سرگرمیفال
موضوعات داغ

فال ماهانه مهر ۱۴۰۰ ،❤️ فال و طالع بینی این ماه حافظ اصلی

فال ماهانه مهر 1400 یا فال ماه جولای میلادی 2021 ، فال ماهیانه مهر امسال و فال این ماه

در این نوشته از بخش فال ماگرتا، فال مهر ۱۴۰۰ ، طالع بینی مهر ماه امسال ، طالع ماه هفتم 1400 ، فال ماه ۷ سال جدید و فال ماهانه مهر 1400، فال این ماه و طالع این ماه من و فال ماهیانه برج 7 سال 2021 را برای متولدین همه ماه آماده کرده ایم در ادامه همراه ما باشید.

فال ماهانه مهر ۱۴۰۰ متولدین فروردین

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ فروردین ماه
فال متولد فروردین

در فال این ماه مهر ۱۴۰۰ برای شما فرودین ماهی عزیز ذکر شده که زندگی ات را بالا و پایین کن و ببین در کجاها نقطه ها ضعف داری. این روز ها که شما کمی با مشکلات زندگی دست و پنجه نرم می کنید بهترین زمان است که دوستانتان واقعی تان را بشناسید و ببینید که در تصمیم گیری های مهم زندگیتان ‌بینید چه کسی به شما دست یاری داده است.

این روزها حوصله ایجاد هیچ تغییری در زندگی تان را ندارید اما باید خیلی سریع به سر و وضع خود بیشتر برسید، مردم اول ظاهر شما را می بینند و بعد به شما فرصت صحبت کردن می دهند. به دنبال دوستانی باشید که به شما انرژی و انگیزه می دهند. در یک کار خیریه شرکت خواهید کرد. زمان گذاشتن برای امور خیریه به شما احساس خوبی منتقل می کند و به شما انرژی مثبت مضاعفی منتقل می کند.دست به کاری زده اید که نیمه کاره رهایش کرده اید، بهانه نیاورید به سراغش بروید و به اتمام برسانیدش. در مورد مشکلات عاطفی تان مژده که این شب تار به زودی تمام می شود و دلتان آرام می‌گیرید. خبری در مورد دوستی به گوشتان می رسد که به نظرتان واقعیت ندارد، شما وارد این بازی نشوید.

از سوی یکی از دوستان نزدیک شما اشتباهی رخ می دهد که موجب آزار و رنجش تان می شود، بهتر است بر آنان خرده نگیرید چون همیشه گذشت و گشاده رویی تأثیری بیشتر و بهتری دارد. آنقدر به بعد معنوی و احساسی زندگی ارزش قائلید که از رفاه و آسایش دنیوی و ظواهر تمدن و پیشرفت اقتصادی در زندگی غافل شده اید. درست است که صداقت، وفاداری و نوعدوستی لازمه زندگی است ولی شرط کافی نیست. سعی کنید در کنار صفات عالی انسانی به رفاه و آسایش و آینده زندگیتان نیز اهمیت دهید.

فال حافظ فروردینی ها:

خجالت را کنار بگذار و بر حسب قراری که گذاشته ای عمل کن حاجت خود را از خدا بخواه که اوست دعایت را مستجاب می کند. پول و مقام تان در بازوی شماست همت کنید و با تلاش به پول هم می رسید. با حرف زدن کار درست نمی شود. مرد عمل باشید.  شاید در آینده وصال یار میسر شود. با امید رسیدن به مقصود با مرگ دست و پنجه نرم کن.

سطح انرژی کلی شما: 95 درصد
ستاره شما 88 درجه شمالی
بهترین روز: 10، 17، 31
بدترین روز: 4، 22

فال این ماه متولدین اردیبهشت

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ اردیبهشت ماه
فال متولد اردیبهشت

در فال ماهانه مهر ۱۴۰۰ شما اردیبشهت ماهی عزیز تاکید شده است که در این ماه به فکر شروع دوباره ای برای جبران مافات باشید. این ماه نوید یک استراحت و بهبودی را بعد از یک زمان پر چالش و خسته کننده می دهد. زمانی که نیاز دارید ذهن خود را از درگیری ها به دور کنید. نظم در این ماه کلید مشکلات شما می باشد، در مکانی آرام و به دور از هیاهو گذشته خود را مرور کنید و اقدام به برنامه ریزی مجدد کنید.بعد از بحران و خستگی زمانی را صرف استراحت خود بگذار. میزبان دوست عزیزی خواهید بود که میتوانید با او درد دل کنید و با طرح مشکلات پیش رویتان از او کمک فکری بخواهید. رخ دادن اتفاق های بد حکمتی دارد و مطمئن باشید خداوند هیچ کاری را بدون دلیل انجام نمیدهد فقط به او ایمان داشته باشید تا ببینید که چقدر سربلند و پیروز خواهید شد. همچنین به حرف های شخصی که برایتان بسیار مهم است خوب گوش کنید. موضوع را از زاویه دید او کاملا بینید تا حالش را درک کنید.

در ادامه فال ماهانه مهر ۱۴۰۰ شما آمده است که در ماه پیش رو روزهای پر کاری در پیش خواهید داشت. بهتر است در این روزها مواظب سلامتی خود باشید و به برنامه غذایی خود بیشتر از گذشته اهمیت بدهید. زیرا مریضی می تواند برنامه ی کاری شما را به هم بزند. تصمیم گرفته بودی مهارت دوست یابی ات را بیشتر کنی، یادت باشد تداوم صمیمیت از شروع آن مهم تر است. اغلب اوقات به راحتی با دیگران صمیمی می شوی ولی خیلی زود دلسرد می گردی و نمی توانی صمیمیت سابق را حفظ کنی.

در زمینه کاری فکر های جدیدی به سرتان راه می یابد، در یک پروژه کاری موفق تر عمل خواهید کرد. یکی از دوستان نزدیکتان با طمع رسیدن به چیزی به شما نزدیک شده بهتره خیلی زود او را بشناسید و ازش دوری کنید. ممکن است روابطتان با این شخص به هم بخورد اما نگران نباشید قهر تبدیل به آشتی می شود، اما باید یادتان باشد لازم است هر دو تغییر رویه بدهید تا بتوانید آرامش بیشتری داشته باشد.          

فال حافظ اردیبهشتی :

اینقدر سنگدل نباش. غرور کاذب خویش را دور بریز کسانی هستند که تو را بسیار دوست می دارند تو هم از محبت خود بخشش کن.  گاهی آنقدر نگران می شوی که رشته ی کار از دستت خارج می شود. به قول حافظ نیت شما چون آب روانی در حال رسیدن است. دعایتان فقط برای رسیدن به مال و ثروت است ولی بدانید شما ثروتی دارید که شاید دیگران حسرت آن را داشته باشند و آن نعمت سلامتی است.

سطح انرژی کلی شما: 55 درصد
ستاره شما 132 درجه جنوبی
بهترین روز: 1، 13، 19
بدترین روز: 11، 17فال ماهانه متولدین خرداد

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ خرداد ماه
فال متولد خرداد

شما آدمی هستید که دائما در حال مقایسه خود با دیگران هستید و همش به این فکر می کنید که چرا دیگری از من بهتر است، این کار شما به مرور زمان باعث وسواس فکری شده و نمی گذارد مسیر موفقیت خود را پیدا کنید. شما باید اینگونه آدم های موفق را الگوی خود قرار دهید نه اینکه آن ها را با خود مقایسه کنید.

در زمینه عاطفی فراموش نکنید که با خواهش و التماس و زور و زر نمی توانید دل کسی را بدست بیاورید، پافشاری بی مورد شما وقت تلف کردن و از دست دادن فرصت های دیگر است. به زودی به مراد دلتان می رسید. در مورد مسئله ای مالی تصمیم خود را عملی کنید و در این راه هر کاری از دست تان بر می آید، انجام بدهید. تصمیم به امر مهمی گرفته اید که خیر است و اجرای آن نقطه عطف زندگی تان محسوب می شود. به خودتان تکانی بدهید و از گذشته درس بگیرید.

در حال حاضر فرصت مناسبی برای حل مشکلات عاطفیتان به وجود آمده است، اگر این کار را همین حالا انجام ندهید و با مشکلات پیش رویتان مواجه نشوید در زمانی که اصلا فکرش را نمی‌کنید و آمادگی اش را هم ندارید خودشان به سراغتان خواهند آمد. حرف زدن در مورد مد و لباس، فیلم و موسیقی و خواندن مجلات مرتبط با آنها برایتان بسیار خوشایند خواهد بود. شاید با این حرف ها بتوانید توجه کسی که شما را به خود جذب کرده است جلب کنید.

طبق فال این ماه مهر ما شما به کسی عشق علاقه فراوانی دارید اما ممکن است این احساس یک طرفه باشد و این فرد فقط برای گذراندن وقت با شما باشد بهتر است هر چه سریع‌تر این رابطه را برای خود مشخص کنید و بیشتر از این وابسته این فرد نشوید. درست وقتی که فکر می کنید حساب همه چیز را کرده اید و مو لای درز نقشه هایتان نمی رود و همه کارها دارند طبق برنامه ریزی شما پیش می روند پای عشق به میان خواهد آمد و همه برنامه هایتان را به هم ریخته و نقشه هایتان را نقش بر آب خواهد کرد.

فال حافظ خردادی:

دست به سوی هر گلی دراز می کنید خاری از آن به دستتان می نشیند یعنی اینکه به هر کسی که نرد عشق می بازید ضرر می بینید. عهد با دلبری بسته ای که بسیار فرخ و خوب است. کسی نیست که شیفته ی جمال معنویت نشود دائم به فکر بخشش هستی و برای همین پیر نمی شوی. کسی را در کنارت داری که راهنماییت می کند. قدرش را بدان.

سطح انرژی کلی شما: 56 درصد
ستاره شما 82 درجه شمالی
بهترین روز: 6، 16، 26
بدترین روز: 12، 30

فال ماهانه مهر 1400 متولدین تیر

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ تیر ماه
فال متولد تیر

در این ماه واقعا باید سعی کنید خیلی با خودتان رو راست باشید، تخیلات را کنار بگذارید و با واقعیات رو‌به‌رو شوید. اگر می خواهید علت موفق نشدنتان را بفهمید باید به صورت کامل کارهایی را که به شکست منتهی شده را بررسی کنید و علل شکست آنها را بیابید. در این ماه شرایطی پیش روی شماست که باید هر چه زودتر نسبت به آن اظهار نظر کنید،‌ تردید و دودلی موجب به تعویق افتادن کارتان خواهد شد و این اصلاً به نفع شما نیست.

ممکن است در یکی از سه شنبه های این ماه به این نتیجه می رسید که تلاش های شما بیهده بود است اما صبور باشید مطمئنا برای رسیدن به نتیجه دلخواهتان زمان لازم است. برنامه ریزی دقیقی برای تمام ساعات خواهید داشت. اگر در حال حاضر در یک ارتباط رمانتیک هستید، باید قدری زمان کنار بگذارید و با هم تنها باشید تا دوباره با هم هماهنگ شوید. برای رسیدن به خواسته تان باید ناز طرف مقابلتان را بیشتر بکشید، نگران نباشید زمان ناز کردن شما هم می رسد اما فعلا بهتر است کوتاهی نکنید.

طبق فال ماهانه مهر ۱۴۰۰ شما اهل حضور در جمع نیستید و همیشه از مردم دوری می کنید، قبل از اینکه این روحیه شما را به فردی انزواطلب تبدیل کند، حضور بیشتری در جمع های خانوادگی و دوستانه پیدا کنید. یکی از دوستانتان برای انجام کاری در لحظه آخر از شما درخواست کمک می کند بهتر است یک نه بگویید و سری که درد نمی کند را دستمال نبندید زیرا شما زیاد در انجام آن کار ماهر نیستید.

در ادامه فال ماهانه مهر شما آمده است که بر سر دو راهی مانده‌اید. باید تصمیم مهمی را بگیرید که نه فقط بر سرنوشت خودتان بلکه ممکن است بر زندگی دیگران نیز تأثیر بگذارد. اگر فکر شده و با مشورت تصمیم بگیرید، موفق خواهید بود. برای سلامت ذهن و جسمت به آرامش، تفريح و خواب كافی به يك اندازه نيازمندی. از كارها يا افرادی كه تو را دچار استرس می‌كنند نیز دوری كن.

فال حافظ تیر ماهی ها:

در کمک و خدمت به دیگران از هیچ چیزی مضایقه نمی کنید. برای دوست خوب جان خود را هم فدا می کنید اما انتظار نداشته باشید دوستانتان هم مثل شما رفتار کنند. مواظب صحبت کردنتان هم باشید که از آن به ضرر خودتان استفاده می کنند. از لحظه لحظه ی زندگیتان استفاده کنید که وقت طلاست. از یاد خدا غافل نشو که تمام احوالات تو واقف است. 

سطح انرژی کلی شما: 90 درصد
ستاره شما 112 درجه جنوبی
بهترین روز: 10، 20، 30
بدترین روز: 6، 25

فال ماهانه مهر متولدین مرداد

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ مرداد ماه
فال متولد مرداد

در فال ماهانه مهر ۱۴۰۰ شما آمده است که به جای خوردن غم دیگران سعی کنید با رفتار صحیح کمک شان کنید تا این غم را از دل بیرون کنند. برای بی خوابی هایتان هر چه زودتر کاری بکنید، شما تا خودتان نخواهید تغییری در وضعیت تان بدهید، اوضاعتان بر همین منوال خواهد بود.

 در مورد مسئله ای فکر می کنید بازنده ماجرا شما هستید درحالی که اشتباه می کنید، این روزها شما سختی می کشید اما نهایتا برنده شما هستید. شما قلب پاک و مهربانی دارید و از آنجایی که نمی توانید ناراحتی دیگران را ببینید، ممکن است حرفی بزنید یا پیشنهادی بدهید که به دردسرتان می اندازد، بهتر است کمی این اخلاق خود را تغییر دهید زیرا خود شما نیز مشکلات و کارهای زیادی دارید و ممکن است زیاد وقت کمک کردن به بقیه را نداشته باشید.

در زمینه عاطفی شاید مجبور به ترک کسی خواهید شد که امروز برایتان بسیار سخت است، اما خیالتان آسوده، در آینده از این کار بسیار راضی و خوشحال خواهید شد. بودن آدم اشتباه در زندگی ممکن است چندین سال شما را از چیزی که به دنبالش هستید عقب بیندازد. الان بهترین موقع است که کمی به خودتان برسید، استراحت کنید و در تغذیه تان به سلامتتان اهمیت بدهید.

فال این ماه شما در زمینه عاطفی می گوید که در یک رابطه دو نفره هر دو طرف باید راضی و خوشحال باشند، شما این روزها خوشحال نیستید، موقعیت و خواسته هایتان را دوباره بررسی و نگاه کنید، ماهی را هر وقت از آب بگیرید تازه است. شادی حق شماست کوتاه نیایید. در مورد موضوعی احساسی حرفی به شما زده شده که بهتر است با آن جدی برخورد کنید، شوخی و سرسری گرفتن این موضوع عواقب خوبی برایتان ندارد.

فال حافظ مردادی:

فرد تنهایی هستید. تنها کس شما دلتان می باشد. یار و دوستی ندارید. کسی از دردهایتان خبر ندارد. کمی هم صبر کنید به آنچه که اراده کرده اید می رسید. در این راه سختی و ضرر زیادی می کشید ولی می ارزد. امید داشته باشید و روزگارتان تغییر می کند. تو که خودت به همه چیز واقف هستی پس چرا غصه می خوری. کاری نکن که احترام خودت را از دست بدهی.

سطح انرژی کلی شما: 76 درصد
ستاره شما 68 درجه جنوبی
بهترین روز: 6، 20، 28
بدترین روز: 18، 27

فال این ماه متولدین شهریور

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ شهریور ماه
فال متولد شهریور

در این ماه با استرس و عصبانیت برخورد نکنید زیرا نگرش های مثبت خود را از دست می دهی و احساسات منفی بر تو غلبه خواهند کرد. ممکن است در یک جمع کسی روی مخ شما برود و مدام در حال تلاش برای به هم زدن آرامش شما باشد اما خود را کنترل کنید و از بحث کردن با او اجتناب کنید، نتیجه اش شما را معذب و پشیمان می کند، حتی اگر حق با شما باشد.

یک ماه طبیعی در پیش دارید و بهتر است در این ماه از دادن تعهدات شفاهی خودداری کنید. یک پیشنهاد ازدواج خواهید داشت که از یک رابطه پرشور و انرژی خاص می گردد که سراسر عشق است. شریک زندگی تان بسیار پایبند و متعهد به رابطه است.  این را بدانید که هیچوقت نادانی دیگران از ارزش های شما را کم نمی کند. از گذشته تان درس بگیرید و اشتباهاتتان را تکرار نکنید.

در ادامه فال ماهانه مهر ۱۴۰۰ شما آمده است که برای شخصی در اطرافتان بیش از حد نگرانید، او خودش حواسش از شما جمع تر است، شما کلاه خودتان را بچسبید. ایده خوبی در ذهن دارید که فعلا شرایط اجرای آن مهیا نیست، بهتر است این ایده را یادداشت کنید تا در زمان مناسب عملی اش کنید. در محیط کار برای گفتن حرفی بهتر است خودتان را جای شنونده بگذارید و او را درک کنید تا روش درستی برای ادای حرفتان پیدا کنید. یک اتفاق کوچک باعث می شود از کارها و برنامه هایتان عقب بیفتید.

در آخر این را بدانید که در جمع دوستان از احترام برخوردار هستید. حرفی نزنید که همه را مات و مبهوت کند. اندیشه و نیت تان بسیار خوب و نیک است اما باید توجه داشته باشید که با دوستان ناباب نشست و برخاست نکنید تا آن آرزوهای مهم تحقق بیابد. ظاهر چیزی نظرتان را جلب می کند. حتما در موردش بیشتر تحقیق کنید.

فال حافظ شهریور ماهی ها:

بیشتر از این به مال و ثروتی که داری تکیه نکن و به آن مغرور نشو چون مال مثل خورشید از شرق طلوع می کند و از غرب افول می کند. قدر مال خود را ندانسته و بی خود آن را خرج کرده ای که حالا افسوس می خوری.  هنوز اول راهی، از فراز و نشیب نترس. آینده ی بسیار مبارک و خوبی داری هر چند که گاهی گناه می کنی.

سطح انرژی کلی شما: 78 درصد
ستاره شما 46 درجه شمالی
بهترین روز: 22، 10، 5
بدترین روز: 21، 27

فال ماهانه مهر ۱۴۰۰ متولدین مهر

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ مهر ماه
فال متولد مهر

در فال ماهانه مهر ۱۴۰۰ شما آمده است که ممکنه کارهای خیلی اشتباه و احمقانه ای انجام دهید پس قبل از انجام هر کاری خوب به آن فکر کنید زیرا شما الگوی بسیاری از آدم های دور و اطراف خود هستید. از دست کسی دلخوری و نسبت به اون کینه داری سعی کن تا اواسط این ماه این مشکل را برطرف کنی چون باعث شده روی زندگی و کار و روابط اجتماعیت تاثیر منفی بگذاره.

در این ماه ناخواسته گاهی اوقات قولی را که می دهید از یاد میبرید فراموش نکنید که با خوش قولی و انجام آن ، احترام و اعتماد دیگران را به سوی خود جلب می کنید. هرگز نگران چیزهایی نباشید که نمی توانید جلوی اتفاق افتادن آن ها را بگیرید همه چیز خودش در زمان مناسب حل خواهد شد. این ماه پول قابل توجهی به دستان می رسد که اوضاع زندگی را تا حدی تغییر میدهد ، سعی کن این تاثیرت این تغییر خوب را با خانواده و دوستان به اشتراک بگذاری و همگی در لذت بردن از آن سهیم شوید.

شاید برایتان عجیب باشد اما خوشبختانه در این ماه با هیچ مشکل جدی مواجه نمی شوید پس تا می توانید خوش بگذرانید. تو دارای قدرتی هستی که به راحتی می توانی با شرایط جدید، خود را سازگار کنی پس از این قدرت در جهت مثبت استفاده کن. اواسط ماه، برنامه متنوعی دارید و شادتر خواهید بود.

در این ماه خیلی حواستان را جمع کنید چون روی خط شانس هستید، مواظب فرصت ها باشید تا آنها را از دست ندهید. اگر به فکر به دست آوردن گوی سبقت از دیگران هستید، تا به طرح‌ها و فکرهای خلاقانه برسید و آنها را عملی کنید، عجولانه عمل نکنید بلکه درست فکر کنید. کمک کردن حال شما را خوب می کند و باعث می شود بهتر فکر کنید پس به نیازمندی کمک کنید و مطمئن باشید، او که باید نیز همیشه و همه جا به شما کمک خواهد کرد.

فال حافظ مهر ماهی ها:

گرمای خوشبختی را حس می کنی و ابرهای تیره از آسمان دلت کنار می روند و تو پیروز و موفق می شوی. مسائل روزمره و دنیوی راضی تان نمی کند به دنبال مراد و هدف که خودتان می دانید چیست می روید باید مشکلات را تحمل کنید تا به مرادتان برسید.  دروغ و بدی ها را فراموش کن تا خورشید عشق به رویت لبخند بزند.

سطح انرژی کلی شما: 90 درصد
ستاره شما 75 درجه شمالی
بهترین روز: 6، 20، 27
بدترین روز: 11، 30

فال ماهانه مهر 1400 متولدین آبان

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ آبان ماه
فال متولد آبان

در فال ماهانه مهر ۱۴۰۰ شما آمده است که در این ماه فریب زبان بازی و دو رویی شخصی را نخورید و با دوستان و همراهان خود رو راست باشید. شما تا جایی که می شده وقت خود را صرف حرف زدن و نصیحت شخصی که برایتان مهم است کرده اید. از حالا به بعد پافشاری نکنید. نمی شود که کسی را به زور خوشبخت کرد.

شما الان در دوره ای هستید که باید انتقادهای زیادی را تحمل کنید، در مقابل بی احترامی ها و حرف های منفی دیگران کاملا ناشنوا باشید. شما در حرف زدن مهارت بسیاری دارید و با حرف زدن می توانید بسیاری از مشکلات را برطرف کنید. در این ماه زمان از دستتان در می رود و کمی در مدیریت آن دچار مشکل می شوید پس بهتره همین الان یک برنامه ریزی دقیق برای تمام ساعات خود انجام دهید.

