهید زیرا باید اعتماد شخصی که به شما سرمایه داده است را به دست بیاورید. به یک مهمانی دعوت می شوید، سعی کنید در این مهمانی کمی پرحرفی کنید و از مهارت های خود برای دیگران سخن بگویید.

بر اساس پیش بینی های فال ماهانه بهمن ۱۴۰۱ شما در این ماه در کاری که بیم رسوایی در آن وجود دارد شرکت نکنید و مراقب آبروی خود باشید. از دوستان دروغگو و ریاکار خود دوری کنید و به هیچ وجه به شایعات و سخنان بی اساس دیگران توجه نکنید زیرا آدم های حسود زیادی در اطراف شما وجود دارند که طاقت یک لحظه خوشحالی یا موفقیت شما را ندارند.

❤️ فال عشق بهمن ماه شما : برخی از رویدادهای گذشته ممکن است باعث ایجاد اختلال غیر ضروری در زندگی عاشقانه شما شود. با این حال، مشکلات پیچیده را می توان در طول ماه حل کرد.

فال حافظ مهر ماهی

برای دوستان حاضری حتی جانت را هم فدا کنی ولی کمی دوستانت را امتحان کن و ببین آنها هم همین احساس را نسبت به تو دارند یا نه. به زودی گرمای خوشبختی را حس می کنی و ابرهای تیره از آسمان دلت کنار می روند و تو پیروز و موفق می شوی. به خاطر مسائل مادی از خداوند دور شده اید زودتر توبه کنید و به درگاه خداوند باز گردید.

سطح انرژی کلی شما84 درصد
ستاره شما122 درجه جنوبی
بهترین روز5 و 18 و 29
بدترین روز13 و 2

فال ماهانه متولدین آبان

فال ماهانه بهمن ۱۴۰۱ شما می گوید که با دوستی تجدید دیدار می کنید، از این فرصت استفاده کنید و کمی درباره خاطره گذشته صحبت کنید. شما آدم خوش روزی هستید و زندگی‌تان می تواند شاد و همراه با آسایش باشد مگر اینکه خودتان این قاعده را برهم بزنید. زمان آن رسیده که سخت به زندگی‌تان بچسبید و از اشتباهات تکراری دوری کنید.

شاید برای رسیدن به موفقیت مدنظرتان مجبور شوید محل زندگی خود را تغییر دهید. این کار شما را بسیار ناراحت و غمگین می کند اما به یاد داشته باشید که برای رسیدن به رویاهای خود باید هر کاری انجام دهید. مطمئن باشید که اگر در مسیر صحیح حرکت کنید هیچ گرفتاری و مشکلی برایتان پیش نمی‌آید.

والدینتان ممکن است در یکی از کارهایی که شما انجام می دهید ایراد و انتقادی نسبت به کار شما داشته باشد که باید به راحتی آن را پذیرا باشید زیرا این موضوع در نهایت به نفع شما خواهد بود. سعی کنید مقداری از افکار منفی را از زندگی تان حذف کنید و کمی هم از خودخواهی و غرور تان دست بردارید تا بتوانید فردی بالغ تر و فروتن شوید.

❤️ فال عشق بهمن ماه شما : یک فرد متشخص و آشنا شما را مهمان می کند و این خواسته شما نیز هست که با فردی که خیلی روی شما تاثیرگذار است و دیدنش برای شما لذت بخش ست وقت بگذرانید ، پس از این دعوت لذت ببرید!

فال حافظ آبان ماهی

در عشق شکست خورده ای. اما همه چیز دوباره رو به راه می شود. عشق پاک و بی آلایشت را نصیب هر کسی نکن زیرا آنان ظاهر خوب و باطنی تیره دارند. روزگارتان آنقدر خوب می شود که تمام غم ها و غصه های گذشته را فراموش می کنید. منتظر باش خبر بسیار خوبی به تو می دهند و تو مورد لطف کسی قرار می گیری.

سطح انرژی کلی شما65 درصد
ستاره شما35 درجه شمالی
بهترین روز13 و 20 و 29
بدترین روز3 و 5 و 9

فال ماهانه متولدین آذر

این ماه به مکانی خواهید رفت که آرزوی رفتن به آنجا را دارید. متاسفانه در محیط خوبی قرار ندارید و انسان های سمی زیاد اطراف شما هستند پس همین هر چه زودتر محیط اطراف تان را عوض کنید. این روزها لحظاتی سرشار از احساسات عاشقانه را سپری می‌کنید پس بهتر است به همه چیز با دید مثبت نگاه کنید و سختی های گذشته را فراموش کنید.

اگر به دنبال یک دوست خاص در زندگی تان هستید احتمالا او را در یک مکان هنری پیدا خواهید کرد. هر دو شما به یکدیگر احساس خوبی دارید و با هم آرامش می گیرید. گاهی اوقات دوست دارید کمی تنها بمانید، این کار هیچ اشکالی ندارد اما مواظب باشید این کار به شما صدمه ای نزد و تبدیل به یک عادت نشود.

اواخر ماه خبر خوبی می شنوید اما حواستان را جمع کنید زیرا شادی فردای شما وابسته به انتخاب درست امروز شماست. شخصی قصد دخالت در امور شخصی شما را دارد، با اعتماد به نفس کامل جلوی این کار بگیرید و اجازه ندهید کسی از حریم تان گذر کند. به طور کلی از دوستان ناموافق دوری کنید و سعی کنید افکار قدیمی خود را کمی تغییر دهید.

❤️ فال عشق بهمن ماه شما : نیازهایی وجود دارد که لازمه رابطه هاست و شما نیز از این که به چه میزان نیازهای شما و طرف مقابل برطرف می شود آگاه هستید و اگر این موضوع به گونه ای است که نیاز های شما را ناراحت می کند و نمی توانید با آن کنار بیایید بهتر است آن را مطرح کنید امروز بهترین زمان برای این کار است.

فال حافظ آذر ماهی

از خواب غفلت بیدار شو و این چند صباح عمر را غنیمت دان که روزگار به کامت می باشد. موفقیت و خوشبختی به رویت لبخند می زنند. خوش اخلاقی تان باعث جذب دیگران است و این نوای دلتان هست که حافظ را به غزل گویی تشویق می کند. مواظب صفای باطن خویش باش تا جدا شدن از دنیا برایت راحت باشد.

سطح انرژی کلی شما48 درصد
ستاره شما172 درجه جنوبی
بهترین روز13 و 19 و 23
بدترین روز25 و 29

فال ماهیانه متولدین دی

خاطرات گذشته خود را برای همه تعریف نکنید زیرا همه انسان های اطراف شما دوستتان نیستند. از خودخواهی و منم منم دست بردارید زیرا با این کار دوستانتان را خسته کرده اید. نسبت به شخصی که به عنوان دوست انتخاب کرده اید بیشتر احتیاط کنید و بیگانه را به خانه‌تان راه ندهید. حتما در این ماه از دوستی قدیمی که این روزها زمین گیر شده است خبر بگیرید.

رویای سفر پر شوری که در سر داری به حقیقت خواهد پیوست و به سفری خاطره انگیز می روی. در مورد مسئله احساسی که فکرتان را مشغول کرده باید کمی بیشتر به خودتان وقت بدهید. هر چی برای خود ذخیره کنید حتی به میزان کم باز هم برای تان سرمایه‌ی قابل توجه خواهد بود پس بی دلیل و فقط بخاطر صحبت های اطرافیانتان ولخرجی نکنید.

