سبک زندگیمهارت های زندگی

مرکز تخصصی تعمیر یخچال فریزر

منظور از یک تعمیرگاه معتبر چیست؟ تخصصی ترین تعمیرات یخچال و فریزر

یخچال یک کالای اساسی و ضروری در هر خانه‌ای است. این وسیله از گذشته تاکنون و با پیشرفت تکنولوژی دچار تغییرات زیادی شده است. یخچال‌های امروزی دیگر شبیه به یخچال‌های قدیمی نیستند. در یخچال‌های مدرن امروز، از تکنولوژی قوی تری استفاده شده است. همین مورد نیز سبب پیچیده شدن سیستم داخلی آن شده است.

ممکن است شما سال‌ها پس از خرید یخچال خود، متوجه بروز مشکل در آن شده باشید. به طور مثال یخچال شما دیگر مواد غذایی را مانند سابق خنک نگه ندارد.

یا شاید صدای زیادی از یخچال شما خارج شود، آبسردکن یخچال خراب شود، یخ ساز دیگر قادر به تولید یخ نباشد و…

با توجه به هزینه‌های زیادی که باید برای خرید یک یخچال جدید بپردازید، خرید یخچال معقولانه نخواهد بود. بنابراین به شما توصیه می‌کنیم با بهره مندی از خدمات سرویس دوره‌ای یخچال، نگذارید دچار خرابی جدی شود.

به هر حال اگر شما یخچال خود را به تازگی خریده اید و یا یخچال شما دچار مشکلاتی شده است، در قدم اول جهت عیب یابی صحیح باید از تعمیرگاهی معتبر کمک بخواهید. چرا که بهره مندی از خدمات هر تعمیرگاهی، شاید مشکل یخچال شما را واقعا برطرف نکند. بلکه بیشتر سبب خراب شدن آن شود.

بنابراین در صورت خراب شدن یخچال خود حتما با یک مرکز معتبر در ارتباط باشید. حال منظور از یک تعمیرگاه معتبر چیست؟ در ادامه در مورد این موضوع توضیحاتی بیشتر در اختیار شما قرار خواهیم داد. با مهارت های زندگی ماگرتا همراه باشید.

مرکز تعمیر یخچال فریزر
مرکز تعمیر یخچال فریزر

مرکز تخصصی تعمیرات یخچال سامسونگ

همه ما با برند سامسونگ آشنا هستیم. کیفیت این برند بر همه مردم ثابت شده است. اما کیفیت خوب دلیل بر این نیست که یخچال هرگز خراب نشود. معمولا بیشتر مواقع در اثر نگهداری ناصحیح، مشکلات زیادی در یخچال رخ می‌دهد. اما در هنگام خراب شدن یخچال سامسونگ چه باید کرد؟

در صورتی که متوجه بروز هر گونه مشکل در این یخچال شدید، مهم ترین کاری که باید انجام دهید خاموش کردن یخچال است. سپس با نمایندگی سامسونگ تماس بگیرید. در نمایندگی خدماتی گوناگون از قبیل تعمیر، سرویس و عیب یابی به طور کامل تخصصی انجام خواهد گرفت.

چرا که تعمیرکاران نمایندگی به صورت تخصصی در زمینه تعمیر این یخچال آموزش‌ها را دریافت می‌کنند.

گذشته از این موضوع خدمات نمایندگی معتبر سامسونگ، شامل گارانتی 180 روزه است. بنابراین می‌توانید با خیالی آسوده یخچالتان را تعمیر کنید.

مشکلات رایج یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ معمولا به شرح زیر است:

 • خنک نبودن یخچال سامسونگ
 • تولید صدای زیاد توسط یخچال سامسونگ
 • اتومات نبودن یخچال و یکسره شدن آن
 • مشکل در برد و یا موتور یخچال سامسونگ
 • تعمیرات مربوط به درب، یخساز، آبسردکن، کمپرسور و کندانسور

در نمایندگی سامسونگ چه خدماتی در زمینه تعمیر این یخچال ارائه داده می‌شود؟

سوال مهمی که برای شما ممکن است پیش آید خدماتی است که در نمایندگی ارائه داده می‌شود. باید به شما بگوئیم در یک تعمیرگاه تخصصی و معتبر، کلیه خدمات مربوط به نصب و سرویس و یا تعمیر ارائه داده می‌شود.

