ترفندفناوری

آموزش تغییر رمز عبور جیمیل Gmail همراه با ویدیو [2019]

آموزش تغییر پسورد اکانت جیمیل (Gmail) یا گوگل

جیمیل به عنوان یکی از بزرگترین سرویس دهندگان ایمیل از سیستم محافظت از امنیت قویی برخوردار است. با این حال، برای نگرانی های امنیتی و حریم خصوصی شما ، توصیه می شود که اغلب رمز ورود حساب Gmail خود را تغییر دهید. در این مقاله راهکار ساده برای تغییر رمز عبور جیمیل شما آماده شده است. در ادامه با بخش فناوری ماگرتا همراه باشید.

📌 تغییر پسورد اکانت جیمیل تنها در شرایطی امکانپذیر است که شما رمز عبور اکانت خود را بدانید. در غیر این صورت باید استفاده از مقاله “آموزش بازیابی پسورد اکانت جیمیل “ پسورد خود را ریکاوری کنید که در این صورت دیگر نیازی به تغیبر پسورد ندارید زیرا خود گوگل به دلیل مسائل امنیتی از شما در خواست گذاشتن یک پسورد جدید می کند.

📌 با تغییر رمز ورود خود ، رمز همه سرویس های Google مرتبط با همان حساب Gmail نیز تغییر می کند، بنابراین رمزعبور سرویس هایی مانند YouTube ، Google+ به طور همزمان تغییر می کند.

خلاصه آموزش تغییر رمز عبور جیمیل

  •  ابتدا وارد لینک زیر می شویم و بر روی Sign in کلیک می کنیم.
  •  آدرس ایمیل و پسورد خود را وارد کنید.
  •  به سربرگ Security رفته و Password را انتخاب کنید
  • سپس مجددا پسورد خود را وارد کنید
  • پسورد جدید خود را وارد فیلدها کرده و سپس Change Password را بزنید.

پسورد شما با موفقیت عوض شده است و از این پس باید با پسور جدید خود وارد حساب های کاربری گوگل خود شوید ، در صورت وجود هر گونه مشکل یا سوال آن را در قسمت کامنت با ما به اشتراک بگذارید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 − 1 =