سبک زندگی

جواب کاردرکلاس صفحه ۵۵ هندسه یازدهم

توضیح و تدریس کاردرکلاس صفحه 55 هندسه یازدهم رشته ریاضی و فیزیک

جواب صفحه ۵۵ هندسه پایه یازدهم رشته ریاضی و فیزیک از فصل ۲ «تبدیل های هندسی و کاربردها» درس ۲ «کاربرد تبدیل ها»؛ برای مشاهده گام به گام این بخش در ادامه با آموزش و پرورش ماگرتا همراه باشید.

جواب کاردرکلاس صفحه 55 هندسه یازدهم

اگر دو شهر A و B دو طرف رودخانه باشند و بخواهیم جاده‌ای از A به B بسازیم به طوری که پل MN بر راستای رودخانه عمود باشد، محل احداث پل را کجا در نظر بگیریم که مسیر AMNB کوتاه‌ترین مسیر ممکن باشد؟

حل سوالات صفحه 55 هندسه یازدهم
حل سوالات صفحه 55 هندسه یازدهم

⭕️ نکته: دانش آموز عزیز مطالب درسی قرار گرفته شده در این سایت فقط جنبه کمک آموزشی دارد و شما نباید از آن ها به شیوه نادرست استفاده نمایید، لذا قبل مشاهده جواب ها یکبار خودتان به سوالات پاسخ دهید سپس اگر مشکلی داشتید از این جواب ها کمک بگیرید.

همچنین بخوانید: جواب صفحه ۵۰ و ۵۱ هندسه یازدهم
و
جواب صفحه ۴۹ هندسه یازدهم
و
جواب فعالیت صفحه ۴۸ هندسه یازدهم

✅ به پایان جواب کاردرکلاس صفحه ۵۵ هندسه پایه یازدهم رسیدیم، جهت مشاهده گام به گام سایر کتاب های درسی‌تان کافیست آن را به همراه عبارت «ماگرتا» در گوگل جست و جو فرمایید. همچنین اگر سوالی داشتید حتما آن را از بخش نظرات بپرسید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *