ترفندفناوری

معرفی بهترین سایت افزایش ویو یوتیوب (10 ترفند افزایش ویو)

بهترین راه های بالا بردن بازدید یوتیوب و به دست آوردن ترافیک زیاد

هنگامی که شما کانالی در یوتیوب ایجاد می کنید لازم است که برای افزایش کسب درآمد به دنبال ترفندهایی برای افزایش سابسکرایبرها و افزایش ویو یوتیوب باشید. سایت هایی هستند که در خرید و افزایش ویو یوتیوب به شما کمک می کنند. در این مقاله قصد داریم علاوه بر ترفندهای افزایش ویو، بهترین سایت افزایش ویو یوتیوب را نیز به شما معرفی کنیم پس با ما همراه باشید.

معرفی بهترین سایت افزایش ویو یوتیوب

ترفندهای افزایش بازدید یوتیوب

هرچه تعداد سابسکرایبر ها و بازدید های شما بیشتر باشد درآمد شماه هم به طبع بیشتر خواهد شد. راه های افزایش بازدید یوتیوب شامل:

1- عنوان مناسب انتخاب کنید

اولین قدم برای اینکه افراد دیگر را تحریک کنید ویدئو شما را مشاهده کنند انتخاب یک عنوان مناسب و جذاب است. ابتدا کلید واژه هایی را که بیشترین سرچ را توسط افراد دارند پیدا کنید و سپس موضوع محتوا خود را با آن ترکیب کنید. کلید واژه عنوان را تا حد امکان در ابتدا عنوان بیان کنید. در انتخاب عنوان حتما از کلمات قدرتمند و تحریک کننده استفاده کنید مثلا ترفندهای داغ و یا باورنکردنی افزایش ویو یوتیوب.

2- کاور ویدئو مناسب انتخاب کنید

انتخاب یک کاور طراحی شده و جذاب می تواند افراد را در بین ویدئوهای پیشنهادی ترغیب به انتخاب ویدئو شما بکند. بنابراین کاوری که انتخاب می کنید بسیار اهمیت دارد. سعی کنید کاور ویدئو را خودتان طراحی کنید و مرتبط با ویدئوها و متن استفاده شده باشد. می توانید از افرادی که تعداد زیادی بازدید کننده دارند ایده بگیرید.

3- از تگ های مناسب استفاده کنید

یکی از دلایلی که ممکن است ویدئوهای شما دیده نشود استفاده از تگ های نامناسب است. تگ هایی که در ویدئو استفاده می کنید باید منحصر به فرد باشد مثلا می توانید از نام برندتان در تگ استفاده کنید. کلید واژه اصلی را در قسمت تگ ویدئو به کار ببرید. تگ هایی که بیشترین جستجو را داشته و ویدئوهای پربازدید از آن ها استفاده کرده اند را پیدا کنید. می توانید برای این کار از قابلیت پیشنهاد خودکار خود یوتیوب کمک بگیرید.

خواندن این مطلب به شما کمک می کند: ترفند های هشتگ گذاری در یوتیوب

4- از دیگر شبکه های اجتماعی برای معرفی ویدئوهای خود کمک بگیرید

اگر در سایر شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، توییتر، فیسبوک و… نیز فعالیت دارید قسمتی از ویدئوهای خود را در این شبکه ها هم به اشتراک بگذارید و از افراد بخواهید برای دیدن کامل ویدئو به کانال یوتیوب شما مراجعه کنند. این کار باعث می شود دنبال کنندگانتان در سایر شبکه های اجتماعی در یوتیوب هم شما را سابسکرایب کرده و باعث افزایش سابسکرایب و افزایش بازدید ویدئوهایتان می شود.

کمک گرفتن از شبکه های اجتماعی برای بالاتر بردن ویدیوهای یوتیوب

5- از توضیحات مناسب برای ویدئوها استفاده کنید

در قمست توضیحات ویدئو باید توضیحات مختصر و کاملی درباره ویدئو بدهید. به گونه ای که افراد با خواندن توضیحات ویدئو ترغیب به دیدن آن بشوند. در توضیحاتتان حتما از کلمه کلیدی استفاده کنید. توضیحات نباید بسیار طولانی باشد به گونه ای که خواننده با دیدن آن ها وحشت کند و کلا قید خواندن توضیحات را بزند توضیحات شما می تواند بین 300 تا 1000 کلمه باشد. متن شما باید در عین مختصر بودن کامل و شیوا بیان شود. می توانید در قسمت توضیحات لینک هایی به سایر ویدئوهای خود بدهید.

