سبک زندگی

جواب کاردرکلاس صفحه ۱۳۹ ریاضی ششم با پاسخ کامل

پاسخ کار در کلاس صفحه 139 ریاضی پایه ششم فصل 7 تقریب و حل سوال 1 - 2 - 3 و 4

کاردرکلاس صفحه ۱۳۹ ریاضی ششم : این بخش از فصل تقریب شامل چهار سوال در کار در کلاس صفحه 139 می باشد که پاسخ آن ها را در ادامه در آموزش و پرورش ماگرتا بررسی می کنیم.

مطلب مرتبط : جواب صفحه ۱۳۸ ریاضی ششم

جواب کاردرکلاس صفحه ۱۳۹ ریاضی ششم

پاسخ همه سوال های کار در کلاس صفحه 139 در عکس زیر آورده شده است.1- جرم یک برگه‌ی کاغذ 3/5 گرم است. جرم یک بسته ی 500 تایی از این برگه ها چند کیلوگرم است؟ به دو روش حساب کنید و جواب را با تقریب کمتر از یک گرم (0/001 کیلوگرم) به دست آورید.

حل کاردرکلاس صفحه ۱۳۹ ریاضی ششم

⭐ جهت مشاهده بهتر تصویر، یک بار بر روی آن کلیک کنید.

2- دوعدد 0/13 و 0/12 را در نظر بگیرید.

الف) ابتدا حاصل جمع دو عدد را به دست آورید و سپس جواب را با تقریب کمتر از 0/1 به روش گرد کردن تقریب بزنید.
ب) ابتدا هر عدد را با تقریب کمتر از 0/1 گرد کنید، سپس حاصل جمع را به دست آورید.

آیا نتیجه ها یکی هستند؟3- دو عدد 0/13 و 0/12 را در نظر بگیرید. مراحل (الف) و (ب) سؤال (2) را به روش قطع کردن انجام دهید. آیا نتیجه ها یکی هستند؟

4- جاهای خالی را پر کنید. پاسخ ها را با هم مقایسه کنید.

دانش آموز عزیز شما می توانید با اضافه کردن عبارت ماگرتا در آخر جمله های درسی که در گوگل جست و جو می کنید، به گنجیده بهترین پاسخ ها دسترسی پیدا کنید. توجه داشته باشید که این مطالب صرفا جهت کمک درسی بوده و شما نباید از آن به صورت نادرست استفاده کنید زیرا در امتحان دچار مشکل می شوید.

✅ اگر نظری درباره کاردرکلاس صفحه ۱۳۹ ریاضی ششم و پاسخ های داده شده دارید، می توانید از قسمت نظرات آن را برای ما بنویسید.موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.