تعمیر یخچال فریزر درب از بالا، درب از پائین، دو قلو و یا ساید بای ساید سامسونگ از جمله خدماتی است که باید در نمایندگی به مشتریان گرامی عرضه شود.

همچنین در بهره مندی از خدمات یک تعمیرگاه مجاز، ابتدا تعمیرکار نهایت تلاش خود را برای تعمیر قطعات خواهد کرد. در صورتی که قطعات نیاز به تعویض داشته باشد، باید آنها را تعویض نمود. به همین دلیل سایر خدمات مربوطه شامل:

 • تعمیر و تعویض المنت یخچال سامسونگ
 • تعمیر و تعویض موتور یخچال سامسونگ
 • تعمیر و تعویض برد یخچال
 • تعمیر و تعویض کمپرسور یخچال
 • تعمیرات درب و قطعات آن
 • و….

تعمیرگاه تخصصی تعمیر یخچال فریزر و ساید ال جی

ال جی، از جمله برندهایی است که محبوبیت خاصی در بین مردم دارد. هر کجا حرف از برند ال جی باشد، تعریف و تمجید از آن شنیده می‌شود. کمتر فردی است که از این برند استفاده کرده باشد و از آن شکایت کند.

اما این برند جدا از کیفیت عالی که دارد، همانند سایر یخچال‌های دیگر خراب می‌شود. تعمیر آن نیز نیازمند دانش و تخصص ویژه‌ای است. در صورت خراب شدن یخچال ال جی خود، توصیه می‌کنیم از مرکز معتبری برای تعمیر آن کمک بخواهید .

چرا که تعمیر یخچال ال جی با توجه به پیچیدگی خاصی که دارد، باید توسط یک تعمیرکار حرفه‌ای انجام شود.

مشکلات رایج یخچال ال جی می‌تواند به شرح زیر باشد که در تعمیرگاه مجاز ال جی نیز قابل رفع خواهد بود:

 • از کار افتادن یخچال ال جی و روشن نشدن آن
 • یخ زدن مواد غذایی و تنظیم نبودن دما
 • نشان دادن ارور بر روی صفحه نمایش
 • از کار افتادن یخ ساز و عدم تولید یخ
 • نشتی گاز از یخچال ال جی
 • یکسره شدن یخچال ال جی

مشکلات فوق، مهم ترین مشکلاتی است که اکثر افراد از آن شکایت دارند. البته این مشکلات برای هر برندی دیگر ممکن است رخ دهد. پیشنهاد می‌کنیم در صورت بروز هر گونه مشکل برای یخچال ال جی، حتما از خدمات نمایندگی مجاز ال جی بهره مند شوید. تعمیرکاران نمایندگی به صورت تخصصی مشکلات یخچال شما را رفع خواهند کرد.

شارژ گاز یخچال ال جی

تخلیه گاز یخچال، یک امر غیر طبیعی است. چرا که گاز یخچال برای خنک نگه داشتن محیط داخلی استفاده شده و فقط درون لوله‌ها جریان دارد. بنابراین یکی از نشانه‌های اساسی برای نشتی گاز، گرم شدن یخچال و سرد نکردن مواد غذایی است.

در صورت بروز این مشکل، یخچال باید شارژ شود. اینکار نیز تنها باید توسط تعمیرکار انجام گیرد. بنابراین در تعمیرگاه مجاز ال جی، خدمات مربوط به شارژ گاز یخچال ال جی با هزینه‌ای مناسب ارائه داده خواهد شد.

توصیه می‌کنیم در صورت فهمیدن نشتی گاز، به دلیل سمی بودن گاز فریون در یخچال آن را از برق خارج کرده و محیط را ترک کنید. سپس با تعمیرکار تماس بگیرید تا مشکل را رفع کند.