6- انتخاب نام کاربری مناسب

نام کاربری که انتخاب می کنید باید مرتبط با محتوا ویدئوهای شما باشد. همچنین نام های کوتاه و اسان استفاده کنید تا افراد به راحتی بتوانند آن را حفظ کرده و هنگام جستجو به یاد بیاورند. انتخاب نام کاربری مناسب اهمیت زیادی دارد زریا یوتیوب اولین چیزی که سرچ می کند نام کاربری، عنوان ویدئو و تگ ها است. بنابراین برای رتبه بندی بالاتر حتما در انتخاب این کلمات دقت کنید.

7- دسته بندی کردن ویدئوها در playlist

هنگامی که شخصی ویدئویی از شما مشاهده می کند اگر ویدئو بعدی دوباره ویدئو شما باشد تعداد بازدیدهایتان را افزایش می دهد. بنابراین دسته بندی کردن ویدئوهای مرتبط در یک پلی لیست می تواند به افراد این کمک را بکند که در بین میلیون ها ویدئو به ویدئوهای مدنظر خود دسترسی داشته باشند. با دسته بندی کردن ویدئوها درواقع با یک تیر دونشان می زنید هم امکان دسترسی راحت و سریع را به افراد دیگر می دهید و هم تعداد ویو ویدئو خود را افزایش می دهید.

8- از افرادی که در حوزه کاری شما فعالیت می کنند ایده بگیرید

آنالیز رفتار رقیبان می تواند راه مناسبی برای افزایش بازدید ویدئو یوتیوب باشد. افرادی که در حوزه کاری شما فعالیت می کنند و تعداد زیادی سابسکرایبر و بازدید دارند را پیدا کرده و از آن ها الگو بگیرید. مثلا ببینید کاور ویدئو خود را چگونه طراحی می کند، از چه تگ هایی در ویدئو خود استفاده می کند، چه کپشنی برای ترغیب کردن افراد به دیدن ویدئو می نویسد و… با انالیز کردن رفتار رقیبان شما یک دید کلی برای نحوه فعالیت خود پیدا می کنید و می توانید برای بهتر شدن ویدئوهای خود از آن ها استفاده کنید.

ایده گرفتن از کانال های یوتیوبی سایر همکاران

9- ویدئوهای سریالی تولید کنید

تولید ویدئوهای مرتبط با هم افراد را ترغیب می کند تا ویدئوهای بعدی شما را هم ببینند و این کار باعث افزایش بازدید ویدئوهای دیگرتان هم می شود. همچنین در ابتدا و انتهای هر ویدئو می توانید در حد چند ثانبه از افراد بخواهید شما را سابسکرایب کنند و ویدئوهای مرتبط بعدی را هم ببینند.

10- بازدید و سابسکرایبر خریداری کنید

افراد هنگامی که ویدئو شما را در بین میلیون ها ویدئو می بینند ویدئویی را ترجیح می دهند که تعداد بازدید و سابسکرایبر بیشتری داشته باشد زیرا نشان می دهد که این ویدئو جذاب تر بوده و محبوبیت بیشتری در بین افراد دارد. اگر در ابتدای راه هستید و تعداد بازدید و سابسکرایبر کمی دارید می توانید با خرید سابسکرایب یوتیوب سرعت دیده شدن خود را افزایش دهید.

یکی از سایت های معتبر که می توانید از آن سابسکرایب یوتیوب خریداری کنید سایت فالوکمپ است. این سایت با داشتن خدمات متنوع و پشتیبانی 24 ساعته یکی از سایت های محبوب برای خرید سابسکرایب و بازدید و لایک یوتیوب است.

سخن آخر

در این مطلب تلاش کردیم راه های افزایش بازدید و سابسکرایب یوتیوب در کنار بهترین سایت معتبر برای خرید سابسکرایب و بازدید یوتیوب را برای شما شرح دهیم. امیدواریم که این ترفندها برای شما مفید بوده باشد. تجربیات خود را درمورد خرید بازدید و سابسکرایب یوتیوب با ما درمیان بگذارید.

1 دیدگاه

  1. علیرضا گفت:

    متوجه منظورتان نمیشوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *