سبک زندگی

راز عدد 3095 سیم آخر چیست؟

جواب سوال راز عدد ۳۰۹۵ برای مسابقه تلویزیونی سیم آخر شبکه سه

پاسخ سوال راز عدد 3095 برای مسابقه سیم آخر «سیارک 3095 به نام عمر خیام ثبت شده است» می باشد. با پاسخ به این سوال می توانید امتیاز این مرحله را به دست آورید و شانس خود را برای بریدن جایزه بیشتر کنید.

راز عدد 3095 سیم آخر چیست

مطلب پیشنهادی : دانلود نسخه آخر اپلیکیشن مسابقه سیم آخر

این سیارک سه هزار و نود و پنجمین سیارک کشف شده می باشد که زمان کشف آن به تاریخ ۸ سپتامبر ۱۹۸۰ بر می گردد و به افتخار عمر خیام دانشمند و شاعر ایرانی نامگذاری شده است. قدر مطلق سیارک برابر ۱۱٫۳۰ است. عمر خیام از همه چیزدان های دوره سلجوقی است که اکثرا او را به خاطر جایگاه ادبی که دارد می شناسند.او استاد ریاضیات، علوم ادبی، نجوم و دینی بود و نقش خیام در حل معادلات درجه سوم و اطلاعاتی که در رابطه با اصل پنجم اقلیدس داده است باعث شده که نام او در زمینه ریاضی دان های جهان خیلی برجسته باشد و به نوعی در تاریخ ثبت شده باشد. خیام از احترام خیلی زیادی برخوردار است.

✅ حتما به سوال راز عدد 3095 عمر خیام پاسخ بدهید تا امتیاز آن را دریافت کنید. اگر شما نیز پیشنهادی دارید آن را از قسمت برای سایر کاربران بنویسید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

‫8 دیدگاه ها

 1. محمد حنیف سیدی گفت:

  پاسخ عدد ۳۰۹۵ سیارک عمر خیام است

 2. محمد جواد شرفلی گفت:

  پاسخ عدد 3095 عمر خیام

 3. امیرحسین پیرنیا گفت:

  سیارک عمر خیام

 4. فروغ گفت:

  سیارک عمر خیام ثبت شده
  واتساپ

  1. فروغ گفت:

   Forough5426@gmail.com

 5. فروغ گفت:

  سیارک 3095به نام عمر خیام ثبت شده .

  1. فروغ گفت:

   نوتیف چیه ؟

 6. میلاد. کرم زاده گفت:

  عالی. عمر خیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.