تعمیرگاه تخصصی تعمیر یخچال جنرال الکتریک

تعمیرات یخچال و فریزر
تعمیرات یخچال و فریزر

جنرال الکتریک، برند آمریکایی و معتبر تولید لوازم خانگی است. یخچال نیز یکی از شناخته شده ترین کالاهایی است توسط این کمپانی به تولید رسیده است.

از ویژگی‌های اصلی این یخچال می‌توان به دوام آنها اشاره کرد. بنابراین می‌توانید با خیالی آسوده بیش از 10 سال از این یخچال استفاده کنید. اما بروز مشکل در هر یخچال رخ می‌دهد.

بنابراین از خدمات تعمیرات جنرال الکتریک بهره مند شوید. البته پیشگیری بهتر از درمان است. توصیه می‌کنیم به طور مرتب یخچال جنرال الکتریک خود را سرویس کنید.

خدمات سرویس این یخچال در نمایندگی مجاز جنرال الکتریک ارائه داده می‌شود. تنها کافیست با نمایندگی تماس بگیرید و با پرداخت هزینه‌ای کمتر از تعمیر، مشکلات احتمالی را رفع کنید.

از جمله خدماتی که پس از تماس با تعمیرکار از آن بهره مند می‌شوید شامل:

 • تعمیر و یا تعویض موتور یخچال جنرال الکتریک
 • تعمیر یا تعویض کمپرسور
 • شارژ گاز یخچال جنرال الکتریک
 • تعمیر یا تعویض فیلتر آب یخچال
 • رفع مشکلات مربوط به یخساز
 • تعمیر برد الکترونیکی یخچال
 • تعمیرات مربوط به تولید صدا از یخچال جنرال الکتریک

سرویس یخچال جنرال الکتریک و تعویض اصولی قطعات

خدمات مربوط به سرویس یخچال جنرال الکتریک، شامل بررسی قطعات و رفع مشکلات احتمالی است. در سرویس تعمیرکار کلیه بخش‌های یخچال را مورد بررسی قرار می‌دهد.

در اینصورت اگر بخشی دچار ایراد باشد، با رفع آن، از بروز هزینه‌های بیشتر برای تعمیر یا تعویض جلوگیری می‌کند.

همچنین میزان گاز یخچال، بررسی قطعات، بررسی آبسردکن، فیلتر آب و… همگی در سرویس بررسی خواهند شد. در واقع شما با پرداخت هزینه‌ای ناچیز، همیشه یخچالی سالم خواهید داشت.

شرکت آرا سرویس، تعمیرگاه تخصصی تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید ال جی، سامسونگ، جنرال الکتریک و… است.

این کمپانی با داشتن 12 سال سابقه درخشان در زمینه تعمیرات لوازم خانگی و یخچال، کلیه مشکلات یخچال شما را در محل رفع خواهد کرد. همچنین خدمات شرکت آرا سرویس، شامل گارانتی 180 روزه بوده و توسط تعمیرکاران مجرب و حرفه‌ای انجام می‌گیرد.

برای بهره مندی از خدمات تضمینی تعمیر یخچال سامسونگ، ال جی، جنرال الکتریک و… می‌توانید با شماره 75931-021 تماس گرفته و با مشاورین آرا سرویس نیز مشورت نمائید.

همچنین می‌توانید به صورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نمائید. برای این منظور به آدرس www.araservice.co  مراجعه نموده و فرم مربوطه را تکمیل کنید. در کوتاه ترین زمان و هزینه‌ای مناسب انواع مشکلات مربوط به یخچال شما را رفع خواهیم کرد.

طهرانی

بنیانگذار مجله اینترنتی ماگرتا و متخصص سئو ، کارشناس تولید محتوا ، هم‌چنین ۱۰ سال تجربه سئو ، تحلیل و آنالیز سایت ها را دارم و رشته من فناوری اطلاعات (IT) است . حدود ۵ سال است که بازاریابی دیجیتال را شروع کردم. هدف من بالا بردن سرانه مطالعه کشور است و اون هدف الان ماگرتا ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *