ترفندفناوری

آموزش اسکرین شات Redmi Note 10 شیائومی با سه روش

چطوری از صفحه نمایش ردمی نوت 10 شیائومی اسکرین شات و عکس بگیریم؟

چگونه از صفحه گوشی شیائومی Redmi Note 10 اسکرین شات بگیریم؟ شما می توانید به سه روش مختلف و کاربردی این کار را انجام دهید که هر کدام را در ادامه در بخش ترفند ماگرتا برای شما به طور کامل توضیح داده ام.

مطلب پیشنهادی : گرفتن اسکرین شات با ضربه به گوشی

اسکرین شات Redmi Note 10 شیائومی

نحوه اسکرین شات گرفتن در Redmi Note 10

روش اول : استفاده از دکمه پاور و صدا

صفحه ای که قصد اسکرین شات گرفتن از آن را دارید باز کنید سپس به صورت همزمان دکمه های Power + Volume Down فشار دهید و تا زمانی که صفحه گوشی فلش نزده است نگه دارید. پس از انجام این کار برای مشاهده عکس گرفته شده کافیه به گالری مراجعه کنید.

روش دوم : استفاده از میانبر نوار وضعیت

مانند روش قبل به صفحه موردنظر بروید اما این بار کافیه نوار وضعیت بالای گوشی را به سمت پایین بکشید و سپس روی علامت اسکرین شات که به شکل یک قیچی می باشد کلیک کنید. به نظر بسیاری از کاربران روش قبل راحت تر و بهتر می باشد.

عکس گرفتن از صفحه نمایش گوشی در Redmi Note 10

روش سوم : قابلیت سه انگشت گوشی های شیائومی

این قابلیت فقط در گوشی های شیائومی به صورت خودکار وجود داره و برای استفاده از اون کافیه سه تا انگشت خود را بالای صفحه بگذارید و سپس به سمت پایین بکشید.

اسکرین شات گوشی Redmi Note 10

اگر این قابلیت برای شما فعال نبود :
1- وارد بخش Setting یا تنظیمات شوید.
2- وارد قسمت Additional Settings بشید.
3- بعد گزینه Button and Gesture Shortcuts را لمس کنید.
4- حال گزینه Take A Screenshot رو روی Slide 3 Fingers Down تنظیم کنید.

اگر قصد گرفتن اسکرین شات طولانی دارید کافیه زمانی که از صفحه موردنظرتان اسکرین شات گرفتید سپس بر روی آن کلیک کنید و گزینه Scroll را انتخاب کنید سپس از تمامی صفحاتی که دوست دارید عکس بگیرید.

✅ به پایان آموزش نحوه اسکرین شات گوشی Redmi Note 10 شیائومی رسیدیم، اگر سوالی در این رابطه دارید آن را از قسمت دیدگاه بپرسید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.