اطرافیانتان توقع زیادی از شما دارند و متاسفانه با وجود اینکه رفتار مناسبی دارید اما گاهی اوقات بی جهت از دست شما دلخور می شوند، برای رهایی از این وضعیت بهتر است کمی از آنها فاصله بگیرید و اجازه دهید شرایط به حالت عادی بازگردد. بیشتر قدر خودتان را بدانید و فرصت جوانی را از دست ندهید زیرا در آینده حسرت آن را می خورید.

❤️ فال عشق بهمن ماه شما : شما گاهی اوقات در زندگی غافل می‌مانید و ندانسته کارهای اشتباه و گاه ظالمانه‌ای انجام می دهید. هرچند که دلتان راضی به بد کسی نیست. به عهد و پیمان خود وفادار باشید.

فال حافظ دی ماهی

از هوی های نفسانی پرهیز کنید. خدا با شماست و در همه حال کمکتان می کند. از دشمن دیرین خود کمک نخواه چون تیشه به ریشه‌ات می زند. هر چند که همه چیز به هم ریخته است ولی سر و سامان گرفته و مشکلاتت حل می شود. مطمئن باش به مقصود خواهی رسید.شک نداشته باش خودت می دانی که هدفت را شناخته ای و در چه راهی قدم می گذاری و به خود اعتماد داری و همین خیلی کمکت می کند.

سطح انرژی کلی شما45 درصد
ستاره شما 117 درجه جنوبی
بهترین روز10 و 18 و 28
بدترین روز5 و 15 و 25

فال ماهانه بهمن ماهی ها

رو به آینه بایستید و از خودتان بپرسید از چه می ترسی؟ اگر جواب این سوال را پیدا کردید حداقل یک قدم رو به جلو برداشته اید. برای انجام کاری جواب نه شنیده‌اید، به جای غصه خوردن خوشحال باشید زیرا از ضرر بزرگی نجات پیدا کرده اید. با کمی هوشیاری می توانید درهای باز دیگری را فوراً پیدا کنید.

خوشبختانه شما پشتیبان های زیادی دارید و با کمک آنها حتما موفق می شوید پس زیاد نگران آینده نباشید. شما همیشه به دیگران کمک کرده اید پس شک نکنید در هنگام نیاز دوستانتان متقابلاً به یاری تان می‌شتابند. یک عشق قدیمی به زودی وارد زندگی‌تان می شود و مجددا شما را محو خودش می کند فقط مراقب باشید این بار زیاد آسیب روحی نبینید.

آدم بعضی وقت ها حرف هایی می زند و یا کارهایی می کند که بلای جان و مالش می شود. در جمعی حرف هایی زده اید که امروز باید تاسف آن ها را بخورید. همیشه قبلا از گفتن حرفی در میان جمع کمی فکر کنید. به هر طریقی شده دل طرف مقابلتان را به دست بیاورید. سنگ‌هایتان را با خودتان وا بکنید و بعد هر کاری که دلتان می گوید انجام دهید.

❤️ فال عشق بهمن ماه شما : چاره ای غیر از سکوت ندارید. راهتان را گم کرده اید. بسیار بی تاب هستید. صبر کنید تا موقعیت خوبی فراهم شود سپس از معشوقتان بخاطر اشتباهاتی کرده اید معذرت خواهی کنید.

فال حافظ بهمن ماهی

دنبال یک محرم راز بگرد تا بتوانی درد دل کنی. از رسیدن به کسی محروم شده ای اما مرور زمان و وفاداریت باعث رسیدن به مرادت می شود. زمانی وجدانتان راحت می شود که همه کارها را سر و سامان دهید. مشکلات زندگی باعث شده تا سرتان به سنگ بخورد. همین بس که در عشق ورزیدن و رسیدن به کمال سعی و اهتمام می کنی.

