فناوری

نحوه دریافت بسته اینترنت رایگان برای سه دهک پایین جامعه

کد فعالسازی اینترنت رایگان و هدیه سه دهک پایین جامعه

نحوه ثبت نام اینترنت رایگان برای سه دهک کم درآمد و پایین جامعه ؛ طبق صحبت های وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، سه دهک کم درآمد جامعه می توانند از تاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۱۵ بسته اینترنتی چهار ماهه و دائمی رایگان خود را دریافت کنند. برای آشنایی با نحوه دریافت این بسته اینترنتی در ادامه با بخش اخبار فناوری ماگرتا همراه باشید.

مطلب پیشنهادی:‌ نحوه دریافت ۱۰ گیگ اینترنت رایگان همراه اول

نحوه دریافت بسته اینترنت رایگان برای سه دهک پایین جامعه

روش فعالسازی اینترنت رایگان سه دهک پایین جامعه

لازم به ذکر است که این بسته اینترنتی فقط برای سرپرستان خانوار سه دهک اول می باشد و برای فعال سازی آن می توانید یا می توانید به وبسایت درگاه ملی هوشمند به آدرس my.gov.ir مراجعه کنید و یا کافیست کد دستوری زیر را شماره گیری کنید.

*4*1234#

استفاده از روش دوم یعنی گرفتن کد دستوری بالا بسیار راحت تر می باشد و پیشنهاد می کنیم از همین روش برای گرفتن هدیه خود استفاده نمایید زیرا وبسایت درگاه ملی هوشمند ایران گاهی وقت ها با مشکل رو به رو می باشد و شما می توانید با گرفتن کد دستوری بالا زودتر این بسته اینترنتی را فعال کنید.

طبق سخنان وزیر ارتباطات:

کسانی که یارانه ۴۰۰ تومانی دریافت می‌کنند می‌توانند از طریق درگاه ملی خدمات دولت این اینترنت را دریافت کنند. اگر کندی وجود داشته باشد، مردم می‌توانند با سامانه ۱۹۵ تماس بگیرند و گزارش کنند و ما حتما آن را بررسی می‌کنیم.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات

این بسته اینترنتی فقط برای اقشار آسیب پذیر جامعه در نظر گرفته شده است و سایر افراد نمی توانند این بسته را فعال کنند. این بسته هم برای سیم کارت های ایرانسل می باشد و هم برای سیم کارت های همراه اول و مهم نیست که شما از چه اپراتوری استفاده می کنید.

☑️ به پایان آموزش نحوه دریافت بسته اینترنت رایگان برای سه دهک پایین جامعه رسیدیم، اگر دیدگاهی در این رابطه داشتید حتما آن را از بخش نظرات با سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.