سبک زندگی

مرگ برای چه کسانی وحشتناک و ناخوشایند است + خلاصه

صفحه ۴۴ کتاب پیام های آسمان پایه هفتم : چه افرادی از مرگ می ترسند و وحشت زیادی دارند؟

مرگ برای چه کسانی خوشایند نیست؟ مردن برای کسانی وحشتناک است که گناهان خیلی زیادی دارند. این افراد همه عمر در حال خوش گذرانی بوده اند و توشه ای برای آخرت خود جمع نکرده اند، به همین دلیل از مرگ می ترسند. در ادامه با آموزش و پرورش ماگرتا همراه باشید.

چه کسانی از مردن و مرگ می ترسند؟ چرا؟

جواب سوال مرگ برای چه کسانی وحشتناک و ناخوشایند است

بدکاران و کافرها از مرگ بیم و ترس خیلی زیادی دارند چون علاوه بر نداشتن توشه آخرت می دانند که خوشی آن ها به پایان می رسد و در مسیری سراسر سختی قرار می گیرند. برای فرار از این ترس نباید دروغ بگوییم، زور گوی کنیم و ظلم کنیم و به خداوند ایمان بیاوریم. کسانی که در زندگی به خدا و پیامبر ها ایمان دارند هیچ ترسی از مرگ ندارند زیرا می دانند که پس آن به آرامشی وصف نشدنی میرسند.

البته باید به این نکته توجه داشته باشیم که همه انسان ها فقط بخاطر گناه کار بودن از مرگ نمی ترسند بلکه آن ها از عظمت خدا و رو به رو شدن با بزرگی خالق می ترسند، این ترس خیلی سودمند است و باعث می شود اسیر دنیای مادی نشویم و فقط به خدا فکر کنیم. در واقع افراد مومن به دلیل بی پروا نبودن و حساب بردن از مرگ از آن نمی ترسند.

✅ در این نوشته به شما گفتیم که مرگ برای چه کسانی وحشتناک و ناخوشایند است، اگر شما نیز نظری دارید آن را از قسمت دیدگاه با بقیه کاربر ها به اشتراک بگذارید. همچنین اگر به دنبال جواب سایر سوالات درسی هستید حتما در انتهای سرچ های خود عبارت ماگرتا را نیز اضافه کنید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.