سطح انرژی کلی شما83 درصد
ستاره شما49 درجه جنوبی
بهترین روز8 و 19 و 26
بدترین روز10 و 19

فال ماهانه متولدین اسفند

در مورد شخصی حواستان باشد گذشته را درست و منصفانه مرور کنید و همیشه حق را به خودتان ندهید. خوشبختانه شما روابط عمومی خوبی دارید و این کار آینده تان را بیمه می‌کند. یک اتفاق مهم در حال رخ دادن است که آینده شما را تضمین می کند. این که راز های دیگران را همچون راز خود می دانید بسیار خوب است.

از فردی درس جدیدی فرا می گیرید که برای تان گران تمام می شود. شما عاشق تفریح هستید و به سفری که مقدمات آن را فراهم کرده بودید خواهید رفت. به زودی گام‌های بلندی برای تغییری مثبت بر می دارید پس خودتان را دست کم نگیرید فقط از هر جا و هر کس که می توانید چیز جدیدی یاد بگیرید.

مهم نیست دیگران چه فکری می کنند، کاری را بکنید که دلتان را راضی و آرام می کند. هدیه ای به کسی می دهید اما در عوض هدیه ای هم دریافت می کنید. برای انجام کاری لازم است تا تمام جسارت خود را به کار ببندید. گفتن واقعیت به شخصی شما را آرام می کند، هرچه زودتر با او قراری بگذارید.

❤️ فال عشق بهمن ماه شما : فکرتان را به چیزهای دیگری هم معطوف کنید و دائما به این فکر نباشید که از همسرتان ایراد بگیرید زیرا با این کارها روال عادی زندگی از دستتان خارج شده است.

فال حافظ اسفند ماهی

انتظار معجزه دارید و ان معجزه وقتی محقق می شود که تمام هم و غم خود را ه کار ببندید. وقت تنگ است. کمی عجله کنید. او به عهد خود وفا نکرده و شما خوبی خودتان را ثابت کرده اید ولی باز هم امیدوارید و این رمز موفقیت شماست. در حسرت چیزی هستید می خواهید دوباره همه را به دور هم جمع کنید. رسیدن به مقصود در یک قدمی شماست کمی صبر کنید.

سطح انرژی کلی شما64 درصد
ستاره شما46 درجه شمالی
بهترین روز2 و 15 و 23
بدترین روز14 و 30

همچنین بخوانید: فال سالانه امسال

❓ فال و فالگیری موضوعی است که همه ما کم و بیش با آن سروکار داشته‌ایم و این سوال همیشه بی پاسخ باقی مانده آیا شما واقعا به فال اعتقاد دارید یا خیر؟ نظرات خود را در مورد فال ماهانه بهمن ۱۴۰۱ با ما به اشتراک بگذارید. همچنین اگر دوست داشتید این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

85 دیدگاه

 1. محمد گفت:

  مرسی واقعا کمکم کرد
  درضمن دی ماهیم😉

 2. ناشناس گفت:

  چرا انقدر با دی ماهی ها لج دارید هر ماه یه سری چیز تکراری میزارید

 3. L.alezadeh گفت:

  منم ی خرداد ماهی هستم و از چیزی که برام در اومده راضیم اما امسال وقتی مادربزرگم برام فال گرفت نتیجه اش بهتر و منطقی تر بود ولی ی بخشی از متن شما دقیقا با من هم خونی داشت😊

 4. بنفشه گفت:

  خیلی خوب بود من که با حرف هاش اروم شدم

 5. رها گفت:

  مرسی از زحماتتون 🙏خداروشکر نه من از رو میرم نه این فالها 😂بیشتر از ۱۰ساله بهم امید میده منم همچنان منتظر تحقق وعده ها🤣

  1. بهناز گفت:

   سلام بر حضرت ایوب نبی

 6. بز گفت:

  خوب بود ولی شوگا نبودش
  گیش دیرین ما شالله

 7. امید گفت:

  سلام من یه دی ماهیم خیلی تاثیر گذار بود و هرچی گفت درست بود

  1. ناشناس گفت:

   من هم موافقم

   1. فرانک گفت:

