اخبارورزشی

برنامه بازی های یورو ۲۰۲۰ به همراه جدول رده بندی

گروه بندی تیم های حاضر در مسابقات euro 2020 ، جدول رده بندی بازی های یورو و تاریخ برگزاری مسابقات آن

برنامه بازی ها یورو و جدول رده بندی جام ملت های اروپا ۲۰۲۰ : این مسابقات از تاریخ 21 خرداد تا 20 تیر 1400 برگزار خواهد شد. برای مشاهده برنامه کامل بازی ها در ادامه با بخش اخبار ورزشی ماگرتا همراه ما باشید.

پیشنهادی : برنامه بازی های لیگ ملت های والیبال 2021

برنامه بازی های یورو ۲۰۲۰

زمان و ساعت بازی های مرحله گروهی یورو ۲۰۲۰

جمعه ۲۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۰/ ایتالیا – ترکیه/ رم



شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۰/ ولز – سوئیس/ باکو

شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۰/ دانمارک- فنلاند/ کپنهاگ

شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۰/ بلژیک – روسیه/ سن پترزبورگ

یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۰ / انگلیس- کرواسی / لندن

یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۰ / اتریش – مقدونیه شمالی/ بخارست



یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۰ / هلند – اوکراین / آمستردام

دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۰ / اسکاتلند – جمهوری چک/ گلاسکو

دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۰ / لهستان- اسلواکی / سن پترزبورگ

دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۰ / اسپانیا- سوئد / سویل

ﺳﻪشنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۰ / اسکاتلند – جمهوری چک/ گلاسکو



ﺳﻪشنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۰ / مجارستان- پرتغال/ بوداپست

ﺳﻪشنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۰ / فرانسه- آلمان/ مونیخ

چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۰ / فنلاند- روسیه/ سن پترزبورگ

چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۰ / ترکیه- ولز/ باکو

چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۰ / ایتالیا- سوئیس/ رم

پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۰ / اوکراین- مقدونیه/ بخارست

پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۰ / دانمارک- بلژیک/ کپنهاگ

پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۰ / هلند- اتریش/ آمستردام

جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۰ / سوئد- اسلواکی/ سن پترزبورگ

جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۰ / کرواسی- جمهوری چک/ گلاسکو

جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۰ / انگلیس- اسکاتلند/ لندن

شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۰ / مجارستان- فرانسه/ بوداپست

شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۰ / پرتغال- آلمان/ مونیخ

شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۰ / اسپانیا- لهستان/ سویل

یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۰ / ایتالیا- ولز/ رم

یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۰ / سوئیس- ترکیه/ باکو

دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۰ / اوکراین- اتریش/ بخارست

دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۰ / مقدونیه شمالی- هلند/ آمستردام

دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۰ / فنلاند- بلژیک/ سن پترزبورگ

دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۰ / روسیه- دانمارک/ کپنهاگ

ﺳﻪشنبه ۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۰ / جمهوری چک – انگلیس / لندن

ﺳﻪشنبه ۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۰ / کرواسی – اسکاتلند/ گلاسکو

چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۰ / سوئد – لهستان/ سویل

چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۰ / اسلواکی – اسپانیا/ سن پترزبورگ

چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۰ / آلمان- مجارستان/ مونیخ

چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۰ / پرتغال – فرانسه/ بوداپست

گروه بندی تیم های حاضر در مسابقات یورو 2020

گروه A : ترکیه ، ایتالیا ، ولز و سوئیس.

گروه B : دانمارک ، فنلاند ، بلژیک و روسیه.

گروه C : هلند ، اوکراین ، اتریش و مقدونیه شمالی

گروه D : انگلستان ، کرواسی ، ایسلند و جمهوری چک.

گروه E : اسپانیا ، سوئد ، لهستان و اسلواکی.

گروه F : مجارستان ، پرتغال ، فرانسه و آلمان

✅ همانطور که مشاهده می کنید در گروه F سخت ترین رقبا قرار گرفته اند، سه کشور پرتغال ، فرانسه و آلمان هر کدام مدعی قهرمانی این رقابت ها می باشند. آیا شما برنامه بازی های یورو ۲۰۲۰ را به طور کامل دنبال می کنید؟ طرفدار چه تیمی هستید؟

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.