ترفندفناوری

چگونه شارژ اضطراری ایرانسل را غیر فعال کنیم

کد دستوری لغو شارژ اضطراری ایرانسل و نحوه غیرفعال سازی آن به روش ساده

روش لغو کردن شارژ اضطراری ایرانسل : اگر دیگر مایل نیستید که در مواقع ضروری از این ویژگی سیم کارت ایرانسل خود استفاده کنید در ادامه با بخش ترفند ماگرتا همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: چطور بفهمیم چقدر شارژ ایرانسل داریم؟

چگونه شارژ اضطراری ایرانسل را غیر فعال کنیم

نحوه غیر فعال سازی و لغو شارژ اضطراری خودکار 815 ایرانسل

شارژ اضطراری یکی از خدمات ویژه اپراتور ایرانسل است که تمامی مشترکان که حداقل سه ماه در شبکه ایرانسل عضویت و ۱۰.۰۰۰ تومان تراکنش در ماه داشته باشند، می توانند با شماره گیری کد #815* از آن استفاده کنند. هزینه استفاده از این سرویس به صورت خودکار از اعتبار بعدی شما کم می شود.

جهت غیرفعال سازی این سرویس ابتدا کد #815* را شماره گیر کنید و سپس عدد ۳ و بعد عدد ۲ را در منو وارد کنید. تمام! هم اکنون کافیست چند دقیقه منتظر بمانید تا پیامک لغو این سرویس برای شما ارسال شود. توجه داشته باشید که قبل از غیرفعالسازی حتما باید حساب خود را به صورت کامل تسویه کرده باشید در غیر اینصورت امکان انجام این کار وجود ندارد.

همچنین بخوانید:
روش حذف آهنگ پیشواز ایرانسل بدون کد آهنگ
و
چگونه بفهمیم چقدر از بسته اینترنت ایرانسل مانده است

اگر مجددا مایل بودید که این سرویس را فعال کنید، کافیست مانند گذشته کد #815* را با سیم کارت ایرانسل خود شماره گیری کنید و کد فعالسازی را در منو باز شده وارد کنید.

☑️ به پایان آموزش رسیدیم، اگر سوالی درباره شارژ اضطراری ایرانسل داشتید حتما آن را از بخش نظرات بپرسید تا کارشناسان ما پاسخگوی شما باشند.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.