    واقعا منو امید وار کرد😂✌️

   2. Yalda گفت:

    مرسی برای این فال هاتون خیالم راحت شد yalda بهمن ماه

 8. ناشناس گفت:

  منم ی خردادی ام و واقعا عاشقم و گفته بو ک ادم خوبی نیس و واقعا ادم خوبی نیس و نمیدونم چرا دوسش دارم

  1. تنها گفت:

   با تو موافق هستم من هم مانند تو هستم

  2. ۱ گفت:

   با تو موافق هستم من هم مانند تو هستم

 9. T گفت:

  عالی بود من یه آبانیم و همه مشخصاتی که دارم رو گفت واینکه خستگی ذهنی که داشتم هم کمتر شد

  1. ناشناس گفت:

   عالی من اسفندیم

 10. 🕊️ گفت:

  ببینیمو تعریف کنیم 😊

  1. دلتنگ (: گفت:

   من ک ب عشقم رسیدم فردا هم قراره بیان خواستگاری
   انگاری ک واقعی هست 😍😍

 11. . گفت:

  یعنی هر چی بگم عااااالی باز هم کمه! یه چیزهایی توش بود که درست درست بود! راستی همین به موقع گذاشتنش هم عااااالی!

  1. اسماعیل دویستی فریدن گفت:

   فال تنها چیزی که توش نیست چیزهای منفیه، و وقتی درمورد۴چیز
   عشق،کار،مسیر،هدف حالادرهرموردی توی این۴اصل توضیح داده بشه حقیقته نیازبفال نیست.هیچکس پیشگو نیست فکرت راروی اینهامتمرکزنکن اگر….پیش امدبهت سخت نگذره

   1. . گفت:

    نخیرم، بعضی وقتا درست درمیاد.

 12. مینا ایدی گفت:

  عالی بود

  1. دلتنگ گفت:

   چرا عجب 😂؟
   خیلی واقعی بود یا خیلی غیر واقعی

  2. فرانک گفت:

   منم مهر ماهی ام و واقعا چیز هایی که گفت حقیقت داشت

 13. ماگرتا دوست گفت:

  دم همتون گرم تمام چیزهایی که درموردآبان گفتید درست بود من یک آبانی هستم وتمام چیز هایی که نوشه بود درموردم درست دراومد

  1. Poya.xm.master گفت:

   من فروردین هستم و واقعیت داشتش ببینیم بهترین روز هاش هم درست در میاد

 14. ماگرتا دوست گفت:

  خیلی درست میگید من آبانی هستم وتمام چیزهایی که گفتید درست ازآب درآمد
  ممنون ازسازنده ایت برنامه
  دم همتون گرم

 15. یه کسی گفت:

  آقا عالیییییییییی بود آقای پوران متشکرم از شما و تمام همکارانتون سایتتون رو همیشه دنبال میکنم
  متشکرم خیلی زیادددددد

 16. سمانه گفت:

  سلام به همه برامن هم ۷۰درصد صحت داشت

 17. ناشناس گفت:

  کاملا الکی من ماگرتا را خیلی دوست دارم ولی فقط درس هایش را.
  متشکرم

 18. سولماز گفت:

  وای عاالی بود..اصلا فکرش رو هم نمی کردم اینقدر دقیق تونسته باشه اونچه درونم میگذره رو بگه! حسابی ذوقزده شدم!

 19. مقداد گفت:

  خیلی خوب بود ولی نکات بیشتری در مورد ماه ها بنویسید ممنون میشم

   1. بهناز گفت:

    سلام بر حضرت ایوب نبی

  1. اسماعیل دویستی فریدن گفت:

   سلام فال فقط خوبیه
   چنداصل مثل عشق
   کار
   مسیر زندگی
   هدف
   معلومه برای هرکسی اگه۳تاش درست درنیادحتما۲تاش صادق
   بیخیال

 20. محمدمهدی گفت:

  عاااااااااااالی بید😘😘😘

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *