ترفندفناوری

آموزش دریافت کارنامه الکترونیکی دانش آموزان با کد ملی

دریافت کارنامه لیست نمرات مدرسه با کد ملی به صورت الکترونیکی از سامانه pada.medu.ir

نحوه دریافت کارنامه نمرات الکترونیکی دانش آموزان : پس از ثبت نمرات توسط معلمان در سامانه سناد، دانش آموزان عزیز نیز می تواند کارنامه خود را از سامانه پادا دریافت کنند. برای مشاهده مراحل دریافت لیست نمرات در ادامه با بخش ترفند ماگرتا همراه باشید.

مطلب پیشنهادی : آموزش جامع نحوه کار کردن با سایت همگام

سامانه مشاهده کارنامه الکترونیکی پادا

نحوه دریافت کارنامه الکترونیکی

در این آموزش از سامانه پادا استفاده می کنیم اگر شما نام کاربری یا رمز عبور ورود خود را ندارید لازم نیست به صورت حضوری به مدرسه مراجعه کنید و از طریق شاد یا مکانیسم های ارتباطی دیگری که با مدرسه دارند باید نسبت به اخذ آن اقدام کنند.

آدرس سامانه پادا به نشانی pada.medu.ir را در مرورگر خود وارد کنید و پس از باز شدن سامانه بر روی دکمه مشاهده کارنامه کلیک کنید.

مشاهده لیست نمرات در کارنامه الکترونیکی

حال صفحه بالا برای شما باز می شود. در قسمت اول نام کاربری، در قسمت دوم رمز عبور و در قسمت آخر عددی که مشاهده می کنید را وارد کنید. اگر این کار به صورت صحیح انجام داده باشید کارنامه نمرات شما نمایش داده می شود.

اگر زود اقدام کرده باشید ممکن است نمرات شما ثبت نشده باشد زیرا انتشار نمرات و کارنامه دانش آموزان همیشه پس از اتمام امتحانات پایانی و یا میان ترم مدارس انجام می پذیرد و معلم ها باید آن را در سامانه سناد ثبت نمایند.

✅ در این مقاله نحوه دریافت کارنامه الکترونیکی دانش آموزان با کد ملی را بررسی کردیم، اگر سوالی در این رابطه دارید از طریق بخش دیدگاه آن را از کارشناسان ما بپرسید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

یک دیدگاه

  1. Hossein گفت:

    دیدگاه خوش بینانه است امری نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.