بارداری و کودکسبک زندگی

معنی اسم آرتام در ثبت احوال چیست + عدد ابجد

معنای اسم آرتام چیه؟ چه اسم های پسرانه و دخترانه ای به آرتام می آید؟

معنی اسم آرتام چیه؟ آیا این اسم پسرانه قشنگه؟ برای مشاهده ریشه کامل اسم، معنی های مختلف آن در ثبت احوال و طالع بینی شخصیتی آن در ادامه با بخش معنی اسم ماگرتا همراه ما باشید.

همچنین بخوانید : نام دخترانه آرشیدا به چه معناست؟

معنی اسم آرتام در ثبت احوال

معنی اسم آرتام چیست

نام پسرانه آرتام در ثبت احوال به معنی «دارای نیروی راستی» می باشد. این اسم از نظر فراوانی خیلی خاص می باشد و کودکان کمی نام آرتام را دارند. همانطور که ملاحظه می کنید این نام خیلی خوش آوا و کوتاه است پس می تواند یک انتخاب کاملا هوشمند و زیبا برای فرزند شما باشد. همچنین بد نیست بدانید در منابع ترکیه ای این نام قهرمان و مبارز معنا شده است. شیوه نوشتن این نام به انگلیسی به صورت artam می باشد و تلفظ آن نیز به صورت /ārtām/ است.

اسم دختر و پسری که به آرتام بیاید

نام های دخترانه :
هیام، هیلا، هیرو، آریانا، مارال، آرنوش، تیام.

نام های پسرانه :
آرسام، آدام، وسام، آریو، اشکان، رهام، آریا، آرتان.

طالع بینی شخصیتی

آرتام جزو شادترین و پرانرژی ترین انسان های روی زمین می باشند، آن ها در هر شرایطی خونسردی خود را حفظ می کنند و هیچ چیزی نمی تواند بر روی روحیات آن ها تاثیر منفی بگذارد. مهم ترین مزیت اخلاقی آن ها پایبندی و مسئولیت پذیر بودن آن ها به زندگی و کار می باشد. حتی شده کل روز را بیدار می مانند اما کارهای خود را تمام می کنند.

مطلب پیشنهادی : معنی اسم آروان در ثبت احوال + طالع بینی نام و عدد ابجد

آرتام ها به ندرت عصبانی می شوند، در برخورد با دیگران خوش مشرب اند و همیشه اشتباه دیگران را به سادگی می پذیرند و اهل کینه نیستند. تنها اخلاق بد آنها بی انضباط بودن می باشد و همیشه در حال گشتن به دنبال وسایلشان می باشند.

✅ شما چه نظری در رابطه با معنی اسم آرتام در ثبت احوال دارید؟ حتما آن را از قسمت دیدگاه با سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.