فناوری

دانلود اپلیکیشن هیئت‌ آنلاین ، برنامه پخش زنده عزاداری محرم ⚫️

نرم افزار هیئت آنلاین موبایل ، سایت مشاهده آنلاین عزاداری

دانلود برنامه هیئت آنلاین پخش زنده عزاداری Hayat Online. با نصب اپلیکیشن هیئت‌ آنلاین می توانید از فیض پخش زنده بیش از ۱۵۰۰ هیئت از سراسر کشور بهره مند شوید. همچنین حجم اینترنت مصرفی این برنامه کاملا رایگان می باشد.

مطلب پیشنهادی : دریافت اینترنت رایگان محرم

در سالی که شیوع ویروس کرونا باعث جلوگیری از ایجاد ازدحام جمعیت شده است این برنامه می تواند حال هوای یک مراسم عزاداری را تا حدودی برای شما فراهم کند. در ادامه با بخش اندروید ماگرتا همراه باشید.

دانلود اپلیکیشن هیئت‌ آنلاین

برنامه پخش زنده مراسم عزاداری و هیئت ها
برنامه پخش زنده مراسم عزاداری و هیئت ها

Hayat Online یک شبکه پخش زنده مراسمات مذهبی می باشد. این برنامه وظیفه پخش آنلاین هیئت‌ های مختلف را برای کاربران به عهده دارد، همچنین با تمامی موبایل های اندرویدی و ایفون سازگار می باشد.

این برنامه کاملا رایگان بوده و شما با کلیک بر روی دکمه زیر می توانید با ورود به سایت ناشر برنامه آن را دانلود و نصب کنید.

اگر از موبایل ایفون استفاده می کنید ، باید از طریق سایت این برنامه به نشانی www.heyatonline.ir اقدام به مشاهده مراسم های عزاداری محرم ۹۹ نمایید.

همچنین شما با استفاده از شبکه هیئت آنلاین می توانید از قابلیت پخش زنده حرم مطهر امام حسین(ع) بهره مند شوید.

مخابرات ایران تماشای هیئت آنلاین را رایگان کرد. مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در دیدار با خادمان هیئت آنلاین ضمن تقدیر از حرکت ارزشمند آنها گفت: پنج میلیون مخاطب شرکت مخابرات می‌توانند از اینترنت رایگان برای مشاهده سامانه «هیات آنلاین» در محرم استفاده کنند.

نحوه ثبت نام اختصاصی در برنامه هیئت آنلاین

تجلی “ما ملت امام حسینیم” با ثبت بیش از ۱۵۰۰ هیئت از سراسر کشور در بستر پخش زنده هیئت آنلاین با مراجعه به لینک زیر و تکمیل فرم ثبت نام لینک اختصاصی هیئت خود را دریافت کنید.

HeyatOnline.ir/registration

شما چه نظری در مورد اپلیکیشن هیئت‌ آنلاین دارید؟ از طریق بخش نظرات با ما در ارتباط باشید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *