فناوری

دانلود بازی فوتبال اندروید PES Club Manager ، مدیر باشگاه پی اس

بازی فوتبال برای اندروید بدون نیاز به دیتا و افلاین

بازی فوتبال اندروید PES Club Manager ساخته استودیوی بازیسازی بزرگ KONAMI برای دستگاه های اندرویدی است که در این بازی شما نقش مربی گری بازیکنان و تیم خود را دارید. این بازی فوق العاده لذت بخش می باشد. در ادامه با بخش فناوری ماگرتا جهت بررسی این بازی همراه باشید.

 دانلود بازی از Google Play

PES CLUB MANAGER از یک نسخه بهینه سازی شده از موتور بازی های ویدیویی و کنسولی نظیر Pro Evolution Soccer 2015 استفاده می کند. مسابقات سه بعدی واقع گرایانه که به صورت Real-Time اجرا می شوند به شما کمک خواهند کرد تا تیم خود را به صدر جدول امتیازات بکشانید. بازی از بیش از 5000 بازیکن واقعی فوتبال از سراسر جهان تشکیل شده و همچنین لیگ ها و باشگاه های واقعی از اروپا و امریکای جنوبی را در بر می گیرد.

از ویژگی های بازی فوتبال اندروید ES Club Manager که باعث برتر شدن آن نسبت به سایر بازی های مشابه شده است می توان به سرویس دهی بدون وقفه اشاره کرد. به عبارتی دیگر شما در حین بازی قابلیت تعویض بازیکن، تغییر سیستم بازی، دستور حمله، دفاع و دیگر تصمیم های فنی را دارید !

لایسنس شدن ۵۰۰۰ بازیکن و حتی بیشتر عرصه رقابت را برای شما تنگ تر خواهد کرد، بخصوص که اگر تصمیم به انتخاب یک تیم قوی و سرشناس داشته باشید باید منبع درآمد خوبی داشته باشید پس دقت کنید که از نظر تاکنیکی بهترین بازیکن ها را پرورش دهید، در غیر این صورت بازیکنان یکی یکی از تیم شما خارج خواهند شد و این موضوع، حمل بر شکست های پیاپی برای شما و در نتیجه نابودی تیم شما خواهد شد.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.