ترفندفناوری

آموزش زمان‌بندی حذف پیام در واتساپ به صورت خودکار

گزینه تنظیم پیام های خود حذف شونده در گپ های خصوصی در دو نسخه بتا واتساپ انتشار یافت شد!

نحوه زمان‌بندی حذف پیام در واتساپ : پس از اینکه واتساپ در آپدیت جدید خود بالاخره از حالت دارک پشتیبانی کرد، به نظر می رسد این بار قابلیت جدید این پیام رسان امکان حذف خودکار پیام ها به صورت زمان بندی شده می باشد. در ادامه با بخش ترفند ماگرتا همراه باشید.

💡 مطلب پیشنهادی : آموزش فعال کردن حالت دارک مود واتساپ در اندروید و iOS

در ابتدا انتظار می رفت این ویژگی برای چت فردی و چت های گروهی در دسترس باشد. با این حال ، این ویژگی فقط به گپ های گروهی محدود شده است و این کار را برای مدیرهای گروه آسان می کند.

قابلیت زمان‌بندی حذف پیام در واتس اپ

اگر نسخه بتای واتساپ را نصب کرده باشید می توانید گزینه زمان‌بندی حذف پیام در واتساپ را در گپ های خصوصی خود مشاهده کنید. این قابلیت به این صورت کار می کند که شما یک زمان خاص را بین یک ساعت، یک روز و … را انتخاب می کند و سپس پس از فرا رسیدن این موقع پیام شما خود به خود حذف می شود.

self destruction whatsapp

در این حالت بعد از تنظیم کردن زمان مورد ، یک نماد ساعت در کنار پیام شما ظاهر شده و می‌توانید زمان ناپدید شدن و حذف خودکار پیام را مشاهده کنید. شما می توانید این مدت را از یک ساعت تا یک سال تعیین کنید.

زمانبندی حذف پیام در واتساپ

زمان‌بندی حذف پیام در واتساپ چه زمانی فعال می شود؟

اگرچه از زمان اجرایی شدن این قابلیت اطلاعاتی منتشر نشده است اما این خبر نشانگر آن است که تیم توسعه دهندگان واتساپ در حال کار روی این ویژگی هستند. پس از در دسترس بودن ، ویژگی حذف خودکار پیام با دکمه روشن / خاموش کاربران می توانند یک ساعت تعیین شده – یک ساعت ، یک روز ، یک هفته ، یک ماه یا یک سال – را انتخاب کنند تا پیام ها به طور خودکار از بین بروند.

💡 نظر شما در مورد این ویژگی جدید واتساپ چه می باشد؟

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =