فناوریگجت

سیستم تناسب اندام هوشمند Tonal – با انرژی مغناطیسی تمرین کنید !

گجت تناسب اندام Tonal - باشگاه را به خانه بیاروید !

این ابزار شخصی ابزارهای ویدئویی تعاملی را ارائه می دهد که توسط یادگیری ماشین هدایت می شود. Tonal ترکیبی از کل تمرینات و مربی شخصی را به یک سیستم می دهد، به شما این امکان را می دهد تا هر زمان که بخواهید از آن در خانه خود استفاده کنید. این سیستم جمع و جور به دیوار شما متصل می شود و امکان کار کردن را بدون نیاز به فضای زیادی فراهم می کند.

علاوه بر این، Tonal با استفاده از وزنهای نوآورانه دیجیتالی به جای وزن مخصوص و یا صفحات فلزی، تمرینات صاف و یک دست را به شما ارائه می دهد. با ماگرتا یرای معرفی این گجت همراه باشید.

سیستم تناسب اندام هوشمند Tonal
سیستم تناسب اندام هوشمند Tonal

همچنین بخوانید : هدفون سونی مدل WH-1000XM3 – فارغ از هیاهوی دنیا!

پیشنهاد تیم تحریریه

Tonal چیست و چگونه کار می‌کند؟

سیستم تناسب اندام هوشمند Tonal
سیستم تناسب اندام هوشمند Tonal

Tonal یک سیستم کشیدگی سنگین است که شباهت زیادی به یک تلویزیون صفحه تخت دارد و دارای چند بازو است. این سیستم توسط الکترومغناطیس طراحی شده است که باعث ایجاد مقاومت (تا 200 پوند – 90 کیلوگرم) می شود تا عضلات شما کار کنند.

این به این معنی است که شما از هر حرکتی برای رسیدن به هر حرکتی استفاده نمی‌کنید(سریع حرکات را انجام می‌دهید و دیگر تغییر دستگاه و وزنه در کار نیست) و به جای آن به قدرت خود تکیه می‌کنید.

با توجه به وب سایت شرکت، در Tonal برای صدها تمرین برای پاها، بازوها، پشت، سینه و هسته برنامه ریزی شده است.

این سیستم متکی به مربیگری متخصص ویدیو است و دستورالعمل های گام به گام برای هر حرکت را فراهم می کند. همانطور که شما ورزش می‌کنید، تکرارهای شما، مجموعه ها، دامنه حرکت، حجم، قدرت، و زمان تنش در زمان واقعی را اندازه گیری می‌کند.

هنگامی که شما برای اولین بار حساب کاربری خود را روی Tonal تنظیم کردید، دستگاه قدرت پایه شما را با یک آزمایش 10 دقیقه ای تعیین می کند که شامل چهار حرکت می شود که به سرعت می‌توانید انجام دهید.

در پایان، Tonal به شما نمره پایه ای برای هسته، قدرت بالا و پایین بدن را شما می دهد و برنامه های تمرینی را بر اساس این آمار ارائه می دهد.

سیستم Tonal به شما توصیه می کند وزن شما را افزایش دهد و آنها را به عنوان قدرت ایجاد کنید. همانطور که هر حرکت را انجام می دهید، Tonal پیشرفت شما را اندازه گیری می کند و سطح وزن را تغییر می دهد، به این معنی که به طور خودکار وزن خود را کاهش می دهد در صورتی که حس می کنید که برای پایان دادن به تمرین تلاش می کنید.

آیا وزن دیجیتال از موارد فیزیکی متفاوت است؟ بر طبق یک مطالعه از Tonal، وزنه برداری در یک آزمون چشم بسته مشخص شد که Tonal وزن بالا و با کیفیت‌تری را ارایه می‌دهد.

Tonal می‌گوید که این به این دلیل است که سیستم وزن منحصر به فرد دیجیتال آنها کنترل و ایمنی بیشتری نسبت به روش های استاندارد ارائه می دهد و به شما این امکان را می دهد تا تنظیم های وزنی کمتر را انجام دهید تا پیشرفت خود را به جلو ببرید.

این شرکت به ما می گوید بخش بزرگی از تجربه Tonal دسترسی شما به مربیان و فیلم های شما است. هر یک از هفت مربی که در هنگام نوشتن برجسته بودند، دارای تخصص خاص و دانش عمیق صنعت تناسب اندام هستند، به این معنی که آنها احساسات خود را در هر تمرین به ارمغان می آورند.

هزینه Tonal چقدر است؟

سیستم تناسب اندام هوشمند Tonal
سیستم تناسب اندام هوشمند Tonal

این دستگاه هزینه پایه ای 2995 دلار دارد که بصورت اقساط ماهیانه 125 دلار نیز عرضه می‌کند.

پس از آن شما باید 49 دلار در هر ماه برای خدمات اشتراک بپردازید. اگر تصمیم به تمدید اشتراک پس از آن نباشید، هنوز به قابلیت عملکرد دیجیتال Tonal دسترسی خواهید داشت.

این شرکت همچنین پیشنهاد می کند به خرید “لوازم جانبی هوشمند” Tonal که قیمت آن 495 دلار است. شامل دسته های هوشمند، یک نوار هوشمند، طناب، نیمکت، غلتک و مات است. این ابزار به شما اجازه می دهد تا دهها حرکت دیگر را انجام دهید.

سیاست بازپرداخت تونال چیست؟
Tonal در وب سایت خود روشن می کند که آنها شما را با سفارش خود راضی کنند، بنابراین آنها یک فرم بازپرداخت کامل 30 روزه ارائه می دهند. هر دستگاه دارای یک ضمانت محدود 3 ساله است و شما می توانید هر گونه نگرانی های شخصی در مورد این سرویس را با تماس با تیم Tonal به طور مستقیم انجام دهید.

نظر مشتریان Tonal چیست؟

سیستم تناسب اندام هوشمند Tonal
سیستم تناسب اندام هوشمند Tonal

آیا این سیستم آموزش قدرت پیشرفته، جای خود را پیدا کرده است؟ بیایید نگاهی دقیق تر به نظرات مشتریان Tonal بیاندازیم.

GearDiary چشم انداز مثبت نسبت به سیستم دارد، زیرا بررسی آنها بیان می کند که سیستم هزینه های بیش از حد لازم برای تجهیزات ورزشی مناسب برای خانه و حتی بیش از استخدام یک مربی فیزیکی است. آنها گزارش می دهند که سیستم تنه بیش از حد تمرینات تمرین قدرت را تسریع می کند و علاقه مندان به تمرین به طور منظم با عضویت در باشگاه های ورزشی دست و پنجه نرم می کنند.

طبق یک گزارش Reddit در مورد Tonal، کاربران گزارش دادند که این یک تکنولوژی خوب است، اما ماهیت تمرینات بسیار سخت است، به این معنی است که آنها نیاز به تنظیمات دائمی برای تنظیم مجدد دستگاه را برای هر تمرین تعیین کرده اند، که باعث شد آنها گاهی اوقات جریان تمرین را از دست بدهند.

نظر شما درباره این گجت نوآورانه و جدید چیست؟ آیا ارزش خرید و استفاده را دارد؟ در قسمت دیدگاه با ما در میان بگذارید.

زنجیران

هم‌بنیانگذار ماگرتا ، عاشق دنیای وب و ۷ سالی ست که فعالیت جدی در حوزه اینترنت دارم. تخصص من تولید محتوایی‌ست که مورد نیاز مخاطبان است. مدیر ارشد تیم شبکه های اجتماعی سایت هستم. به قول ماگرتایی‌ها وقت بروز شدنه !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *