ادبیاتفرهنگ و هنر

جواب مثل نویسی صفحه ۹۳ نگارش دوازدهم ⚡️ گسترش ضرب المثل ها

گسترش و بازآفرینی ضرب المثل های صفحه 93 کتاب نگارش پایه دوازدهم

جواب مثل نویسی صفحه ۹۳ نگارش دوازدهم ؛ مثل های زیر را بخوانید، سپس یکی را انتخاب کنید و آن را گسترش دهید. برای مشاهده جواب در ادامه با بخش ضرب المثل ماگرتا همراه باشید.

جواب مثل نویسی صفحه ۹۳ نگارش دوازدهم

گسترش ضرب المثل آفتاب پشت ابر نمی ماند مثل نویسی صفحه ۹۳ نگارش دوازدهم

حقیقت همیشه پنهان نیست و در نهایت آشکار خواهد شد. در واقع اتفاقات زیادی بوده است که… برای مشاهده ادامه متن روی دکمه زیر کلیک کنید.

«روی دکمه قرمز کلیک کنید»

گسترش ضرب المثل عاقل نکند تکیه به دیوار شکسته

دیوار شکسته با کوچکترین فشار و زمانی که انسان زیر آن می نشیند می شکند ولی… برای مشاهده ادامه متن روی دکمه زیر کلیک کنید.

«روی دکمه قرمز کلیک کنید»

گسترش ضرب المثل عالم شدن چه آسان، آدم شدن چه مشکل

اگر می خواهید تحصیلات عالی بگیرید و هر روز سواد خود را ارتقا دهید، کار چندان دشواری ندارید زیرا… برای مشاهده ادامه متن روی دکمه زیر کلیک کنید.


⭕️ نکته : دانش آموز عزیز پاسخ های قرار گرفته شده در این سایت فقط جنبه کمک آموزشی دارد لطفا از آن ها به شیوه صحیح و فقط برای رفع مشکلات درسی‌تان استفاده نمایید تا در آینده در امتحانات دچار مشکل نشوید.

همچنین بخوانید: جواب مثل نویسی صفحه ۲۷ نگارش دوازدهم

✅ به پایان گسترش ضرب المثل ها و جواب مثل نویسی صفحه ۹۳ نگارش یازدهم رسیدیم، برای مشاهده پاسخ سایر صفحات نگارش پایه دهم کافیست آن را به همراه عبارت «ماگرتا» در گوگل جست و جو کنید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 11 =