فناوری

بهترین پیج های اینستاگرام آموزش زبان انگلیسی

لیست کامل بهترین پیج های اینستاگرام برای آموزش زبان انگلیسی از مبتدی تا حرفه ای

آموزش زبان به صورت آنلاین در پلتفرم های مختلف و فضای های مجازی و اپلیکیشن هایی چون اینستاگرام در سال های اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

در دورانی که بیماری کرونا باعث شد تا کلاس های حضوری زبان انگلیسی قابل برگزاری نباشند، آموزش زبان به صورت آنلاین جایگزین مناسبی برای یادگیری زبان بود که به شکل های مختلف صورت می گرفت.

اپلیکیشن اینستاگرام که یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین اپ های مورد استفاده در دنیا می باشد افراد زیادی را برای آموزش این زبان به خود جذب کرده است و موسسات و مدرسین زبان انگلیسی شروع به آموزش و بیان نکات زبان انگلیسی در این اپلیکیشن کرده اند. این موضوع بوسیله افراد مختلف در سراسر دنیا انجام گرفته و فقط مختص ایرانی ها نمی باشد.

در این مطلب می خواهیم در مورد یادگیری زبان از طریق اینستاگرام و یک سری پیج های زبانی که در این اپ در حال فعالیت می باشند صحبت کنیم.

بهترین پیج های اینستاگرام آموزش زبان انگلیسی

یادگیری زبان با اینستاگرام

یادگیری زبان از طریق اینستاگرام و با استفاده از پیج های زبان انگلیسی می تواند مزیت هایی داشته باشد. اول باید به این موضوع اشاره کنیم که تنها با دنبال کردن یک صفحه آموزش زبان انگلیسی در اینستاگرام نمی توانید زبان را یاد بگیرید. اما این پیج های آموزشی به شما کمک خواهند کرد تا شما نکات مختلفی را در مورد زبان انگلیسی یاد بگیرید و از آن ها نیز برای بهبود زبان خود بهره ببرید. در صورتی که برای یادگیری زبان به صورت تخصصی و درست باید در کلاس زبان شرکت کنید.

نکته دیگر اینکه باید پیج هایی را دنبال نمایید که به شما اطلاعات درستی را می دهند و دنبال کردن پیج هایی که دانش کافی برای آموزش ندارند شما را در بحث یادگیری گمراه خواهند کرد و مطالب غلط را آموزش خواهند داد.

در نتیجه استفاده از اینستاگرام برای یادگیری زبان می تواند بسیار مفید باشد و به شما برای یادگیری یک سری نکات و تکنیک ها و حتی مرور نکات مفید باشند.

لیست بهترین پیج های اینستاگرام آموزش زبان انگلیسی

پیج موسسه زبان دهخدا

موسسه زبان دهخدا که در غرب تهران منطقه جنت آباد واقع می باشد. با سابقه بیش از ۱۵ سال آموزش زبان های خارجی در اینستاگرام به آموزش و بیان نکات کاربردی زبان انگلیسی پرداخته است. تا زبان آموزان را بیشتر با زبان و نکات مختلف آشنا و درگیر نماید.

در این پیج روزانه شما با استوری های مختلف به یادگیری نکات مختلف زبانی روبرو خواهید شد و با پست های متنوع با نکات مختلف زبانی در زمینه های مختلف به بهبود آموزه های خود خواهید پرداخت.

همچنین این موسسه برای یادگیری زبان انگلیسی و دیگر زبان ها به صورت حضوری و آنلاین به برگزاری کلاس های آموزشی با استفاده از اساتید مجرب و نیتیولایک با استفاده از روش های نوین و جذاب می پردازد.

آدرس پیج اینستاگرام موسسه زبان دهخدا dehkhoda.official است.

پیج BBC Learning English

این پیج یکی از معروف ترین پیج های زبان انگلیسی در دنیا می باشد که مربوط به BBC بوده که در آن به آموزش نکات مختلف و متنوع زبان انگلیسی به شکل های مختلف با فیلم و عکس به صورت پست و استوری می پردازد.

در این پیج شما با لهجه بریتانیایی سروکار خواهید داشت. در این پیج روزانه با سوالات و مطالب متنوع زبان انگلیسی را آموزش خواهید دید و با چالش ها و نکات مختلف آشنا خواهید شد.

پیج Linguamaria

این پیج یک خانم به نام ماریا هست. که در آمریکا زندگی می کند. شما در این پیج با موقعیت ها  و موارد مختلف زبان انگلیسی را آموزش خواهید دید.

همچنین در بسیاری از موارد مختلف زبانی و فرهنگی و کسب و کار نیز اطلاعات خوبی را دریافت خواهید کرد.

با استوری و پست های آموزشی در این پیج فضای جالبی را برای یادگیری زبان تجربه می کنید.

پیج all ears English

این پیج زبانی یکی از پیج های حرفه ای زبان انگلیسی می باشد که شما را در سطح های مختلف زبانی و همچنین آیلتس راهنمایی خواهد کرد. این پیج همچنین دارای پادکست زبانی نیز می باشد که بسیاری از موارد آموزشی را می توانید در این پادکست آموزش ببینید.

پیج English lesson skype

این پیج زبانی که توسط یکی از اساتید مجرب زبان انگلیسی اداره می شود بیشتر به آموزش لغات متنوع زبان انگلیسی در سطوح مختلف می پردازد و با بیان نکات کاربردی و مهم در مهارت های مختلف زبانی، به شما در بهبود و تقویت مهارت زبان انگلیسی به صورت نیتیو کمک خواهد کرد.

پیج رضا آرش نیا

یکی دیگر از پیج های فعال و موفق در یادگیری زبان انگلیسی پیج رضا آرش نیا می باشد. در این پیج شما با روش های مختلف به یادگیری نکات ساده زبانی خواهید پرداخت.

پیج Ieltssis

دیگر پیج زبانی که به شما برای زبان در حالت عمومی اطلاعات مفیدی را ارائه می کند و همچنین نکات بسیار مناسب را برای آزمون آیلتس به خصوص در مهارت اسپیکینگ و رایتینگ می دهد پیج خواهران صبوری است.

پیج English hints

یکی از پیج های مفید و کاربردی زبان انگلیسی است که با ارائه عکس ها و فیلم های متنوع و تلفظ های لغات به آموزش لغات و اصطلاحات کاربردی زبان می پردازد و شما می توانید لغات و اصطلاحات کاربردی زیادی را با این پیج یاد بگیرید.

پیج های دیگری نیز برای آموزش زبان  انگلیسی در اینستاگرام فعالیت می کنند که بسیار زیاد می باشند در اینجا سعی شد به چند تا از بهترین های آن ها اشاره کنیم.

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =