ترفندفناوری

روش حذف آهنگ پیشواز ایرانسل بدون کد آهنگ

اگر کد آهنگ پیشواز را فراموش کرده باشیم چگونه آن را حذف و غیرفعال کنیم؟

چطوری آهنگ پیشواز ایرانسل را حذف کنیم؟ اگر کد آهنگ پیشواز فعلی خود را فراموش کرده‌اید و می خواهید آن را لغو کنید، کافیست در ادامه با بخش ترفند ماگرتا همراه ما باشید. با این کار تمدید خودکار آهنگ پیشواز نیز غیرفعال می شود.

مطلب پیشنهادی: چگونه بفهمیم چقدر از بسته اینترنت ایرانسل مانده است

روش حذف آهنگ پیشواز ایرانسل بدون کد آهنگ

آموزش لغو آهنگ پیشواز ایرانسل بدون کد

برای انجام این کار لازم است که حتما کد آهنگ پیشواز فعلی را داشته باشیم پس بدین منظور ابتدا کد 2#*777* را شماره گیری کنید و سپس کمی منتظر بمانید تا کد مربوطه برای شما پیامک شود.

پس از دریافت پیامک مربوطه کد زیرا شماره گیری کنید
*۷۷۷*۵*کد آهنگ پیشواز#

همچنین شما می توانید عبارت HZ را به همراه کد آهنگ مورد نظر در یک پیام کوتاه به ۷۵۷۵ ارسال کنید. مثلا برای حذف آهنگ پیشوازی با کد ۸۳۲۴۳ باید به عبارت HZ۸۳۲۴۳ را به شماره ۷۵۷۵ پیامک کنیم، اگر با انجام این کار پیشوازتان غیر فعال نشد این بار بین عبارت HZ و کد آهنگ پیشواز یک فاصله بیندازید (مثلا HZ ۸۳۲۴۳) سپس مجددا آن را به شماره گفته شده ارسال کنید.

نحوه غیرفعال کردن سرویس آهنگ پیشواز

انجام روش های بالا شاید یک مقدار سخت باشد، پس بدین منظور اگر می خواهید این سرویس را به صورت کلی غیرفعال کنید کافیست عبارت ENS را به شماره ۷۵۷۵ پیامک کنید و سپس کمی منتظر بمانید تا سرویس پیشواز به طور کلی خاموش شود. در این روش حتی نیازی به دانستن کد آهنگ نیز ندارید.

سایر کدها برای تنظیمات آهنگ پیشواز

غیرفعال کردن موقت آهنگ پیشواز
2#*8*777*

فعال کردن مجدد آهنگ پیشواز
1#*8*777*

مشاهده آلبوم آهنگهای پیشواز
2#*777*

تغییر حالت پخش آهنگ پیشواز
1#*777*

جایگزینی کردن آهنگ
6#*777*

🔰 به پایان آموزش روش حذف آهنگ پیشواز ایرانسل بدون کد آهنگ رسیدیم، اگر سوال یا پیشنهادی در این رابطه دارید حتما آن را از بخش نظرات بپرسید تا کارشناسان ما پاسخگوی شما باشند.

مطالب پیشنهادی
چطور بفهمیم چقدر شارژ ایرانسل داریم؟
تنظیمات اینترنت ایرانسل
آموزش از دسترس خارج کردن گوشی

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.