سبک زندگی

در مورد یکی از آفریده های خدا که توجه شما را جلب کرده است تحقیق کنید

صفحه 17 نگارش فارسی ششم : گزارشی در دو بند در باره یکی از آفریده های خدا که توجه شما را جلب کرده است ارائه دهید.

در مورد یکی از آفریده های خدا که توجه شما را جلب کرده است تحقیق کنید و گزارشی در دو بند ارائه دهید مربوط به صفحه 17 نگارش فارسی ششم را می توانید در ادامه در بخش آموزش و پرورش ماگرتا مطالعه نمایید.

در مورد یکی از آفریده های خدا که توجه شما را جلب کرده است تحقیق کنید

تیم ماگرتا برای جواب نگارش صفحه 17 شما 6 تحقیق و جواب متفاوت آماده است تا جواب شما با سایر دانش آموزان یکی نباشد. به انتخاب خود یکی را انتخاب کرده و در کادر مربوطه در کتاب بنویسید.

آبشاری در زیر دریا از آفریده های عجیب خدا

آبشاری در زیر دریا

این پدیده جالب قانون فیزیک را به نوعی زیر پا گذاشته است. تصویر این بخش از اقیانوس موریس به اندازه ای واقعی به نظر می رسد که نمی شود باور کرد شن ها باعث به وجود آمدن چنین خطای دیدی شده اند و هیچ آبشاری در این منطقه وجود ندارد.

این پدیده جادویی نتیجه جمع شدن گل و ماسه از اقیانوس است که در منطقه مورد نظر پخش می شود و باعث تغییر رنگ آب می شود و به نظر می رسد که یک آبشار در وسط اقیانوس جریان دارد. در نقشه های گوگل و تصاویری که از ماهواره های ایستگاه فضایی گرفته شده اند نیز این فرورفتگی کاملا محسوس است.

کهکشان راه شیری یکی از عجیب ترین نعمت های خدا

کهکشان راه شیری

تا سال 1920 دانشمندان تصور می کردند کهکشان راه شیری تنها کهکشان جهان است و همه سیارات و ستارگان را در خود جای داده است، اما امروزه با مطالعات جدید نشان داده شده است که کهکشان های زیادی در فضا وجود دارد. روشن ترین بخش راه شیری در صورت فلکی قوس است.

کارشناسان تخمین می زنند که حداقل 100 میلیارد سیاره و بین 400 تا 100 میلیارد ستاره در کهکشان راه شیری وجود دارد. هیچ کس نمی داند چه کسی این نام را برای کهکشان راه شیری انتخاب کرده است، اما با کمی تحقیق می توان ریشه آن را پیدا کرد.

درمورد یکی از آفریده های خدا تحقیق کنید : چشم انسان

درمورد یکی از آفریده های خدا تحقیق کنید : چشم انسان

چشم انسان واقع آفریده عجیبی می باشد، آفریده ای از خداوند که کمتر کسی به آن دقت می کند.۸۰ درصد از چیزی که یاد میگیریم از چشم مان است. کدام دوربین است که بتواند سالهای طولانی کار کند و همه چیز را ذخیره کند؟

اگر کمی به این آفریده فکر کنیم ناخودآگاه به خود می گوییم خداوند چه عظمتی دارد و بی خبریم!که حتی شکرش هم نمی کنیم! چشم ها بدون استراحت کردن در طول شبانه روز فعال می باشند. محال است شما بتوانید با چشمان باز عطسه کنید.

در مقایسه با سایر اعضای بدن چشم انسان از زمان تولد همواره به یک اندازه باقی میماند،اما رشد گوشها و بینی هرگز متوقف نمی شود.

اکسولوتل یکی از عجیب ترین موجودات آفریده خدا

اکسولوتل

نام این موجود عجیب الخلقه خداوند اکسولوتل یا سمندر مکزیکی می باشد. این موجود دوزیست در دریاچه‌های اطراف مکزیکوسیتی یافت می‌شود. اکسولوتل علاوه بر ظاهر عجیبش ویژگی جالبی دارد که می‌تواند اندام‌هایش را بازسازی کند، چشم‌هایش پلک ندارند و ممکن است سیاه یا زال باشد.

اکسولوتل ها هر دو سه روز یکبار از بچه قورباغه ها، حشره نرم، کرم و ماهیان کوچک تغذیه می کنند.

درختان مومیایی

درختان مومیایی

درختان مومیایی شده در پارک ملی «Namib-Naukluft» کشور نامیبیا. این منطقه بیش از ۹۰۰ سال قدمت دارد و با درختان سیاه مومیایی شده به صورت طبیعی پر گشته است.

حیوان عجیب قطره ماهی

قطره ماهی

این موجود واقعا عجیب که شبیه شخصیت های ترسناک کارتونی می باشد قطره ماهی یا Blobfish نام دارد. چنین موجودی شگفت انگیز را می توانید در عمق 0.8 تا 1 کیلومتر در اقیانوس هند ، اقیانوس اطلس و اقیانوس آرام پیدا کنید. متاسفه تعداد بسیار کمی از این موجودات وجود دارند.

این مقاله می توانید برای پاسخ به سوال در مورد یکی از آفریده های خدا تحقیق کنید یک مورد بسیار خوب باشد.

چگالی بدن ژلاتینی این جانور اندکی از آب کمتر می باشد که به همین دلیل می تواند بدون صرف انرژی در آب و بر روی سطح دریا حرکت کند. از آنجا که ماهی قطره که به آن گاو نر روانگردان نیز گفته می شود بسیار عمیق زندگی می کند ، مطالعه زندگی و رفتار آن بسیار دشوار است.

امیدوارم این تحقیق ها درباره یکی از آفریده های خدا که توجه شما را جلب کرده است برای شما کارآمد بوده باشد، در صورتی که به مقاله دیگری نیاز دارید می توانید از طریق بخش دیدگاه با ما در ارتباط باشید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *