سبک زندگیمد و زیبایی

پرسش های رایج درباره میکروبلیدینگ ☑️ Microblading ابرو چیست؟

میکروبلیدینگ ابرو خوبه؟ نکات مهم در مورد میکروبلیدینگ

پرسش‌های رایج درباره میکروبلیدینگ – درباره میکروبلیدینگ چه می‌دانید؟ چه ابروهای کاملی داشته باشید که نیاز به کامل شدن داشته باشد یا اصلا ابرو نداشته باشید، میکروبلیدینگ می‌تواند راه حل مناسبی برای زیبایی چهره شما باشد. Microblading یک خالکوبی نیمه دائمی است.

 جایی که تکنسین‌های حرفه ای صرفا با استفاده از یک تیغه Microblading دستی حاوی سوزن‌های ظریف به آرامی خطوط را در بالای پوست شما حک می‌کنند تا موهای ظریف ابرو را ایجاد کنند. با بخش مد و زیبایی ماگرتا همراه باشید تا ببینید نحوه روند Microblading به چه صورت است و شما در این مقاله قرار است تا به طور کلی، درباره میکروبلیدینگ و مزایای آن، مطالعه کاملی داشته باشید.

همچنین بخوانید : میکاپ براق و معمولی برای روزهای گرم تابستان

همه چیز درباره میکروبلیدینگ ابرو
همه چیز درباره میکروبلیدینگ ابرو

میکروبلیدینگ چه کاری انجام می‌دهد؟

میکروبلیدینگ برای ایجاد ابروهای پر و ضخیم‌تر، جایی که رنگدانه در زیر پوست ابروهای شما درج می‌کند، استفاده می‌شود. این روش درمانی بهبودی و افزایش فرم ابروهای شما را فراهم می‌کند و در نهایت به شما یک چهره زیبا می‌دهد.

اگر شما Microblading انجام دهید، مطمئنا نتیجه آن برای شما خیره کننده است و این عمل، کاملا طبیعی به نظر می‌رسد.

ابروهای Microblading شما تا سه سال باقی می‌ماند. میکروبلیدینگ می‌تواند برای اصلاح یا بازسازی کامل ابروهای از دست رفته استفاده شود، همچنین برای افزایش عمق و شکل ابروها نیز استفاده می‌شود. جراحان Microblading می‌توانند با مشتریانی که ابرو ندارند، کار کنند و این روش درمانی را برای افرادی که موهای کم پشت دارند، مناسب است.

رفتن به یک کلینیک تخصصی برای میکروبلیدینگ صورت و ابرو

اگر شما به یک کلینیک تخصصی در زمینه میکروبلیدینگ مراجعه کنید، در رابطه با Microblading با شما صحبت خواهند کرد تا تصمیم بگیرند که آیا این روش درمانی برای شما مناسب است یا خیر.

همچنین افراد متخصص و مشاورانی که در محل کلینیک حضور دارند، با شما در مورد شکل، اندازه و سایه دلخواه و همچنین بهترین روش برای تعریف رنگ پوست و ویژگی‌های شما صحبت خواهند کرد.

مدت زمان بهبودی میکروبلیدینگ به چه صورت است؟

بهبود میکروبلیدینگ بین 6 تا 8 هفته طول بستگی به فرد و نوع عمل می‌کشد. دو هفته اول شما در روند بهبودی ضروری است، اما کل روند بهبودی ممکن است تا هشت هفته  نیز طول بکشد. اطمینان حاصل کنید که ناحیه ابرو خود را مدام تمیز و بدون آرایش نگه دارید و در چهارده روز اول به هیچ عنوان ورزش نکنید و ورزش کردن برای Microblading در روزهای اول، کاری اشتباه است.

از آنجا که این روش درمانی یک خالکوبی نیمه دائمی است، پوست شما قبل از بهبودی پوسته پوسته می‌شود. خراشیدن پوسته‌ها تحت نظر دکتر، یک امر ضروری است، زیرا این امر می‌تواند رنگدانه را نگیرد و جای زخم ایجاد کند.

هنگامی که ابروهای شما پس از عمل Microblading بهبود یافت، برای بالا بردن ابروهای خود باید با دکتر مورد نظر خود صحبت کنید. این شامل قیمت درمان میکروبلیدینگ شما می‌شود و در نتیجه مشخص می‌شود که به چه میزان باید موهای ابرو شما را تنظیم کند و اگر می‌خواهید کمی تیره شود یا به تغییرات جزئی نیاز دارید، باید بلافاصله با متخصصین و جراحان صحبت کنید.

بهبودی میکروبلیدینگ

بهترین روش‌ های صاف کردن دائمی مو

میکروبلیدینگ تا چه زمانی بر روی ابروهای ما می‌ماند؟

این یک سوال مهم برای هر شخصی است که قصد دارد تا عمل میکروبلیدینگ را برای خود انجام دهد. سوال اساسی این است که این عمل، تا چه زمانی بر روی ابروهای یک شخص می‌ماند و بسته به چه مواردی است؟

برخی از افراد، مدعی هستند که Microblading تا سه سال می‌ماند و صرفا نیاز به مراقبت از آن است. برخی از افراد مدعی هستند که میکروبیلدینگ حداکثر تا 1 سال می‌ماند و پس از آن از چهره حذف می‌شود و یا اینکه در گذر زمان، کمرنگ می‌شود.

واقعیت این است که بسته به نوع جراحی که انجام می‌دهید، می‌تواند ماندگاری میکروبلیدینگ متفاوت باشد. شما برای اینکه شاهد Microblading طولانی مدت باشید، باید به یک کلینیک خوب بروید.

اگر مشتری را می‌شناسید که قبلا به کلینیک مورد نظر شما رفته است و یا در حال حاضر می‌رود، می‌توانید روند عمل جراحی را از آن شخص بپرسید و بگویید که به چه میزان ماندگاری داشته است.

با پرسش و پاسخ از آن شخص، قادر خواهید بود تا مدت زمانی که جراحی شما طول می‌کشد و یا اینکه زیبایی ابرو شما تا به چه میزان ماندگار است، دست پیدا کنید.

ابروهای ترکیبی چیست؟

این روش درمانی نهایی ابرو است که هم به صورت پودر و هم به اثرات سوزاندن موی ابرو شما کمک می‌کند تا به ابروهایی کاملا طبیعی و در عین حال تعریف شده برسید. ابرو داخلی با موی خاصی پر می‌شود در حالی که دم آن پودر می‌شود تا به تعریف کامل برسد. ضربات مو به آرامی در اطراف خط بیرونی قوس قرار می‌گیرد تا دم پودر شده نرم شود.

تفاوت میکروبلیدینگ و سایه زنی

میکروبلیدینگ از سوزاندن مو استفاده می‌کند در حالی که سایه زدن از اثر پودر نرم استفاده می‌کند. وقتی این دو را با هم ترکیب می‌کنید، ابروهای خیره کننده ای ایجاد می‌کنید که به تعریف سنگین‌تری دست پیدا می‌کنند، در حالی که هنوز هم بسیار نرم و طبیعی به نظر می‌رسند.

سوزاندن Microblading برای جلوه ای نرم و طبیعی در قسمت جلوی و بالای ابرو قرار می‌گیرند، در حالی که سایه در قسمت زیر ابرو قرار دارد. این قسمت‌هایی را که بیش از حد کنده شده و با ریزش مو و موهای ابروهای تکه تکه شده باقی می‌گذارد، یک تعریف قویتر ایجاد می‌کند.

همه رنگ‌های رنگدانه ای یک ظاهر ماندگار، طبیعی و کاملا مشخص در هر یک از خلق‌های ابرو ایجاد می‌کند.

چگونه می‌توان یک آرتیست میکروبلیدینگ شد؟

میکروبلیدینگ روشی است که امروزه محبوبیت بیشتری پیدا کرده است. خالکوبی ابرو، گلدوزی ابرو و نوازش میکرو نیز برخی از نام‌های همین روش است. این روندی است که از آرایش تاتو روی ابروها استفاده می‌شود.

تاتو به پوست نفوذ می‌کند و ابروهایی با شکل دلخواه ارائه می‌دهد. این رنگدانه خطوط ریز به ابروها تولید می‌کند و برای مدت طولانی تری ادامه می‌یابد. از این رو، با یادگیری از طریق یک دوره می‌توان به یک هنرمند میکروبلیدینگ تبدیل شد.

افراد این دوره را می‌آموزند، زیرا به آنها این امکان را می‌دهد تا به دلیل آن از مزایای خاصی بهره‌مند شوند. به عنوان مثال، آنها می‌توانند آموزش‌هایی داشته باشند که به آنها امکان می‌دهد کار خود را شروع کنند. همچنین دیگر نیازی به داشتن ماشین آلات سنگین برای داشتن ابروهای کامل نیست.

می توان تکنیک‌های Microblading را برای سوزاندن ظریف مو یاد گرفت تا زیبا و مد روز به نظر رسید.

میکروبلیدینگ صورت

آموزش فوت و فن ریمل زدن به صورت حرفه ای

فرآیند میکروبلیدینگ به چه صورت است؟

میکروبلیدینگ فرآیندی است که به آن شکل مطلوبی برای ابروها ارائه می‌دهد. به دلیل تفاوت در روش کار، با سایر روش‌های فرم‌دهی ابرو متفاوت است. به جای استفاده از تاتو خالکوبی سنتی، از ابزاری کوچک دارای سوزن استفاده می‌شود.

این سوزن‌ها نه تنها می‌توانند مو را به خوبی بسوزانند، بلکه رنگدانه‌های داخل پوست را نیز تقویت می‌دهند. تفاوت دیگر بین Microblading و سایر تکنیک‌ها، در رنگدانه‌های آنها است. رنگدانه‌ها در خال کوبی دائمی هستند، در حالی که در Microblading، خالکوبی ممکن است با گذشت زمان محو شود.

کم رنگ شدن تاتو به دلیل متابولیسم منظم بدن است. Microblading مزیتی نسبت به تکنیک‌های سنتی دارد زیرا از ذرات رنگ کمتر متمرکز استفاده می‌کند. این ذرات رنگ ظاهری نرم و طبیعی به چشمان شما می‌بخشد.

مزایای میکروبلیدینگ

میکروبلیدینگ در مدت زمان کوتاهی یک ابرو پیشرفته و با ظاهری طبیعی ارائه می‌دهد. Microblading نقش مهمی در تامین ابروهای پررنگ دارد، بنابراین چهره واقع بینانه تری به فرد ارائه می‌دهد.

Microblading یک راه حل مناسب برای ابروهای کم حجم است. به نظر می‌رسد بهترین ایده برای ابروهای نازک، انجام عمل Microblading باشد و این افراد می‌توانند به زیبایی خاصی دست پیدا کنند. افرادی که به دلیل شیمی درمانی یا بیماری‌هایی مانند آلوپسی موهای خود را از دست می‌دهند، می‌توانند بیشترین بهره را از میکروبلیدینگ ببرند.

اگر مشکل ابرو دارید، ممکن است هزینه زیادی برای محصولات ابرو صرف کرده باشید. یک آرایش معمول ابرو به طور منظم به تعداد زیادی برس و رفع کننده نیاز دارد. اینها نه تنها برای شما هزینه دارد بلکه نتایج رضایت بخشی نیز به همراه ندارد.

اما می‌توانید به عنوان روش جایگزین به سراغ Microblading بروید که ابروهای کاملی به شما ارائه می‌دهد و به صرفه جویی در هزینه کمک می‌کند. به نظر می‌رسد انتخاب میکروبلیدینگ یک گزینه مقرون به صرفه باشد، زیرا نیازی به صرف هزینه برای ابرو و سایر ابزارهای دیگر نیست.

میکروبلیدینگ به صرفه جویی در وقت کمک می‌کند

از آنجا که میکروبلیدینگ ابروهای کامل و طبیعی به شما ارائه می‌دهد، بنابراین مجبور نیستید هر روز وقت خود را مقابل آینه تنظیم کنید و ابروهای خود را تنظیم کنید. این به شما کمک می‌کند قبل از کار در وقت خود صرفه جویی کنید و با انتخاب Microblading می‌توانید از روند طبیعی بودن لذت ببرید.

قبل از Microblading، مردم گاهی اوقات ابروهای خود را می‌چینند یا واکس می‌زنند تا زیبا و زرق و برق دار به نظر برسند. Microblading نه تنها قبل از رفتن به محل کار صبح صرفه جویی می‌کند. اما همچنین باعث صرفه جویی در وقت می‌شود زیرا نیازی به کندن و اپیلاسیون منظم نیست.

میکروبلیدینگ نتایج طولانی مدت را ارائه می‌دهد

گرچه میکروبلیدینگ یک راه حل دائمی برای ابروهای کم حجم یا نازک نیست، اما حدود سه سال یکی از آنها را با شکل دلخواه ارائه می‌دهد. ابروهای Microblading شکل و اندازه خود را حفظ می‌کنند و نیازی به بررسی ابروهای شما در یک دقیقه دیگر نیست.

ابروهای میکروبلید تحت تاثیر آب و گرما قرار نمی گیرند. آنها به فرد اجازه می‌دهند بدون ترس از دست دادن رنگدانه Microblading، از برنزه شدن یا شنا لذت ببرند. Microblading از چنین رنگدانه‌هایی استفاده می‌کند که با رطوبت، آب، گرما، عرق یا رطوبت پاک نمی‌شوند.

یکی دیگر از مزایای میکروبلیدینگ این است که می‌توان به راحتی ابروهای مرسوم را پیدا کرد. از آنجا که رنگدانه موجود در Microblading دائمی نیست، می‌توان طرح را برای ابرو در جلسه بعدی به راحتی تغییر داد و ابروهایی که مطابق با خواسته‌های شخص هستند را فراهم کرد.

بنابراین، می‌توان با انتخاب میکروبلیدینگ، ابروهایی کاملا شکیل در اختیار داشت.

میکروبلیدینگ نتایج فوری در پی دارد!

بزرگترین مزیت میکروبلیدینگ این است که می‌توان نتیجه فوری گرفت. از آنجا که زمان بسیار کمی طول می‌کشد، می‌توان از طریق فرم ابروهای خود رضایت خاطر را کسب کرد. Microblading بهترین گزینه برای افرادی است که از سوزن می‌ترسند.

Microblading یک فرآیند ایمن و تهاجمی است که ایمنی را در تمام سطوح حفظ می‌کند. بعد از عمل نیازی به پوشیدن باند نیست زیرا خونریزی یا قرمزی به هیچ وجه وجود ندارد. علاوه بر این، Microblading نیز منجر به تورم یا التهاب نمی‌شود.

همانطور که تکنسین Microblading ابزار را به راحتی استفاده می‌کنند، شما در کمترین زمان ممکن می‌توانید ابروهای ایده آل از متخصصین تحویل بگیرید.

به راحتی می‌توان با ابروهای جدید از کلینیک خارج شد و هیچ گونه سردرگمی در ذهن خود ایجاد نکرد. از آنجا که این یک روند بدون درد است، نیازی به بیهوشی نیز نیست و شما می‌توانید کاملا ببینید که چه اتفاقی می‌افتد و یا اینکه به آرامی چشم‌های خود را ببندید.

همه این دلایل باعث می‌شود که میکروبلیدینگ برای افرادی با ابروهای نازک مطلوب و بهترین گزینه باشد.

همچنین بخوانید : بادی اسپلش چیست؟ همه چیز درباره Body Splash و فواید و معایب آن

از میکروبیلدینگ برای زیبایی ابروهای خودتان استفاده کنید

اگر می‌خواهید بعد از چند هفته از فرم دادن ابروهای خود خلاص شوید و یک محلول دائمی یا حداقل با دوام می‌خواهید، میکروبلیدینگ گزینه بهتری برای انتخاب است. در این حالت، شما فقط باید کمی بعد از دو تا سه سال وقت خود را بگذارید تا ابروهای خود را دوباره انجام دهید، و همه چیز مرتب است.

شما مجاز خواهید بود تا دوباره عمل Microblading را بر روی چهره خود انجام دهید و هیچ مسئله ای و یا مشکلی برای انجام مجدد آن وجود ندارد. در واقع، همانطور که ذکر شد، عمل Microblading یک کار راحت و بدون دردسر است که شما می‌توانید در هر زمانی چه برای اولین بار و چه برای چندمین بار، انجام دهید.

در این سری از مقاله‌های مجله ماگرتا، شما درباره میکروبلیدینگ و مزایای آن مطالعه کردید و دانستید که روند جراحی Microblading، مابین 6 الی 8 هفته طول می‌کشد تا شما نتیجه دلخواه را مشاهده کنید.

طهرانی

بنیانگذار مجله اینترنتی ماگرتا و متخصص سئو ، کارشناس تولید محتوا ، هم‌چنین ۱۰ سال تجربه سئو ، تحلیل و آنالیز سایت ها را دارم و رشته من فناوری اطلاعات (IT) است . حدود ۵ سال است که بازاریابی دیجیتال را شروع کردم. هدف من بالا بردن سرانه مطالعه کشور است و اون هدف الان ماگرتا ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.