یکی از بهترین روش ها برای کوتاه تر کردن مسیر موفقیت پیدا کردن دوستان زیاد و بزرگ تر کردن دایره معاشرین‌ می باشد پس هیچوقت خودتان را محدود به یک یا دو نفر نکنید. انسان با گذشتی هستید اما از چیزی که حق شماست سرسری نگذرید وگرنه برای دیگران عادت می شود که حق شما را نادیده بگیرند. در کارهایتان ثابت قدم باشید و از مشورت با بزرگترها استفاده کنید.

شکست هایی که در گذشته در زمینه شغلی خورده اید باعث ترس شما شده است و نمی گذارد کار جدیدی را شروع کنید، باید افکار قدیمی خود را دور بریزید و قدرت ریسک داشته باشید. لذت زندگی در لحظه ای است که به وصال حاصل شود و شما به زودی این لحظه را تجربه می کنید. قدر داشته هایتان را بدانید حتی اگر به چشم تان کوچک و بی مقدار باشد، کافی است یکی از آن ها را از دست بدهید تا متوجه بشوید که چه گوهر گران بهایی را از دست داده اید.

فال حافظ آبانی:

زندگی خودت را بسارز و روزگار را تجربه کن. وقتی که حس کردی نور خدا دلت را روشن کرده آن وقت حق رهبری داری. دوستانتان شما را مسخره می کنند ولی اعتنا نکنید و کار خودتان را انجام دهید. مالی را از دست داده اید که بدون تدبیر و تفکر به دست نخواهید آورد. مطمئن باش پریشانی ات برطرف شده و حالت نیکو می گردد.

سطح انرژی کلی شما: 55 درصد
ستاره شما 132 درجه جنوبی
بهترین روز: 1، 13، 19
بدترین روز: 11، 17

فال ماهانه متولدین آذر

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ آذر ماه
فال متولد آذر

فال ماهانه مهر ۱۴۰۰ شما می گوید که برخی اوقات بیش از حد خودتان را درگیر گذشته می کنید و مدام حسرت گذشته و روزهای از دست رفته را می خورید اما بهتر است افسوس و غم را از خود دور کنید و سعی کنید به آینده با دید مثبت تری نگاه کنید. خیلی دلتان می خواهد که به سفر بروید، حتی همه ی جزئیات آن را در ذهنتان تجسم کرده اید اما به خاطر برنامه ها و وظایفی که دارید نمی توانید به یک سفر طولانی بروید.

این ماه نسب به ماه قبل شرایط نسبتاً بهتر است و همان شرایط کاری و زندگی را خواهید داشت اما آرامش بیشتری دارید. در آخر همیشه به این فکر نکنید که تلاش های شما باید مورد توجه قرار بگیرد، به این فکر کنید که مفید واقع می شوید و دوستان خوبی هم پیدا می کنید.

بخاطر یک مشکل کوچک اطرافیانتان را خیلی حرص می دهید، شما گاهی از سوراخ سوزن رد می شوید اما از در دروازه نه، با اتفاقاتی که برایتان پیش آمده زیادی جدی و سخت برخورد می کنید، خیلی از این اتفاقات ساده و معمولی هستند و نیازمند این همه تحقیق و حساسیت نیستند. پس اینقدر به خودتان سخت نگیرید و بگذارید با گذر زمان مشکلات حل شوند.

باید برای کسی هدیه ای بخرید. این روزها احساس می کنید فاصله ای بین شما و کسی که او را دوست دارید افتاده است و به همین دلیل بسیار ناراحت هستید. مسبب اتفاقاتی که ناخواسته این مدت رخ داده به زودی مشخص خواهد شد. افرادی که دور و برتان هستند می خواهند بدانند در چه حالی هستید، نگران احوالتان هستند. شما احتیاج به استراحت و حضور در جمع هایی که دوستتان هستند دارید.

فال حافظ آذر ماهی:

 حاجتی داری که خیلی زود به آن می رسی به شرط اینکه حق دیگران را ضایع نکنی. در انجام کاری که در پیش داری درنگ و شتاب نکن. همنشینی با دوستانتان را غنیمت بدانید و از خواب غفلت بیدار شوید. دشمنی را کر بگذارید تا بتوانید پیروز شوید و به نیات خودتان برسید. دعاهایتان برآورده خواهد شد و رقیبانتان موفق نمی شوند.

سطح انرژی کلی شما: 65 درصد
ستاره شما 72 درجه شمالی
بهترین روز: 6، 15، 24
بدترین روز: 9، 30

فال ماهیانه متولدین دی

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹  دی ماه
فال متولد دی

در فال ماهانه مهر ۱۴۰۰ شما آمده است که این روزها به مسائلی که اهمیتی ندارند زیادی فکر می کنید و خودتان را دچار تشویش و بی خوابی می کنید، مشکلاتتان را بنویسید تا ببینید انقدرها هم ترسناک نیستند. در این ماه از نظر شغلی گسترش خوبی را شاهد خواهید بود و از نظر مالی اوضاع خوب و نسبتا عالی خواهید داشت. در ماه جدید ممکن است در یکی دو معامله اقتصادی شکست بخورید و یا ضرر ببینید اما نگران نباشید سایر معاملات سود بسیار خوبی برای شما دارند.

به زودی زود خبری می شنوید که مثل آب روی آتش نگرانی ها و دلشوره هایتان را از بین می برد و انرژی دوباره ای به شما می دهد.  با اتفاقی غیر منتظره روبرو خواهید شد. به استقبال این فرصت بروید که پیروزی از آن شما خواهد بود. مدتی است که از نحوه رفتار و گفتار نزدیکانتان که مطابق میل شما قدم بر نمی دارند آزرده خاطر شده اید باید به این نکته توجه داشته باشید که شما هرگز قادر نیستید نحوه برخورد و رفتار آنان را مطابق میل خود تغییر دهید اما می توانید به شیوه های مناسب رفتارهای سازگارانه را پروش دهید.

مدتی است به جای حل مشکلات تان به خیال پردازی روی آورده اید و این مسأله نه تنها مشکل شما را حل نخواهد کرد بلکه رنجیده خاطر تان می کند ، شما پتانسیل حل مشکلاتتان را دارید پس شجاعانه برای حل آن تلاش کنید و بدانی که موفق خواهید شد. گره های مالی شما ریشه در تصمیمات اشتباه گذشته ی شما دارد و در حال حاضر تنها کاری که از شما ساخته است این که فعلا به صورت مقطعی آن را حل کنید.

فال حافظ متولدین دی:

سعی کنید کم کاری های ماه گذشته تان را جبران کنید. پیشنهاد کاری که به شما می شود جدی بگیرید . روی آن بیشتر فکر کنید، برای رسیدن به آرامش به طبیعت پناه ببرید. برای انجام اشتباهی مجبور به عذرخواهی خواهید شد. شخصی با حرفی دیدتان را نسبت به یک کار عوض خواهد کرد.

سطح انرژی کلی شما: 80 درصد
ستاره شما 100 درجه شرقی
بهترین روز: 5، 12، 17
بدترین روز: 10، 23

فال ماهانه بهمن ماهی ها

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ بهمن ماه
فال متولد بهمن

طبق فال ماهانه مهر ۱۴۰۰ زندگی شما در گذشته گره های بسیاری داشته اما این دلیل نمی شود که ناامید باشید و دست روی دست بگذارید پس بهتر است تا قدرت و توان کار کردن دارید، برای جبران گذشته و فردای بهتر دست به کار شوید. بهتر است که با قدم های کوچک تر شروع کنید، به نفعتان است این که بخواهید یک باره سنگ بزرگی را بلند کنید باعث می شود همه توانایی هایتان را زیر سوال ببرید.

اگر فکر می کنید شهامتی که برای ایجاد تغییر در زندگی خود نیاز داشته اید را پیدا کرده اید، بهترین کار این است که برای انجام آن با دیگران وارد مذاکره شوید و نظرات همه ان ها را بررسی کنید تا بتوانید بهترین راه را برگزینید، حتی اگر این راه آنچه شما از ابتدا انتخاب کرده اید نباشد.

ممکن یک خرج سنگین مانند خسارت ماشین یا چیز دیگری بر گردن شما بی افتد برای جلوگیری از آن بهتره خیلی مراقب باشید و کمتر فکر خود را درگیر مسائلی کنید که باعث می شود حواس پرت و عصبانی شوید. صدقه دادن را فراموش نکنید بلایی را از شما دور می کند. شما به راحتی نمی توانید هیجانات و صحبت هایتان را کنترل کنید، شاید به نظرتان آنچه بر زبان می آورید بی اهمیت و کوچک باشد و تاثیرش بر دیگران ناچیز به نظر برسد.

در روزی های پایانی ماه تلفنی از یکی از دوستان قدیمی به شما می شود که خنده را بر لبانتان می نشاند. سعی کنید که رابطه تان را با او حفظ کنید. برای انجام کاری مجبور می شوید که با این دوست به مسافتی دور بروید، بهتر است گله نکنید و به جای آن به منافعی که عایدتان می شود فکر کنید، سود این کار بیشتر از ضررش است.

فال حافظ متولدین بهمن:

طوری رفتار کنید که دیگر جسارت بی احترامی به شما را نداشته باشند. در فعالیت های کاری نیز مراقب باشید که ازچه کلماتی استفاده می کنید زیرا نباید شخصیت خود را کوچک کنید. اگر اخیراً علاقه زیادی به خوابیدن پیدا کرده اید یا به طور کلی خواب آلود هستید به خودتان یادآوری کنید که کار و مسئولیت زیادی دارید. ساعت خود را قبل از خواب تنظیم کنید و صبح ها تنبلی را فراموش کنید.

سطح انرژی کلی شما: 76 درصد
ستاره شما 65 درجه جنوبی
بهترین روز: 8، 2، 4
بدترین روز: 9، 17

فال ماهانه مهر متولدین اسفند

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ اسفند ماه
فال متولد اسفند

فال ماهانه مهر ۱۴۰۰ برای شما اینگونه شروع می شود که در پانزدهم این ماه با دوست های جدیدی رابطه برقرار می کنید و اوقات خیلی خوبی را با آن ها می گذرانید. این دوستان جدید باعث می شوند خاطرات تلخ شکست عاطفی گذشته تان را فراموش کنید و کمی این حس بدبینی به افراد را در خودتان کم کنید. از بی وفایی یکی از نزدیکان خود گله مندید، اگرچه حق با شماست اما جای گله ندارد. هر کس گرفتاری های خاص خودش را دارد.

گاهی به شدت دچار افسردگی می شوید و سعی می کنید ان را از خود دور کنید اما خاطرات گذشته مقابل ذهن تان رژه می روند. از رفتار ریاکارانه ای شخصی در اطرافتان نا امید و دلسرد می شوید اما شما با صداقتتان به هدف می رسید. از نظر احساسی در این ماه اتفاق تازه ای در زندگی تان رخ می دهد و کسی دلتان را می برد، همین موضوع انرژی تازه ای به شما خواهد داد. فقط به چیزهای مثبت و اتفاقاتی که حالتان را خوب می کند فکر کنید.

انسان های خیلی خوبی در اطراف شما نیستند پس اگر دیدید یک نفر سعی دارد با انرژی منفی خود شما را تحت تأثیر قرار دهد زیاد تعجب نکنید و در اولین قدم خودتان را از این موقعیت دور کنید. شخصی وارد زندگی تان شده و هم صحبتتان خواهد شد، تا به او اعتماد ندارید و امتحانش را پس نداده راز دلتان را به او نگویید. به یک مهمانی خانوادگی دعوت می شوید برای رفتن به آن جا دل دل نکنید وگرنه وسوسه رفتن و افسوس اش همیشه با شما خواهد ماند.

در آخر خوب است بدانید که روزگار برای همه پستی و بلندی دارد. با منفی فکر کردن و نگرانی دائمی داشتن مشکلاتتان حل نخواهد شد. بهتر است خودتان را ضعیف و ناتوان نشان ندهید تا دشمن شاد نشوید. با وضعیت کنونی بهتر است آرزوها و توقعات خودتان را پایین بیاورید، آرزوهای بلند بالای مالی شما را دچار دردسر خواهد کرد. فقط بگذارید زمان بگذرد و هوشمندانه عمل کنید آنوقت خواهید دید که چقدر شرایط تغییر می کند.

فال حافظ اسفندی ها:

رحمت خداوند شامل حالتان می شود وخیلی زود به مراد دلتان می رسید. و این از وفا و صداقت ایمان و حق گویی تان می باشد.  حسودان و رقیبان باعث عقب افتادن کارهای تو شده اند ولی خداوند آن ها را از تو دور می کند. به وصال یاری می رسید که از هر سو حسن دارد. توانایی های خودتان را نشان بدهید و مثل همیشه به مستمندان کمک کنید.

سطح انرژی کلی شما: 85 درصد
ستاره شما 87 درجه شمالی
بهترین روز: 8،6، 20
بدترین روز: 15، 19

❓ فال و فالگیری موضوعی است که همه ما کم و بیش با آن سروکار داشته ایم و این سوال همیشه بی پاسخ باقی مانده آیا شما واقعا به فال اعتقاد دارید یا خیر؟ نظرات خود را در مورد فال ماهانه مهر ۱۴۰۰ با ما به اشتراک بگذارید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.